Po ataku na Skripala. Jak można ukarać Rosję? WIDEO

| Aktualizacja:

Brytyjska premier Theresa May stanęła przed nie lada wyzwaniem. Co zrobić jeśli na terenie twojego kraju obcy wywiad dokonuje próby podwójnego zabójstwa? Chodzi oczywiście o atak na Siergieja Skripala oraz jego córkę.

wróć do artykułu
  • ~Mini Strand
    (2018-03-16 13:56)
    Ja bym ukarał władze brytyjskie, które nie potrafiły upilnować/ochronić własnego agenta!
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-03-16 16:20)
    A Ja pytam: JAK ukarać ZDRAJCE?????????????????? Może medal Rosja Mu powinna dać?Taka jest ZAPŁATA za ZDRADĘ.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-03-16 19:06)
    ~riddick-- może wyjaśnisz JAK ukarać ZDRAJCE.Co w tym wypadku Rosja powinna dać Mu premie? A może wystawić POMNIK. A jak za ZDRADĘ karze USA=Komora Gazowa ,a jak Angole,Kara Śmierci.Więc bądź OBIEKTYWNY. A dlaczego USA więzi na Guantanamo ,,bojowników( Bucha,cha,ha) ",a Angole do dziś mają więźniów IRA. Dla mnie ŻADEN ZDRAJCA nie jest GODZIEN być Bohaterem .
  • ~nick nolte
    (2018-03-16 13:24)
    A ska wiadomo że to ruskie?
  • ~nick nolte
    (2018-03-16 13:25)
    A skąd wiadomo że to ruskie?
  • ~riddick
    (2018-03-16 13:21)
    To był atak na kraj NATO i to kraje NATO powinny nałożyć sankcje na Rosję. Ponieważ nie chodzi tu tylko o jakis pojedynczy incydent ale całą serię wrogich posunięć rosyjskich, to sankcje tym razem muszą być dużo dotkliwsze niż dotychczasowe. Należałoby zastosować podobną politykę jak zastosował Reagan w stosunku do ZSRR.Skoro ZSRR się ugiął to Rosja także powinna się ugiąć
  • ~Maslanov
    (2018-03-16 22:47)
    1. Wyrzucić Putina ze znajomych na fejsie. 2. Mianować Macierewicza specjalnym komisarzem NATO ds kontaktów z Rosją.Misiewicz jako sekretarz i łącznik z Pentagonem. 3. Zakazać Rosji eksportu gazu na Ukrainę,żeby była stratna. Po takim zestawie sankcji wymiękną wszyscy z Trumpkiem włącznie i problem się rozwiąże.
  • ~Maslanov
    (2018-03-16 23:02)
    Niezły cyrk ,służby zmobilizowane, namioty, kombinezony, specjaliści w kondonach na głowie,jednym słowem katastrofa.Niech mi ktoś kompetentny wyjaśni, jak ruskie z Putinem dostarczyli do bagażnika ten superśrodek tak,że nikt tego nie widział ? Gdzie ich namioty, sprzęt, kondony na głowach uczonych i całe to zamieszanie ? Zawinięte w prezerwatywę przynieśli i wysypali czy też rozlali w samochodzie ? Równie wiarygodne co to otrucie polonem Litwinienki. Tam też nikt nie zauważył ,jak przez granicę przewozili materiał radioaktywny.Dobrze,że jeszcze nie znależli zgubionego paszportu Putina albo faktury na zakup chemikaliów oczywiście w **************** w bambus.