Co podróżni mają z miliardów na tory? Zmian na lepsze jest niewiele

Na efekty modernizacji kolei trzeba poczekać. W nowym rozkładzie zmian na lepsze jest niewiele.

wróć do artykułu
 • ~Obiektywnie
  (2019-11-28 06:59)
  Regularnie jeżdżę koleją, notoryczne spóźnienia, w zeszłym tygodniu 30 minut, dwa tygodnie temu dwie godziny. Często brak gwarancji miejsca siedzącego w intercity mimo pociągu z rezerwacją w terminach poza sezonem.
 • ~Miłośnik Kolei
  (2019-11-28 07:19)
  Halo Halo Panowie Dyrektorzy w PKP . Przypominam - jak będzie kasa to parowozów już nie zamawiamy . Bo już nie są w produkcji , lamp naftowych sygnalizacyjnych też nie .
 • ~Marian z B
  (2019-11-28 08:53)
  Pieniądze wydają aż miło. Spółki, spółeczki bez przerwy coś grzebią na torach, albo koło. Dwa lata temu kładli nowe kable. Teraz kładą swiatłowód w miejsce kabli. Pociągi jeżdżą tylko po jednym torze. Osobowe opóznione po kilkadziesiąt min. Pracownicy PKP są już zmęczeni nienormalną sytuacją.
 • ~Pan Sułek
  (2019-11-28 09:57)
  Wciskanie Polakom, że w tym kraju jeździ się tylko z Warszawy i do Warszawy zaczyna być nieco irytujące. Kierowany poczuciem odpowiedzialności ekologicznej zamierzałem właśnie zrezygnować z podróży autem ze Szczecina do Krakowa na rzecz pociągu. Kiedy zobaczyłem rozkład jazdy - wybiłem sobie z głowy te głupoty. Czas przejazdu jak za Gierka, albo i jeszcze gorzej.
 • ~Złota lokomotywa
  (2019-11-28 10:22)
  Wiem jedno że rząd Patoli Obywatelskich i pseudo-rolników z SLD mydlił ludziom oczy i prowadził akcję propagandową kupując luksusowe pociągi , tylko że one nie mogły u nas jeżdzić bo nie mieliśmy odpowiedniej infrastruktury . W Polsce 80% dworców i 90% trakcji kolejowej jest do wymiany . Nikt przed PIS-em się tym nie zajął bo wszyscy obawiali się wielkości problemu a co za tym idzie kosztów . To są bolesne fakty ale nawet najlepszy samochód z ekskluzywnym wyposażeniem jeśli nie ma możliwości przemieszczania się , jest tylko domkiem na działkę rekreacyjną .
 • ~viepopma
  (2019-11-30 04:04)
  kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny prоjekt dla dorоsłych, którzy chcą zn𝚊leźć pаrtnerа sеksu𝚊lneg𝚘