SENSACJA! ANDRZEJ DUDA WYGRYWA PIERWSZĄ TURĘ WYBORÓW PREZYDENCKICH!

| Aktualizacja:

Przed wyborami wyniki badań pracowni sondażowych, choć zwiastowały II turę wyborów, w pierwszej odsłonie głosowania dawały zwycięstwo Bronisławowi Komorowskiemu. Tymczasem według wyników exit poll przygotowanych przez IPSOS zwycięzcą niedzielnych wyborów został kandydat PiS, Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~kihakleru
    (2015-05-10 21:09)
    goowno koscielne wybrało goowno
  • ~wieja za
    (2015-05-10 21:13)
    A jaka sensacja? Medioci "żondowi" się uaktywnili. Daj Boże ,by ten stłamszony przez PO/PSL(GRU/WSI) naród się uaktywnił społecznie.
  • ~pies dudy
    (2015-05-10 21:14)
    miau być CAMERON wyszedł duda
  • ~łaski po lacinie
    (2015-05-10 21:19)
    kler słuzy bogu a bug nie słuzy polsce
  • ~plankton
    (2015-05-10 21:29)
    Dla mnie to nie jest sensacja.
    Jak się ludzie zastanowili, czy ma być tak jak jest (strażnik żyrandola) czy Prezydent jest do czegokolwiek potrzebny to wybrali młodszego i "robotniejszego".
    Jeżeli Komorowski w rankingu kosztowności głowy państwa jest 4 w Europie (przed Królową Brytyjską) i nie robi literalnie nic, to po co na Niego głosować. Ludzie wolą takiego co coś (lepiej lub gorzej) ale zrobi.
    I prezentuje się lepiej z żoną. Choć to akurat nie najważniejsze.
  • ~de facto
    (2015-05-10 21:47)
    Polacy ,którzy jak jeden mąż czytali Sienkiewicza wybrali tego co obiecuje Niderlandy.
    Najpierw by musiał zmienić konstytucję by zrealizować to wszystko co obiecał.
    A jak nie zmieni to powie "siła wyższa" he he he
  • ~Pomatolskie scierwa bez ztrandola i koryta
    (2015-05-10 22:06)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołkiwraz szogunem nie chca oddac zyrandola
    oj schudnie brunkowa jak ja od koryta oderwa
  • ~ulisse
    (2015-05-10 22:12)
    znajac profesjonalizm agencji sondazowych - wynik moze byc +/- 20% odmienny, nie ma sensu teraz komentowac.
  • ~perun
    (2015-05-10 22:31)
    Głosowałem na Pawła w 1. turze, w 2. głosuję na Dudę.
    Gardzę styropianem jednym i drugim ale trzeba przewietrzyć żłób.

    A JESIENIĄ ZNÓW NA PAWŁA.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-10 22:56)
    Jarek, prośba, pokazuj się częściej przez najbliższe dwa tygodnie...
    Zapomniałbym, Antka wypuść z klatki. Dzięki.
  • ~warszawiak
    (2015-05-10 22:57)
    Głosowałem na Pawła w 1. turze, w 2. głosuję na Komorowskiego .
    Olewam kukielke prezesa Dudę.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-05-10 23:14)
    głupie dziennikarzyny z dziennika...Sensacją jest to że nie wygrał w I turze, a nie że wygrał wI turze...
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-05-10 23:22)
    2015-05-10 23:14

    PIS podrobka


    Marcin Mastalerek? A cóz to za plankton polityczny?

    rzesistek pisowski..ha ha ha

    Trudno glosowac na partie która jako rzecznika wybiera Breivika.
  • ~#
    (2015-05-10 23:33)
    Do rana nastąpi cud nad urną. Serwery „pracują”. Stawiam 42% Komorowski : 32% Duda. Chyba, że zatracili instynkt samozachowawczy i przeliczą 50,5% dla Komorowskiego.
  • ~warsewski
    (2015-05-10 23:36)
    Urwal się zyrandol--ale klop[ot
  • ~moomo
    (2015-05-10 23:41)
    Jakoś prezes nie majaczy o sfałszowanych wyborach?
  • ~wyborca/10/5/2015,G.23.50.Pozdro.
    (2015-05-10 23:51)
    Gratuluje Zwyciezcom . pozdrawiam Wszystkich. Step by step..
  • ~olo
    (2015-05-10 23:58)
    Pilnowanie "demokracji" przenosi efekty
  • ~hana
    (2015-05-11 00:00)
    Gratulacje dla wolontariuszy pilnujących wyborów Gdyby nie ich zaangażowanie to g...by było
  • ~rocky
    (2015-05-11 00:04)
    Komorowski niezadowolony z Narodu, bo zaczął samodzielnie myśleć,
    Naród , nie on,.