Prasa w Niemczech: rząd Szydło depcze demokratyczne standardy w Polsce

| Aktualizacja:

Prasa w Niemczech krytykuje działania nowych władz Polski. Komentator "Sueddeutsche Zeitung" pisze, że rząd Beaty Szydło depcze prawo i demokratyczne standardy.

wróć do artykułu
  • ~papaaaaa
    (2015-11-27 18:48)
    a ktory rzad nie depcze demokracji chyba tylko ten ktorego niema
  • ~ada
    (2015-11-27 18:49)
    ale nam się udały kobiety :)
  • ~hiena
    (2015-11-27 19:02)
    Niemiecka Gazeta WYborcza szczeka jak polskojezyczna Gazeta Wyborcza! Mowia do siebie: wy popierajcie nas, my bedziemy popierac was i razem sie dra: PATRZCIE, POPIERAJA NAS !
  • ~jk
    (2015-11-27 20:09)
    Blaszczykowski zareagowal na arogancje Szulca.
    Ktora polska gazeta zareaguje odpowiednio na arogancje "Sueddeutsche Zeitung" ?
  • ~bxuII
    (2015-11-27 20:29)
    Nie interesuje mnie opinia niemieckich brukowców. Jak już historia pokazuje ,to od was
    zawsze niemcy zawsze coś się niedobrego w świecie zaczyna .
  • ~darks
    (2015-11-27 23:19)
    Ale szczekają!
    Niemcy powinni zacząć zachowywać się przyzwoicie, bo na razie to banda palantów, której się wydaje, że ciągle mogą mieszać w Polsce według swoich reguł.
  • ~Biznes Niemiecki.
    (2015-11-28 11:43)
    Wiadomo dlaczego krytykuje, bo pis nie chce jeść Niemcom z ręki. A tak naprawdę Niemieckie Hiper Markety najbardziej stracą bo ich jest w Polsce najwięcej. Oni nadal by chcieli bez POdatku, a POmatoły to wspierali.
  • ~zyczliwy
    (2015-11-28 22:59)
    tak ,to podle chamstwo polskie, lisy, michniki, pseudo dziennikarze wyborczej
    donosza niemcom.
    dolaczaja pseudo naukowe autorytety zoll, stepien
    jak to sie czyta , robi sie niedobrze.
    polacy, macie wreszcie demokracje, uszanujcie to,i walczcie z tym plugastwem
  • ~patriota
    (2015-11-29 21:17)
    Wali nas co sobie myślą faszystowskie Niemcy które chyba nie zauważyły ze generalnej gubernii już dawno nie ma i że wojnę rozpetaly kochające demokrację Niemcy. Więc wara wam hitlerowcy do naszej Ojczyzny
  • ~ubudubu4
    (2015-11-30 11:29)
    Funfle Michnika z Niemiec dzwonią na Czerską z pytaniem co słychać?
    Michnik odpowiada: faszyści mordują i gwałcą a Kaczyński chce wszystkich wsadzić do więzienia...
    No i mamy opinię na Zachodzie...
  • ~Nawigator
    (2015-12-01 10:15)
    Niemcy jako jedyny kraj w Europie powinni zamilknąć w sprawach standardów demokracji w
    Europie.!!

Może zainteresować Cię też: