"Kolejna kompromitacja pustej dziewczyny. Już nie mam najmniejszych wątpliwości - jesteś infantylną, głupiutką dziewczynką z ptasim móżdżkiem. Przykro mi, ale to prawda" - pisze ~Szczery do bólu. Wtóruje mu ONA: "Jakby głupota miała skrzydła, to Isabel by fruwała wysokooooooooooooooo, serio dziewczyno, zapadnij się pod ziemię".

Reklama

"Pani Izo, wzrok, jedno zdanie, jedno spojrzenie, dwa wiersze i jeden filmik to aż nadto, żeby móc ocenić człowieka. Ok, to boli, ale tak jest. Są rzeczy, które rozśmieszają u dzieci, a ośmieszają osoby dorosłe. Pani poezja byłaby urocza, gdyby miała Pani 12 lat. A swoją drogą to bardzo fajną ma Pani tą, no tą, no... fajna koszulkę" - pisze ~Profesor Finansów.

>>>Isabel: nie jestem pusta

Nie brak też głosów obrońców moralności: "Jako kochanka jesteś lafiryndą, która rozbiła rodzinę, uwiodła podstarzałego pseudokatolika, zabrała dzieciom ojca - czego więc oczekujesz od społeczeństwa??? Na pewno nie aprobaty, tylko potępienia i pogardy. (...) Mam pytanie. Jakbyś pocieszyła swoją matkę, gdybym zainteresowała się Twoim ojcem???? Żal mi Kazia, że dał się podejść takiej głupiej, źle wychowanej, pochodzącej z biednej rodziny dziewczynie. Fuj! fuj!!!" - pisze ~matka.

>>>Wydawcy zainteresowani poezją Isabel

Niektórzy internauci próbują do kochanki byłego premiera przemówić poezją, którą tak sobie upodobała: "Iza iza zabierz swe wierszyki, iza iza wypad z polityki, iza iza przecież nikt nie lubi was, och iza już skończył się wasz czas! hej!" - radzi ~wesoły błazen.

>>> To tylko pięć minut sławy dziewczyny z Brwinowa