Juncker chce, by KE znów zajęła się sytuacją w Polsce. Wiceminister Warchoł zaskoczony: Efekt błędnych przesłanek

Komisja Europejska na wniosek jej szefa Jean-Claude'a Junckera zajmie się w przyszłym tygodniu sytuacją w Polsce w ramach procedury praworządności - poinformowała rzeczniczka KE Mina Andreewa. Dodała, że Komisja z niepokojem śledzi wydarzenia w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~mag
    (2017-07-16 23:49)
    A może to trzeba się zająć Junkerem? I resztą tej socjalistycznej bandy rozsadzającej Europę od środka?
  • ~STANISLAW
    (2017-07-16 21:30)
    w pierwszej kolejnosci powinni zajac sie sprawa Hamburga i co majia na swoim gruncie a potem patrzyc na pozadne Panistwo
  • ~wynocha
    (2017-07-15 16:30)
    haha niech ke zajmie sie najpierw ta muzulmanska szrancza
  • ~filipinska gorzalka
    (2017-07-15 14:57)
    Cos mizernie wyglada...chyba mu czegos brakuje.
  • ~jozek
    (2017-07-15 13:53)
    to on juz wytrzezwial czy majaczy PO pijaku?
  • ~henrykW.
    (2017-07-15 12:07)
    Poręba, stał się nagle specjalistą we wszystkich dziedzinach, a ostatnio nawet w dziedzinie poczynań ministra Ziobry. Jego edukacja przebiega znakomicie, a może on tylko podkłada głos pod czyjeś myśli.
  • ~kinoman
    (2017-07-15 11:52)
    Merkel znowu POciaga za sznurki.
  • ~Informatyk
    (2017-07-15 11:23)
    Cała ta nagonka jest dlatego, że PiS zastopował okradanie Polski przez zagraniczne firmy i krajowe kliki. Efekty tego już widać. Wkrótce będą wdrożenia dużych systemów, które wyłapią przekręty.
  • ~Reisebüro " FRICO & COCO "
    (2017-07-15 11:10)
    Nasze wiedenskie Reisebüro " FRICO & COCO/FRIKO & KOKO " popiera PiS za organizowanie miesiecznic smolenskich. Juz kazdego 9 - go w miesiacu wysylamy do Warszawy trzy autobusy, pelne turystow chcacych poznac polski folklor na Krakowskim Przedmiesciu w Warszawie !
  • ~dzony
    (2017-07-15 10:51)
    wyborcy pis nie zdaja sobie sprawy w jakie bagno pakuja siebie i reszte społeczenstwa, pis władzy juz nie odda bo uniewazni kazde wybory w ktrórych przegra
  • ~Elvis
    (2017-07-15 10:15)
    Nigdzie na zachodzie minister czy prezydent nie mianuje na ważne stanowiska sedziowskie ludzi bez zgody środowiska sędziowskiego
  • ~Munio
    (2017-07-15 09:44)
    Juncker lapy twoje smierdzace precz od Polski jedynie co mozesz to zwal sobie
  • ~filip44
    (2017-07-15 09:37)
    KE niech zajmie się sytuacją wzrostu przestępczości w Niemczech,Francji,Szwecji, a krótko w tz. państwach starej Unii
  • ~ZZ
    (2017-07-15 09:32)
    skoro większość polskich zmian ma analogię w państwach UE to PRAWIDŁOWO WYŁUSZCZYĆ I PRZETŁUMACZYĆ IM WŁAŚCIWE TEKSTY I ZROBIĆ T A B E L K I PORÓWNAWCZE I THE END
  • ~Closchard
    (2017-07-15 09:15)
    gdzie jest moj post? Temat: kretyni z UE
  • ~Patryk
    (2017-07-15 09:08)
    Nie moge zrozumiec tych,ktorzy tak wychwalaja PISD....OW,czy wiedza juz o podwyzkach,ktore szykuje rzad woda, prad, artykuly spozywcze/maslo juz 6 zl kosztuje/ warzywa i owoce, abonamet tv itd, to przeciez te 500+ ktore ciemnota bierze nie wystarczy,o T.K/ktorego juz nie ma/ sadach , nie wspomne, czy te matoly wiedza, ze to wlasnie S.N. -zatwierdza czy wybory byly przeprowadzone zgodnie z prawem , ze po rozp....u S.N . pisd...e w kazdej chwili moga sobie mogli powiedziec ze wybory sa sfalszowane,gdy nie bedzie po ich mysli , ale nie bo ciemna masa nie rozumie takich spraw, oni nie wiedza co to w ogole jest ,WIEC PISZCIE SOBIE DALEJ MATOLY KTOREGOS PIEKNEGO DNIA OBUDZICIE SIE Z OBU REKAMI W NOCNIKU
  • ~Syf z gilem
    (2017-07-15 09:05)
    Kapciowy mu szepnął na ucho pare słówek a ten w amoku alkoholowym wstał i zabełkotal szykuj konia mój ci panie. Ta bajka nie skończy się dobrze.
  • ~Hmmmm
    (2017-07-15 08:44)
    On tak na trzezwo? Nie wierze.
  • ~Barbara
    (2017-07-15 06:49)
    Ten człowiek jest chory z nienawiści do Polski !!!
  • ~ Tyfusek Romek i ferajna
    (2017-07-15 06:22)
    Co ta pijaczyna chciała? Weź se pajacu wymocz nogi i zimny kompres na łeb załóż. Jakim cudem taki degenerat istnieje w przestrzeni publicznej?