Syn wiceministra sportu zatrzymany. Działał w grupie przestępczej, która wyłudziła 11 mln zł?

| Aktualizacja:

Robert Sz., działacz sportowy i syn wiceministra sportu w rządzie Beaty Szydło został zatrzymany. Sz. jest podejrzany o udział w grupie przestępczej.

wróć do artykułu
  • ~Zc
    (2016-06-02 11:13)
    ZaTuska i Kopacz takie sprawki pod dywanik po cichutku.
  • ~Kaz
    (2016-05-19 05:50)
    Pracował w zorganizowanej grupie przestępczej to mam rozumieć, że w sądzie?
  • ~Wku*wiony
    (2016-05-19 00:50)
    A wszystko to "wina" Kaczynskiego! Zamiast sam byc premierem na co liczyli Polacy od oddał rząd podejrzanym "niepolskim" typom! Teraz bedzie sie tłumaczył!
  • ~Synek Tuska
    (2016-05-19 00:28)
    Amber Gold to był numer. Ten skandalik to lipa malutka
  • ~marek
    (2016-05-18 20:58)
    Minister Bańka i wiceminister Szuster do DYMISJI. za dużo powiązań, w których jest słowo SPORT. Inaczej KOMPROMITACJA dla nich i Pani Premier
  • ~ect..
    (2016-05-18 17:52)
    MOŻE TAK SZMATŁAWCU NAPISAŁBYŚ JAK DŁUGO DZIAŁALI I OD KIEDY ZACZĘLI OSZUKIWAĆ INNYCH (CZY TO PROPAGANDOWA TAJEMNICA ABY LEPIEJ BRZMIAŁO)? BO JAKOŚ ODNOSZĘ WRAŻENIE , ŻE TO JUŻ DŁUGO TRWAŁO, I RZĄD B.SZYDŁO NIE MA Z TYM NIC WSPÓLNEGO, NATOMIAST POPRZEDNICY WIELE!!
  • ~Toporek.
    (2016-05-18 17:48)
    PiS ma wszędzie swoich, również od ułaskawiania.
  • ~vp
    (2016-05-18 14:50)
    To znaczy ,że sie nadaje do ekipy Kaczyńskiego tak jak niegdysiejsi działacze i sekretarze PZPR ,czekam tylko kiedy się dowiemy ,że jakiś członek ORMO ,UB ,SB jest teraz prominentnym członkiem Jarkowej zgrai nieudaczników.Chociażby Piotrowicz ?
  • ~jasek
    (2016-05-18 13:42)
    No proszę, proszę, następny oszust w pisie. Czy będzie siedział razem z Marcinkiem D.? Co za doborowe towarzystwo...
  • ~Gosc
    (2016-05-18 13:07)
    Cyrk i to złodzieii na najwyższych szczeblach których tak bronisz,mielismy przez 8 lat i dość.
  • ~s
    (2016-05-18 12:31)
    jaki syn taki ojciec
  • ~św.NH
    (2016-05-18 12:26)
    Synuś Halickiego pokazał to samo!
  • ~cyrk na kólkach i degengolada
    (2016-05-18 12:18)
    Według PIS i Stankiewicz za czyny swoich dzieci powinni odpowiadać rodzice. Stankiewicz chce wywalić na bruk wszystkich pracowników TVP. Co zrobi Szydło? A może włączy się prezydent i już zawczasu ułaskawi.
  • ~wjw
    (2016-05-18 12:00)
    Pewnie robił to dla sportu...
  • ~zniesmaczony rządzącymi
    (2016-05-18 11:40)
    Syn ministra sportu, który ogłosił konkurs :kto lepiej nawilży prezesowi?, czy jego następcy? Złodziej- to pewnie z kodu...
  • ~ciekawy
    (2016-05-18 11:39)
    to już nie ma ochrony uprzywilejownych ? czyżby dywan Kopacz ukradła ?
  • ~robson
    (2016-05-18 11:34)
    A tu słysze SAMI KOCIELNI?Ładny ten KRAJ.Jak w tych KOŚCIOŁACH się MODLA?A za USZAMI,maja PRZEBACZENIE .TYLKO nie MY>
  • ~nieskundlony
    (2016-05-18 11:34)
    I to jest dobra zmiana nie ma świętych krów ,nie zamiatają pod dywany jak poprzednicy.Bulwersujące jest nie przestępstwo ale jak reagujemy na ten fakt.