Świstak poinformował PAP, że w piątek policjanci dostali zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań w Jabłonnie (k. Legionowa) może znajdować się ciało kobiety. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili tę informację. W jednym z mieszkań znaleźli 37-letnią kobietę, która nie żyła - powiedział Piotr Świstak. Dodał, że czynności w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Reklama

Jako pierwszy tę informację podał portal RMF FM. Z nieoficjalnych informacji portalu wynika, że obok ciała znaleziono także miesięczne, żyjące dziecko. Według rozgłośni, ciało zamordowanej kobiety znalazła jej siostra. RMF dodaje też, że kobieta miała mieć podcięte gardło. Była też - jak twierdzi portal - duszona.

Mężczyzna podejrzewany o morderstwo - Ariel C. - został zatrzymany w weekend. Jak pisze RMF FM, miał być konkubentem zabitej kobiety. Dziś ma usłyszeć zarzuty, będzie też wniosek o areszt.. Najprawdopodobniej był konkubentem zamordowanej 37-latki. Dziś będzie przesłuchiwany, usłyszy zarzuty, potem do sądu trafi wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu 25 lat więzienia.