Będziemy prezentować wam zwierzaki, które są wyjątkowe i marzą o nowym domu. Będziemy chcieli także, żeby wszyscy, którzy noszą się z zamiarem adopcji psa lub kota wiedzieli, jak to zrobić. Jak podejść do tego z pełną odpowiedzialnością, tak by zwierzę trafiło ostatecznie w dobre, przyjazne pełne miłości miejsce - #AdopcjaOdpowiedzialność.

Reklama

W ubiegłym roku w okresie wakacyjnym media alarmowały, że Polacy masowo porzucali swoje psy i koty, często wcześniej adoptowane, by móc beztrosko wyjechać na wakacyjne wojaże. Chcemy, żeby takich sytuacji było jak najmniej.

A dziś prezentujemy wam Bekona.

Media
Reklama

Jak opisują go pracownicy schroniska w Celestynowie?

Soczyście rudy i przyjazny psiak. Duży, śliczny i łagodny trzylatek. Robi mega wrażenie! Bardzo lubi się bawić i wygłupiać. Kocha spacery i towarzystwo ludzi. Na inne psy nie zwraca uwagi. Zupełnie nie zdaje sobie sprawy ze swych gabarytów, myśli, że jest małym, kieszonkowym psiakiem. Poza boksem rozkwita, a jego futro pięknieje i nabiera blasku. Zamknięty w boksie smutnieje i chowa się w budzie. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku. Szukamy aktywnego domu dla boskiego rudzielca.

Jeśli Bekon skradł wasze serce, to musicie skontaktować się ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie>>>

Reklama

Adopcja nie jest prostą sprawą i warto o tym wiedzieć. Dlatego przygotowaliśmy dla was SPECJALNY PORADNIK: JAK ADOPTOWAĆ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA>>>

A jeśli już zdecydujecie się na adopcję sprawdźcie, jak powinny wyglądać pierwsze chwile z nowym pupilem w naszym PORADNIKU