Dziennik Gazeta Prawana logo

Walczyły nagimi piersiami o pokój

22 czerwca 2009, 11:06
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
W czeskiej Pradze dziewczyny demonstrowały na rzecz pokoju na ziemi ...gołymi piersiami. Walcząc o szczytne idee, grupa półnagich młodych osób przemaszerowała przez pół miasta.

Motywy roślinne oraz pacyfki – to znaki, które uczestnicy demonstracji . Akcja została przeprowadzona w ramach światowego marszu za pokój.

Czescy demonstranci chcieli w ten nietypowy sposób, jak twierdzili, również .

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj