Będziemy prezentować wam zwierzaki, które są wyjątkowe i marzą o nowym domu. Będziemy chcieli także, żeby wszyscy, którzy noszą się z zamiarem adopcji psa lub kota wiedzieli, jak to zrobić. Jak podejść do tego z pełną odpowiedzialnością, tak by zwierzę trafiło ostatecznie w dobre, przyjazne pełne miłości miejsce - #AdopcjaOdpowiedzialność.

Reklama

W ubiegłym roku w okresie wakacyjnym media alarmowały, że Polacy masowo porzucali swoje psy i koty, często wcześniej adoptowane, by móc beztrosko wyjechać na wakacyjne wojaże. Chcemy, żeby takich sytuacji było jak najmniej.

A dziś prezentujemy wam Agisha.

Media

Jak opisują go pracownicy schroniska w Celestynowie?

Agish to najpiękniejszy przedstawiciel rasy OWCZAREK NIEMIECKI. Ma potencjalnie ok 3 lata, umie chodzić na smyczy, jest sprytny, inteligentny i łapie wszystko w locie. Różnie reaguje na inne zwierzaki . Waży ok. 30 kg, ale powinien min. z 8 kg więcej gdyż trafił skrajnie chudy, jest naprawdę ogromny! Pięknie pracuje z człowiekiem. Uwielbia spacery i zabawę. Poszukiwany najlepiej doświadczony koneser rasy!

Jeśli Agish skradł wasze serce, to musicie skontaktować się ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie>>>

Adopcja nie jest prostą sprawą i warto o tym wiedzieć. Dlatego przygotowaliśmy dla was SPECJALNY PORADNIK: JAK ADOPTOWAĆ ZWIERZĘ ZE SCHRONISKA>>>

A jeśli już zdecydujecie się na adopcję sprawdźcie, jak powinny wyglądać pierwsze chwile z nowym pupilem w naszym PORADNIKU