Breivik będzie studiował. Wybrał zaskakujący kierunek

| Aktualizacja:

Anders Breivik, sprawca masakry sprzed 4 lat, zostanie studentem uniwersytetu w Oslo. Będzie studiował korespondencyjnie, nie opuszczając swojej celi. "Spełnia wszystkie wymogi. Trzymamy się naszych zasad, Breivik zostanie przyjęty" - powiedział agencji Reutera rektor uniwersytetu Ole Petter Ottersen. Jak wyjaśnił, więźniowie mogą studiować, jeśli tylko pozwala im na to ich dotychczasowe wykształcenie.

wróć do artykułu
  • ~Leo
    (2015-07-18 09:58)
    To karykatura prawa i sprawiedliwości !
  • ~rektor
    (2015-07-18 06:41)
    proponuję w jego przypadku - łopatologię
  • ~ofiara
    (2015-07-18 00:36)
    POwiesic przyglupa za nogi i niech tak zdych
  • ~dziadek
    (2015-07-17 22:22)
    Chyba - w imię tzw. demokracji - jest to skur.wysyństwo

    Niech ten ch.uj studiuje teologię kościoła polskiego z Głąbdeckim na czele; przepraszam - oczywista oczywistość, że to Ekscelencja Gądecki

    Podobne są te głąby
  • ~komentarz do wypowiedzi
    (2015-07-17 22:06)
    Kiedy do was dotrze, że każdy morderca drugiego człowieka, to chory człowiek. Nie ma takiego prawa i takiej idei dla której warto zabić drugiego człowieka, zbić słabszego, zgwałcić dziecko, kobietę, mężczyznę. Zmuszać innych do postępowania w imię moich jedynie słusznych idei.
    Mordercy, bijący słabszych, gwałcący, zmuszający innych do określonego postępowania, to są chorzy ludzie. Wielu z gwałtu się poczęło,a jeszcze więcej, przy wykonywaniu nieciekawych i żmudnych obowiązków małżeńskich. Bo ona lub on tak chce.
    Kasta kapłańska i tzw. święci ludzie /płci obojga/, wielcy bohaterowie/ki - to przeważnie mordercy. Polecam wiersze Norwida i literaturę Saint Exeperego /ups - nazwisko przekręcone/. Chodzi o autora małego księcia.
    Psycholi najwięcej w prastarej kaście kapłańskiej.
  • ~tg j ij
    (2015-07-17 21:09)
    Who cares?
  • ~tak tak
    (2015-07-17 20:42)
    Breivik to patriota, jest przeciwko obcokrajowcom i napewno większość się z nim zgadza, ma rację
  • ~Jacek Gdansk
    (2015-07-17 20:01)
    Breivik po zamordowaniu niemal 80 osób powinien otrzymać wyrok dożywocia, bez żadnych ułatwień w odbywaniu kary. Ale wyrok wydano w imieniu Norwegii. No cóż, nie mnie komentować.
  • ~Kielczanin
    (2015-07-17 18:46)
    Breivik chyba chce przekonać sąd, że już się "zresocjalizował" i można go wypuścić.
  • ~hiena
    (2015-07-17 18:14)
    Free Anders !
  • ~WKURZONY NA TAKIE PRAWO !!!!
    (2015-07-17 17:52)
    POWINNI MU JESZCZE D... MIODEM SMAROWAĆ...
  • ~Polon
    (2015-07-17 17:29)
    Idee ma Breivik dobre.

    Wykonanie to zbrodnia.