Prezydent: Moje dzieci zachowały się z klasą. Wzruszyłem się

| Aktualizacja:

Spot, w którym występują moje dzieci i wnuki, został nakręcony wyłącznie z ich inicjatywy - przekonuje prezydent Bronisław Komorowski

wróć do artykułu
  • ~majka
    (2015-05-15 14:46)
    to się nazywa kpiny z odbiorcy. Brak szacunku, Panie, wyjedź i daj spokój.KOMPROMA
  • ~obserwer_1
    (2015-05-15 14:46)
    sieć nie zapomina, sieć pamięta: "Od 3 dni internet huczy o nieślubnym dziecku prezydenta B.Komorowskiego-oficjalne media milczą ,nawet te prawicowe(...), ale o skandalu, który powinien przesądzić o upadku PO i Komorowskiego ani słowa ! Trzy lata temu Stare Miasto w Warszawie ,,huczało" od plotek "Komorowski ma kochankę na Senatorskiej nr 9 na II piętrze."Piękną młodą Ukrainkę z polskim paszportem (żonę urzędnika z Kancelarii Prezydenta)! W klubie Ronina (wówczas na Świętokrzyskiej) podszedłem do dziennikarza ,,Faktu" i poinformowałem go o tej kochance i samobójstwie szwagra Pani Prezydentowej Komorowskiej. Redaktor wystraszył się mocna i odszedł pośpiesznie, by później mnie unikać (nie uchylam się od wskazania, kto to był - a był to przebojowy, bezkompromisowy dziennikarz Łukasz W.! Minęły 3 lata , a tu w lutym br. w ,,Do Rzeczy" red, Gociek/red. Gursztyn piszą otwartym tekstem , iż Prezydent na ul. Oboźnej ma kochankę, którą odwiedza" No i cisza ! W politycznych realiach Kanady,USA,Austrii czy nawet Francji burza byłaby potworna. Remigiusz Włast-Matuszak 07.05.2015 ,,Czy prezydent i jego bliska współpracownica mogli być szantażowani? Była wiceminister MON powołana w 2001 r. na wniosek B.Komorowskiego unika dziennikarzy, nie odbiera telefonów, a po wysłaniu pytań o ojca swojego dziecka blokuje możliwość nadsyłania kolejnych. Czy treść notesu podwarszawskiego ginekologa Jerzego P. mogła posłużyć do szantażu prezydenta przez środowisko byłych oficerów WSI ?" ,,Gazeta Warszawska 14.05 .2015 Czy już wiemy z kim mamy do czynienia? Czy już teraz nie dziwią nas umizgi do Ukraińców, czy już rozumiemy dlaczego prezydent był na ,,Urodzinach Faktu". To jest tyle co wiemy oficjalnie - tyle ile się ukazało ,a ile się nie ukazało jeszcze? Ile więcej wiedzą służby innych państw?"
  • ~Rozenzweigowa
    (2015-05-15 14:49)
    -Especially for you--• W związku z propozycją złożoną panu pRezydentowi w Lublinie przez fachowca od kur, Joanna co Trzaska Wieczorem, kołchoźnik kokokooroski z KCelarii pRezydenckiej, poinformowała , że pRezydent nie ukończył jeszcze kursu macanta kur.

    -Pan pRezydent posiada jedynie uprawnienia macanta głuszców i kuropatw wystawione przez terenowe koło GRU przy WSI Warszawa.
  • ~e
    (2015-05-15 14:52)
    Ja się nie wzruszyłam. "Pracujemy, mamy kredyty". Akurat!
  • ~ot45u904ut75
    (2015-05-15 14:54)
    Panie Komorowski,pan niema pojęcia o klasie,jest pan zwykłym tchórzem!
    koniec twój bliski.
  • ~Cuda, cuda ogłaszająąąąą
    (2015-05-15 14:58)
    Nagle podpisuje się wnioski o referenda niezgodnie z prawem, ale za to w ekspresowym tempie, nabzdyczona do tej pory małżonka udziela sympatycznych wywiadów, ujawniają się kochające dzieci...
    Dla reelekcji Wtopa wszystko obieca i zrobi. To jest dopiero hipokryzja!
  • ~emeryt
    (2015-05-15 15:01)
    Panie prezydencie ---Kto blokuje sprzedaż książki Wojciecha Sumlińskiego?
    - Przed drugą turą wyborów księgarnie wycofują ze sprzedaży „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”
  • ~wasz Mocarz
    (2015-05-15 15:02)
    Bronek się dawno tak nie wzruszył, tak naprawdę. Ciekawe, kiedy ostatni raz się na prawdę wzruszył, miesiąc, rok czy 5 lat temu jak prezydentem został?
    -Można się wzruszyć NIE na prawdę? Bul to potrafi
  • ~wesoły drwal
    (2015-05-15 15:03)
    Panie Bronisławie -Pierwszy Kwiecień dawno minął! ! ! !
  • ~REWIDENT
    (2015-05-15 15:04)
    Pilnujcie wyborów i do końca zachęcajcie innych do głosowania. To nie żarty. To jest walka o Polskę. -
  • ~buc
    (2015-05-15 15:05)
    A jeszcze przed chwilą się chwalił, że prywatność,że rodzinę będzie trzymał od kampanii z daleka,!
    Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział :)
  • ~czy to prawda o KRECENIU LODOW
    (2015-05-15 15:06)
    moze ktore z tych CUDOWNYCH DZIECI POmaluje ploty za PARE MILIONOW to im POmoze POsplacac kredyty ,nawet jak sa BEZPROCENTOWE a jak bedzie malo to przeciez PRETARG WYGRAJA FRANCUSKIE HRLIKOPTERY, WOJSKO , LASY mozna sobie PO HANDLOWAC, o przyszedl GLUPIEC to nie GLUPIEC, a KUPIEC lub jakis WYBORCA
  • ~Równia POchyła
    (2015-05-15 15:07)
    Jesteś na kursie i jesteś na ścieżce!
  • ~chory rencista
    (2015-05-15 15:09)
    ~e 2015-05-15 14:52

    ja też się nie wzruszyłem bo mam kredyty i co gorsza nie mogę spłacić bo bank sprzedał moje wierzytelności za moimi plecami i teraz mam na głowię po 16 latach jakąś firmę z Wrocławia co chce ode mnie spłaty kilkanaście razy więcej aniżeli zaciągnięty kredyt. Chory jestem na raka i jestem rencistą , jak mi wejdą przez komornika to koniec ze mną.

    Jak to się dzieją ,że handlują długami , ze bank sprzedaje za placami i po tylu latach jak hieny opadli mnie i nawet nie wiem do kogo się zwróćić.
  • ~fana
    (2015-05-15 15:11)
    Wzruszyłem się kto utrzyma te dzieci i te wnuki (ale zaskurniaki z PRO CIVILI pewnie są ). Ale pozytywne jest to ,że bedzie miał kto pomagać przy wyprowadzce z pałacu.
  • ~Geniusz
    (2015-05-15 15:13)
    Czyli "Pan Prezydęt w bulu i nadzieji", wzrusza się tylko na niby dla Pozy., czyli wszystko w co mówi lub podpisuje w imieniu Urzędu Prezydenta RP, to KŁAMSTWO I OBŁUDA. czyli CHODZI O KASĘ...
  • ~lombard
    (2015-05-15 15:13)
    Szkoda,że my nie zawdzięczamy nic panu prezydentowi,poza biedą,aferami,korupcją,emigracją zarobkową,fatalną służbą zdrowia,GMO i przymusem pracy do 67 roku życia.
  • ~Greg
    (2015-05-15 15:13)
    Taki przypadkiem udzieliły poparcia, zupełnie jak ci tragarze w "Misiu" przechodzili ;)
  • ~Wrozba z kawy
    (2015-05-15 15:22)
    Popisza sie najwieksza klasa jak zaopiekuja sie starcem po przehranych wyborach 2015. Powinni bardzo zadbac o stan jego ducha i umyslu bo po przegranych wyborach nawet koledzy z PO i przyjaciele z SLD nie beda chcialy mu ani podac dloni ani z nim rozmawiac. To na pewno bedzie bardzo bolesne przezycie.
  • ~Robnad
    (2015-05-15 15:26)
    my też, a ja się nawet POpłakałem, mało z fotela nie spadłem.
    z tego wzruszenia oczywiście.