"Ukraina nie jest ostatecznym celem Rosji. To element przygotowań do ataku, który może dotknąć m.in. Polskę"

| Aktualizacja:

Zajęcie Ukrainy nie jest ostatecznym celem Rosji, a jedynie elementem przygotowań do szerszego ataku, który może dotknąć m.in. Polskę – uważa szef Służby Bezpieczeństwa Informacyjnego ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony (RBNiO), Wałentyn Petrow.

wróć do artykułu
  • ~Im się te pieniądze po prostu należały!
    (2018-12-14 11:01)
    Jak tam śmigłowce budowane z Ukraińcami? Coś Antoni wie? Dostarczył już te skorupy kompozytowe?
  • ~czerwona zaraza
    (2018-12-14 11:02)
    Putin kiedyś powiedział, że największą katastrofą XXw był rozpad ZSRR, więc nic dziwnego że dąży do odbudowy! Zapewne chciałby widzieć granicę Rosji tam gdzie kiedyś była żelazna kurtyna
  • ~TTT
    (2018-12-14 11:03)
    Antoni + jego WOT ich ......rozdupcy jak tylko nas ruszą :)
  • ~Laszlo
    (2018-12-14 11:07)
    Dajcie spokój z tą wojną. To nudne. Żadnej wojny nie będzie. Szczególnie z krajem NATO, którym jest Polska. Rozumiem, że Ukraińcom zależy na nagłośnieniu ich sytuacji, ale taki mamy klimat, że z biednymi krajami nikt się nie liczy.
  • ~erbi
    (2018-12-14 11:09)
    Spoko, PiS po 3 latach kupił przecież 2 śmigłowce. Wprawdzie dla policji, ale w razie rosyjskiego ataku pan Brudziński chyba wypożyczy sprzęt armii?
  • ~Batko
    (2018-12-14 11:09)
    Zwieracza Ukrą popuszczają. Mają ŚWIADOMOŚĆ ,że wszelka ,,wojenka" z Rosją ,wymaże Ich z Mapy Świata. Próbują NAPUŚCIĆ NATO ,i tzw.Zachód na Rosję. Ale już IM Niemcy odpowiedzieli ,jaka kol-wiek Interwencja Zachodu przeciw Rosji to ARMAGEDON. Chętnych do tego niema. Jedno Mnie dziwi ,że Europa nie widzi ,WSZELKIE Sankcje przeciw Rosji ,Rosję TYLKO WZMACNIAJĄ.
  • ~wjw
    (2018-12-14 11:12)
    A władze Polski od 89 roku dążą do zupełnej bezbronności kraju I pewnie w razie wojny pierwsze zwieją za granicę zgodnie z tradycją. Targowica przy tym to pikuś...
  • ~ulica
    (2018-12-14 11:14)
    Zydohamerykańce nieustannie szczują nas na wojenki, szczegolnie te z Rosją.
  • ~Akasza
    (2018-12-14 11:21)
    Jaki cwany gapa? Rosja nie jest szalona. Ukraina chce nas wciągnąć w swoje problemy -po prostu!
  • ~Omd
    (2018-12-14 11:58)
    Oddali okręty bez jednego wystrzału i mówią o wojence zabawne a putina chcą już w siatce z kremla ewakuować
  • ~Boby
    (2018-12-14 12:39)
    Moskwa się nadyma i straszy sąsiadów jak zawsze. Potrafi tylko oddziaływać na świat w sposób destrukcyjny. Bolszewickie syny
  • ~Mik
    (2018-12-14 13:06)
    Ruskie trolle won za Don.
  • ~Lysa
    (2018-12-14 13:20)
    Widać Ukraińcy nie mogą się doczekać okupacji rosyjskiej. Wtedy życie by wróciło do normy, ale się nie doczekają. Nikt ich nie chce utrzymywać.
  • ~joanna333
    (2018-12-14 13:20)
    a na tej samej stronie Dziennika: "Lwowska Rada Obwodowa ogłosiła 2019 rokiem Bandery." Wyrzucić tę ukrainską V kolumnę z Polski, zbudować mur na granicy i niech się z rosjanamy powyrzynają
  • ~eliza
    (2018-12-14 14:21)
    Spory z Rosją załatwiajcie sobie sami, nie mieszając w wasze sprawy innych krajów. Wojna to zagłada, niszczenie dorobku w różnych dziedzinach i życia innych społeczeństw jest cechą ludów prymitywnych.
  • ~kowal19
    (2018-12-14 14:30)
    niech ********
  • ~huba
    (2018-12-14 14:48)
    Ukraina Putinowi nie jest do niczego potrzebna, on tylko sobie powyciągał rodzynki z tego ciasta, czyli Krym i Donbas. Natomiast z przyjemnością doprowadziłby ten kraj do ruiny, to zemsta za to że odrzuciła jego ojcowską dłoń.
  • ~Myślący
    (2018-12-14 15:00)
    Próbuje nas straszyć jak nie Ukraina to USA itd,Polacy nie gęsi nie tylko swój język ale mam nadzieję że rozum też mają.
  • ~emeryt 10
    (2018-12-14 15:01)
    Po co Rosji jest potrzebna Polska ? Czy u nas są jakieś bogactwa,z których byłyby zyski ? Jeżeli doszłoby do światowej wojny w Europie,to nie byłoby zwycięzców,bo każda strona dysponuje bronią atomową,której użycie pozostawiłoby wielką dziurę w centrum Europy i brak życia przez najbliższe setki lat. Wszyscy zbroją się,bo przemysł zbrojeniowy napędza gospodarkę i tworzy nowe technologie. Mam nadzieję, że broń zgromadzona w Europie nigdy nie będzie użyta,a nasze dzieci i wnuki będą żyć w pokoju.
  • ~solidarna hańba i zdrada
    (2018-12-14 15:37)
    Bandera ich ochroni a nas kto ? naiwni ci co myślą że Rosja się nie odważy na atak na nas. to jest w ich i zachodu interesie. jak za dawnych czasów urządzą sobie tu poligon, "rozbroją" swoje pociski, rakiety i resztę niepotrzebnego sprzętu. pograbią a potem zgodnie podzielą strefy wpływów.i nie będzie komu popiskiwać o rurogazociągach. Warto było dla tak pięknych chwil rozwalić socjalizm , PRL i ZSRR. teraz mamy bosko.