Francuzi postawią się Amerykanom? "Na tym etapie mówimy NIE umowie TTIP"

| Aktualizacja:

Na tym etapie Francja jest przeciwna porozumieniu TTIP między UE a USA - oświadczył prezydent Francois Hollande. Wcześniej sekretarz stanu ds. handlu zagranicznego Matthias Fekl mówił, że wstrzymanie rozmów to "najbardziej prawdopodobna opcja".

wróć do artykułu
 • ~Macisław Płatow
  (2016-05-03 19:28)
  My Polacy ,a raczej Polskie rolnictwo DDUUUŻŻŻŻOOO straciło wprowadzając embargo na handel z Rosją.Pora też powiedzieć mrzonką USA (tzw.TTIP ).Czyli wolny obrót handlem ,i pora powrócić do handlu z Rosją.Polska powinna poprzeć Francję.
 • ~Macisław Płatow
  (2016-05-03 19:30)
  My Polacy ,a raczej Polskie rolnictwo DDUUUŻŻŻŻOOO straciło wprowadzając embargo na handel z Rosją.Pora też powiedzieć dość mrzonką USA (tzw.TTIP ).Czyli wolny obrót handlem ,i pora powrócić do handlu z Rosją.Polska powinna poprzeć Francję.
 • ~precz z nwo
  (2016-05-03 20:08)
  NWO/Nowy porzadek swiata w bramie a wiekszosc populacji nadal uwaza ze to jakas "teoria spiskowa"...przebudzcie sie ze glebokiego snu,bo nie ma juz czasu,niedlugo Wielki Ucisk opisany w Biblii! (Ogladaj kanal Alex Jones-a na YT)
 • ~x ten co zawsze
  (2016-05-03 20:17)
  Należy mieć nadzieję że inne kraje UE przyłączą się do Francji. Brexit, który jest niemal pewny też będzie oznaczał środkowy palec dla tego porozumienia.
 • ~Wizjoner
  (2016-05-03 21:24)
  Najwyższe słowa uznania dla Prezydenta Francji, który wypowiada się tak jak myślą Europejczycy. Należy pokazać miejsce Yankesom tam gdzie ono jest. Wystarczy, że od wojny doją świat, w tym Europę, drukując zielone papiery nic nie warte i kupując za nie to co inne kraje wybudowały u siebie przez dziesiątki lat. Europa musi się trzymać razem, mówiąc Yanke go home.
 • ~bolewiczok
  (2016-05-03 23:05)
  Szanowni internauci, kto ze strony Polski bierze udział w tych negocjacjach?Gdybym specjalnie nie interesował się problemem TTIP, nic bym nie wiedział jaki pasztet fundują nam jankesi i ich koncerny.W TV na wszystkich kanałach wielkie g... a debaty na temat TTIP nie ma.Rozumiem, że politycy są za tępi by ogarnąć problem.Są jednak eksperci od żywności,prawa patentowego,handlu i innych dziedzin.Dlaczego wszystkie stacje TV milczą na tematy z którymi będziemy się poważnie borykać w przyszłości a koncerny amerykańskie rozpie... unijną gospodarkę?To one będą głównymi beneficjentami porozumienia.Pozdro...
 • ~abc de
  (2016-05-04 00:12)
  Dokumentow z przebiegu negocjacji nie wolno bylo nawet fotografowac (USA sie nie zgadzalo), przedstawiciele z UE mieli pokoj gdzie po sprawdzeniu czy nie maja jakiejs elektroniki pozwalano im sie zapoznac z dokumentami. Bomba wybuchla gdy Greenpeace w ramach TTIP-Leaks udostepnil kilkadziesiat dokumentow z ktorych wynikala poddancza rola UE i niekontrolowany zalew genetycznymi cudami z USA. Merkel usilowala i usiluje na sile i jak najszybciej przepchnac te niekorzystne dla Europy "porozumienie"