Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jarosław Kaczyński w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej: Nie wszystko jest załatwione [ZDJĘCIA]

10 marca 2016, 21:05
Sądzę, że za chwilę rozpocznie się porządne śledztwo, a za miesiąc staną tu prowizoryczne instalacje upamiętniające wydarzenia sprzed sześciu lat - mówił prezes PiS pod Pałacem Prezydenckim. Krótko mówiąc, idziemy już we właściwym kierunku - powiedział. Ale nie wszystko jest załatwione - dodał i uściślił, że ma na myśli sprawę pomników ofiar katastrofy i Lecha Kaczyńskiego.
Sądzę, że za chwilę rozpocznie się porządne śledztwo, a za miesiąc staną tu prowizoryczne instalacje upamiętniające wydarzenia sprzed sześciu lat - mówił prezes PiS pod Pałacem Prezydenckim. Krótko mówiąc, idziemy już we właściwym kierunku - powiedział. Ale nie wszystko jest załatwione - dodał i uściślił, że ma na myśli sprawę pomników ofiar katastrofy i Lecha Kaczyńskiego. / PAP / Jacek Turczyk
W 71. miesięcznicę katastrofy smoleńskiej jak co miesiąc, po mszy świętej w warszawskiej archikatedrze św. Jana Chrzciciela odprawionej w intencji ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, ulicami stolicy przeszedł Marsz Pamięci.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama