Dziennik.pl prześwietla programy 8 partii. Oto wyborcze obietnice w pigułce

| Aktualizacja:

Osiem komitetów walczy o głosy Polaków w tegorocznych wyborach. Co obiecują w swoich programach? Dziennik.pl przygotował kompleksowe zestawienie postulatów partii. Porównaj hasła PiS, PO, PSL, Zjednoczonej Lewicy, Partii Razem, KORWIN-a, partii Pawła Kukiza i Nowoczesnej Ryszarda Petru zanim zadecydujesz, na kogo oddasz swój głos.

wróć do artykułu
  • ~Andrzej Gol....
    (2016-03-19 22:25)
    Pamiętajcie,nikt wam nie da, jeżeli nie zapracujesz,ani państwo ani sąsiad, :):):):)
  • ~POLAK PRZED SZKODĄ
    (2015-10-23 15:18)
    - UWAGA BARDZO WAŻNE! Wybijane przez goebbelsowską propagandę na plan pierwszy sprawy gospodarcze i społeczne, rzekoma konieczność naprawy "Polski w ruinie" to dla sekty kaczej TYLKO PRETEKST BY DORWAĆ GŁOSAMI OGŁUPIONYCH WŁADZĘ ABSOLUTNĄ. . DYKTATURA KACZYSTÓW jest celem i rządy TERRORU . Mieliśmy przedsmak w latach 2005-2007. Tym razem jednak kaczystowska DYKTATURA władzy łatwo nie odda.. Zastanów się dobrze KOGO WYBIERASZ...
  • ~NIE DAJ SIĘ OGRAĆ KASZYSTOWSKIM CIEMNIAKOM!
    (2015-10-23 10:34)
    PIS CHCE ZMIANY KONSTYTUCJI!!! SZCZEGOLY W NECIE!!! chcecie zasadniczej sluzby?ograniczenia praw rodzicielkskich itditd...srodkow psychotropowych dla pacjentow...ujednolicenia WLADZY PREZYDENT=RZAD??? TO BEDZIE POLSKA biALORUS!!! Kaczynski to POTWOR OSYCHOPATA NIEBEZPIECZNY CZLOWIEK FRUSTRAT. SZYDLO TO PIKUS JEST!!
  • ~Paweł
    (2015-10-22 19:08)
    Zdawało mi się ze Partia Razem mówi i pisze na stronie dużo o Problemie Mieszkaniowym (za co im chwała) a nie o niewiele o antykoncepcji (za co tez im chwała). Moze to poprawcie?
  • ~ZUS PRZEJĘLI JUŻ ŻYDY.
    (2015-10-22 18:01)
    GŁOSUJMY NA TĄ PARTIE KTÓRA BĘDZIE MIAŁA W PROGRAMIE PRZYWRÓCENIE KONSTYTUCJI Z PRZED 1989 ROKU I PRZYWRÓCENIE POLAKOM WSZYSTKICH PRAW JAKIE TA KONSTYTUCJA NAM GWARANTOWAŁA I WSADZENIE ZA KRATY TAKICH JAK WAŁĘSA BALCEROWICZ PETRU TUSK KOPACZ KOMOROWSKI KWAŚNIEWSKI MILER PAWLAK PIECHOCIŃSKI I WSZYSTKICH CZŁONKÓW PO +PSL+SLD+RUCH PALIKOTA ZA ZDRADE NARODU POLSKIEGO. ---POLACY --ZRÓBCIE TAK SAMO.nie ważne kto to zrobi.MORZE TO BYĆ NAWET SAM PUTIN.
  • ~wyborca/ porzadek musi byc.NIMA*KITU.
    (2015-10-22 15:21)
    ~wyborca/pis daje nadzieje Ludziom24 minuty temu
    Pis albo nic.
    Kukiz jest O*kay, i powinien pozbierac ludzi na nastepna kadencje,
    Korvin moglby sie zalapac, ale ma czas do nastepnej kadencji uporzadkowac sprawy.
    Reszta AUT.
    Pis daje nadzieje Ludziom. zwiń
  • ~bb
    (2015-10-22 13:11)
    Kto ma jakiekolwiek pojęcie o ekonomii zagłosuje na KORWiN. Alternatywy? Brak. Niestety, ale Kukiz na miejscach "biorących" na skrajnie lewicowe związki zawodowe i socjalnych narodowców. Wszyscy już zapowiedzieli, że nie będą realizować "strategii" Ruchu Kukiza, gdyż mają własne programy (związków lub np. Ruchu Narodowego)! Co do Nowoczesnej: przecież to postulaty identyczne z postulatami PO z okolic 2005 r. No, zamiast 3x15, jest 3x16 (bo 3x15 rzekomo "nierealne" :D). Na listach praktycznie cała kancelaria prezydenta Komorowskiego, a także więcej członków PO niż na listach PO... :) Nie wiem jak ktokolwiek może wierzyć tym ludziom.
  • ~Beata
    (2015-10-22 11:31)
    Zdrowe obiady Piechocinskiego - najpierw trzeba te kobiety w kuchni nauczyć zdrowo gotować, jak coś jest tłuste i słone to jest smaczne, jak ma być zdrowe i smaczne to trzeba umieć to zrobić. Ryż brązowy gotuje się 3 razy dłużej w trzy razy większej ilości wody - o tym w garkuchni nie wiedzą... powodzenia
  • ~vhs
    (2015-10-22 11:11)
    TYLKO PiS i nikt więcej ,dość przekrętów w wykonaniu PO i PSL ,dość lewicy z Paligłupem i Millerem ,stop dla Petru który przejmie większość z upadłej PO ,dość wszelkiej maści afer ,złodziei POpieranych przez pseudo dziennikarzy jak Olejnik ,Lis ,Wojewódzki ,dość umoralniających uwag pseudo celebrytów ,tylko PiS może uzdrowić POLSKĘ a nie będzie to łatwe o tym wiemy bo rząd PO+PSL zostawi nowemu rządowi spaloną ziemię ,afery ,zadłużenie ale tylko RZĄD PiS WESPÓŁ Z PANEM PREZYDENTEM ANDRZEJEM DUDĄ wyprowadzi POLSKĘ na prostą ,dlatego 25.10 głosujmy na PiS
  • ~mamaq
    (2015-10-22 10:48)
    dla przypomnienia dawne postulaty PO-szmaty te z 2005 roku
    PODATKI 3x15 / Likwidacja abonamentu RTV / Ograniczenie przywilejów kościoła /
    Koniec z ręcznym sterowaniem spółkami skarbu państwa i zmuszaniem ich do działań szkodliwych dla spółki ale dobrych dla polityków.
  • ~wyborca/22.10.2015
    (2015-10-22 10:45)
    Czas zaplaty
  • ~25XWY-PIS
    (2015-10-22 10:39)
    pIsS to CHAOS i zawracanie Wisły kartoflem. pIsS ma w planach ZEMSTĘ i DYKTATURĘ plus czystki we wszystkich organach państwa konstytucyjnie niezależnych od polityki kartoflanej kliki. Demokracja psycho i socjopatom śmierdzi , ZAMORDYZM to jest to czego chce ciemny elektorat i sfrustrowany moralny kooordopel. Polska się zawali pod rządami psujów z pisiej sekty
  • ~Leming lewak itd itp.
    (2015-10-22 10:36)
    Niestety arytmetyka wyborcza pokazuje, że głos oddany na kogokolwiek poza PO jest w istocie głosem oddanym na Kaczyńskiego. Choć mogę sympatyzować z Nowoczesną czy Lewicą.
    Polaku zastanów się czy chcesz oddać władzę w ręce prawicowego oszołomstwa.
    W odróżnieniu od 2007 roku tym razem Kaczyński nie odda dobrowolnie władzy.
    Pamiętaj o tym.
  • ~An
    (2015-10-22 10:35)
    Boję się że jak koalicji PO-PSL tyle afer, co teraz było, ujdzie na sucho, to w następnych 4 latach ich bezczelność i chciwość nie będą znały granic.
  • ~PO CO NAM OSMIORNICZKI ?
    (2015-10-22 10:15)
    CHLEBA I PRACY, a nie OSMIORNICZEK I OBIETNICE.
  • ~wyborca/ SPRAWDZAM.22.10.2015. A.D.
    (2015-10-22 10:09)
    SPRAWDZAM.
    DOKONANIA NIE OBIETNICE.
    POKAZ CO ZROBILES.
    Zabki pokazywac u DENTYSTY, a nie NAM WYBORCOM.
  • ~INFLACJA 4000 %
    (2015-10-22 10:09)
    ---SEKTA pis EKONOMICZNYCH MATOŁÓW naobiecywała już za 400 000 000 000 złotych ! TĘ GIGANTYCZNĄ KUPĘ WARTOŚCI PAPIERU TOALETOWEGO CHCĄ WYDRUKOWAĆ i ROZDAĆ . CO TO OZNACZA to wie uczeń pierwszej z brzegu podstawówki
  • ~morfin
    (2015-10-22 09:57)
    Lewica z Nowicką która była ruchu sodomitów i naćpanej hołoty obiecuje?, PSL obiecuje? PO obiecuje? Przecież oni rządzili polską 8 lat i NIC nie muszą obiecywać, mogli to przez 8 lat zrealizować. Ci ludzie byli przy korycie 8 lat, i przez ten okres niszczyli Polskę, okradali, ukrywali afery, stawiali tysiące fotoradarów.
    Korwin może obiecywać gruszki na wierzbie bo i tak nigdy polityk - kabareciarz nie uzyska dużej liczby głosów.
  • ~POPULIZM=INFLACJA=SMOLEŃSKII
    (2015-10-22 09:51)
    Pisizm to jednak stan umysłu- wszędzie widzą robaki, pasożyty , masonów, złodziei , cyklistów i komunistów . TYLKO WŁASNEJ PARANOI i groźnego dla Polski matołectwa EKONOMICZNEGO oczywista oczywistość nie.
  • ~PIS
    (2015-10-22 09:46)
    POPULIZM=INFLACJA=SMOLEŃSK!!