Pożegnanie George'a H.W. Busha. Lech Wałęsa pokazuje ZDJĘCIA z kościoła

George H. W. Bush to człowiek wielkich zasług, również dla Polski; obecność na jego uroczystościach pogrzebowych w Waszyngtonie urzędującego prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Lecha Wałęsy - prezydenta z tamtego okresu, ma wymiar symboliczny - uważa wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

wróć do artykułu
  • ~tfu na niego
    (2018-12-03 22:53)
    bolek tyle razy wygrał w totka, dostał kasę za "nobla" i za "wykłady" na całym świecie to niech sobie kupi bilet sam albo Amerykanie, jeśli tak bardzo go szanują. Ale za państwowe? Grosza bym mu nie dał.
  • ~~
    (2018-12-03 21:20)
    Widziałem Polski rząd niestety znowu na kolanach! W niedzielę w Toruniu klęczący przed pazernym knurem w koloratce ,któremu włazili w spasione tłuste d.psko! obrzydlistwo i żenada...
  • ~maxio
    (2018-12-03 21:29)
    Normalna ,pozytywna postawa Prezydenta Dudy ,brawo.
  • ~Alina
    (2018-12-03 21:44)
    Ciekawe kiedy Wałęsa zacznie znowu obrażać PAD - przed wylotem, w czasie lotu , w USA czy tyz po wylądowaniu w Polsce.
  • ~TROSKLIWY
    (2018-12-03 21:30)
    Panie Prezydencie zostaw Pan tą KANALIĘ TW. BOLKA w kraju ten KRĘTACZ dopiero narobi wstydu JESZCZE WODĘ WYPIJE Z KIBLA
  • ~Mark Twain
    (2018-12-05 09:49)
    Do tej koszulki, p. Prezydent Wałęsa mógłby jeszcze ubrać krótkie spodenki. Pasowałyby do kompletu. Byłby jednocześnie bardziej zauważalny na uroczystości pogrzebowej!
  • ~Wilga
    (2018-12-05 09:54)
    W tej podkoszulce z napisem powinien Wałęsa pójść na imieniny do cioci a nie jechać na pogrzeb prezydenta.
  • ~tttt.
    (2018-12-04 21:51)
    Nigdy nie mozna ufac szpiclowi Bolkowi.Ten ....za pieniadze POtrafi sprzedac cala Polske.Niech mu Adamowicz zafunduje POdroz z napisem konstytucja.Najlepiej gdyby poszedl pieszo.Jak" toto" sie nie wstydzi?Tylko ze wstydu to on nie mial nie ma i mial nie bedzie.
  • ~proroctwo
    (2018-12-05 09:27)
    Lech Wałęsa jest politykiem obdarzonym wielkim talentem skłócania ludzi i dlatego jest tak bardzo niebezpieczny. Jego wielkie zasługi przeobrażają się w swoje przeciwieństwo- staną się przekleństwem dla Polski- Michnik, GW, październik 1990
  • ~De
    (2018-12-03 21:29)
    3 minuty 200 łapek trole za Odry i ślepe dziennikarstwo dziennik. PO
  • ~KK
    (2018-12-05 18:48)
    Otóż dali bolku za krótko koszule. Widać na niej ino KON, STY i pół TUCa. A drugie połowe TUCa i całe JA w gacie sobie schował żeby brzuszysko i jajka przykryć.
  • ~tttt.
    (2018-12-05 22:55)
    Czy na tego niedorozwinietego Bolka juz nie ma kary?Tyle wstydu co on przyniosl Polsce i Narodowi Polskiemu.Bufon mysli ze on jest kims , a on jest czyms.
  • ~bollo
    (2018-12-04 19:30)
    Na pewne ceremonie nie wpuszczą bez odpowiedniego stroju. Na przykład na bal noworoczny we Wiedniu, ciekawe czy na pogrzeb amerykańskiego prezydenta wpuszczą dresiarza.
  • ~putto
    (2018-12-03 22:20)
    Bardzo proszę Prezydenta Dudę aby nie robił sobie selfie na tle trumny
  • ~ obama
    (2018-12-04 20:49)
    Lech Wałęsa noblista zaproszony na uroczystość pożegnania prezydenta Busha seniora który przyczynił się w niepodległej Polski i dobrze że Lech uczestniczy tak ważnej chwili . OBECNY prezydent nic nie wniesie do historii łamie konstytucje oszust 100milionów Polaków go nie cierpi.
  • ~Warszawiak
    (2018-12-05 16:58)
    Towarzysz BOLKOW to cemnota pilnuj go PAN PREZYDENCIE DUDA żeby wstydu nie przyniósł POLSCE
  • ~Pablo E.
    (2018-12-05 09:46)
    BOLEK POWINIEN WRACAĆ ZE STANÓW POCIĄGIEM...
  • ~bz
    (2018-12-05 09:47)
    Jako byly prezydent p. Walesa nie powinien sie ubierac, jak kolesie spod kiosku- w koncu ma odpowiednia emeryture i stac go a ponadto nie wybiera sie na ryby lecz na pogrzeb znanego prezydenta.
  • ~tttt.
    (2018-12-05 08:21)
    UWAGA ,UWAGA!!! Panje Prezydencie zabiera Pan z soba bufona z nieuleczalna choroba ktora nazywa sie pomrocznosc jasna.Gwarantuje ze narobi Panu i calej Polsce wstydu.
  • ~majka
    (2018-12-05 15:09)
    Wałęsa bez Kaczyńskich by przepadł . To Lech Kaczyński, wiceprzewodniczący Solidarności właściwie prowadzil Solidarność, pisał mu przemówienia, UCZYŁ go POLITYKI, HISTORII, języka polskiego. Wałęsa pełnił rolę TRYBUNA LUDOWEGO , zosatła niesłusznie okrzyknietym TWRCA Solidarności. Bez Kaczyńskich i kilkunastu innych osób z najblizszego otoczenia NIC BY NIE ZROBIŁ .To NIE WAŁĘSA siedział w więzieniu, nie była tak naprawde internowany - bo wakacje w najbardziej reprezentacyjnym domu wczasowym dla dygnitarzy komunistycznym trudno nazwać internowaniem. Kiedy ujawniono teczki Bolka i Kaczyńscy odwrócili sie od niego , zacząl ich nagle opluwac i darzyć taką NIENAWIŚCIĄ< że dziw, iż Biskupi przygładaja sie mu i wizerunkowi Matki Boskiej w klapie Wałęśowej i NIE ZAŻĄDAJĄ, aby nie "uwiarygadniał się " z Jej pomocą? Ciekawe, dlaczego Wałęsa NIGDY NIE MIAŁ WYROKU więzienia , mimo,ze bywał zatrzymywany czasami na 48 godzin ??? Żeby cos im tam opowiadał, coś podpisywał - JAK SAM MÓWIŁ wielokrotnie - były jego wypowiedzi na żywo w TVP latach 90.tych!! Zapomniał?? Kłamstwa BĘDĄ MU ZAPAMIĘTANE w PIEKLE. Ale ON przecież nie ma NIC WSPÓLNEGO w CHRZEŚCIJANINEM , POPEŁNIA ciężkie grzechy i ŁAMIE WSZELKI PRZYKAZANIA , więc - najprawdopodobniej w ogóle nie wierzy w życie pozagrobowe !! Bo to jedyne wytłumaczenie takiej bezgranicznej zawiści, nienawiści i obrzucania kłamliwym błotem ludzi, którym zawdzięcza tak wiele !

Może zainteresować Cię też: