Owsiak: Gońcie dziadygów! Wildstein odpowiada: Chamstwo

Barbara Sowa | 2013-10-25 14:38 | Aktualizacja: 12:27
Jerzy Owsiak kontra Bronisław Wildstein

Jerzy Owsiak kontra Bronisław Wildstein / Newspix)

Bronisław Wildstein odpowiada na zarzuty Jurka Owsiaka, który nawoływał do "przeganiania dziadygów" z telewizji Republika.




Jeżeli gdziekolwiek spotkacie Telewizję Republikę, gońcie dziadygów. To zła telewizja, kolejna, która sączy tylko nienawiść - mówił na swoim videoblogu Jurek Owsiak.

Na konferencji prasowej z okazji odebrania przez szefa WOŚP nagrody na Szczycie Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla dziennikarz Republiki zarzucił Owsiakowi hipokryzję i domagał się przeprosin za ostre słowa.

Owsiak odmówił i powtórzył swoje zarzuty: - Jesteście telewizją, która skutecznie łamie wszystkie zasady bycia telewizją - odpowiedział, zarzucając Republice łamanie standardów i mówienie nieprawdy.

Redaktor naczelny Republiki, Bronisław Wildstein w rozmowie z dziennik.pl nie kryje oburzenia wypowiedziami szefa WOŚP, ale zaprzecza, jakoby stacja toczyła z nim wojnę.

Owsiak porównał nas do ubeków, a właściwie powiedział, że jesteśmy tacy, jak ci stalinowscy zbrodniarze z "Czasu honoru", nota bene serialu, który powstał w TVP dzięki mnie. Zastanawiałem się nawet, czy go nie pozwać do sądu, ale  - jakkolwiek chamska i głupia - to jednak wciąż tylko opinia. Z resztą Owsiak sam sam sobie daje świadectwo - mówi nam Wildstein.

Szef Republiki twierdzi, że Owsiaka oburzyło pytanie dziennikarza o brakujące miliony złotych w rozliczeniu zbiórki.  - Proces z blogerem, który to pierwszy opisał, został utajniony. Dlaczego? Gdy nasz dziennikarz o to zapytał, został obrażony i wyrzucony. Usłyszał, że to "głupawe pytania z d..".  Owsiak unika odpowiedzi na niewygodne pytania. I nie on jeden. Pana Macieja Laska, przewodniczącego PKBWL wielokrotnie próbowaliśmy zaprosić do naszej stacji. Nie przyszedł. Być może obawia się dyskusji, rzeczowej rozmowy i niewygodnych pytań - powiedział Wildstein.

Jego zdaniem Jurek Owsiak jest "produktem III RP" - Produktem, który uczyniono świętym. Robi rzeczy dobre, co nie znaczy, że w związku z tym jest nietykalny. Zwłaszcza, że jest politycznie jednoznacznie zaangażowany w utrzymanie status quo III RP - dodaje Wildstein.






Barbara Sowa

Autorem tekstu jest

Barbara Sowa

Zobacz inne teksty autora »

Źródło: dziennik.pl
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 296
1 2 3 4 ... 30 starsze
  • ~kret2014-01-16 21:06

    wilsztajn to sbecka gnida wsza paszol pachoku sbecki

  • ~StanKo2014-01-16 19:00

    ...bo to cham jest i prymityw i prostak, ścierwo esbeckie...

  • ~Milka2014-01-10 17:24

    Co z kontrolą NIK tego darmozjada

  • ~Karol2014-01-10 12:57

    Idea dobra i aktualna_!!

    Musimy wyręczać nasze państwo bo właśnie rządzą ludzie ze środowiska Owsiaka, którzy zamiast na zdrowię wolą obdarować swoich lewacki bydlaków.

    My będziemy płacić dalej na orkiestrę i dziwić się dlaczego mamy tak biedny kraj, że musimy robić co roku zbiórkę aby ratować nasze chore dzieci.

    Ocenę pozostawiam każdemu z osobna czy zachowanie Owsiaka na pytanie dziennikarza coś nam mówi czy nie.

    Jak ja bym był na miejscu Owsiaka starałbym się przedstawić dowody że jest tak a nie inaczej - przecież o IDE trzeba dbać - Ona jest najważniejsza!

    Owsiak zachował się inaczej

  • ~jaceksz2014-01-10 11:02

    Wy barany zafajdane!!! w tym kraju nikt nie uczynił dla zdrowia społeczeństwa a zwłaszcza dzieci co Owsiak, gdyby nie jego WOŚP to niejednemu z Was zdechłoby dziecko bo na nasze państwo można liczyć tylko w jednej kwestii tj. w obdzieraniu obywateli z ostatniego grosza. Szacunku bydlaki! Zanim Go zaatakujecie pisząc bezmyślne pierdoły zadajcie sobie najpierw pytanie -co wy uczyniliście w swoim życiu dobrego? zakładam,że nic co obrazują wasze bzdurne komentarze ukazujące jedynie z kim mamy do czynienia.

  • ~antyżydzio2014-01-10 08:38

    a co to za nazwisko ten wildsztajn?
    Nie lubię osób z takimi nazwiskami czy jestem anrtysemitą?

  • ~SYLVEK2014-01-09 10:08

    Panie Owsiak - czas na emeryture !!!

  • ~zgredek pierwszy2013-12-27 12:09

    Wildsteina znam przede wszystkim z tego, że maqjąc ku temu okazję skundlił telewizję publiczną; z dnia na dzień powyrzucał dobrze odbierane filmy, w środku serii zaprzestano emisji nadających się do oglądania pozycji i TVP1, TVP2 i telewizje regionalne przestały nadawać się do oglądania przygniecione osobowością nowego prezesa. Do dziś nie podniosły się po tym ciosie i dlatego dominują powtórki powtórek powtórek (chyba potrójek, poczwórek i powyżej) albo skoki, podskoki, biegi płaskie o długiej serii obrazków o braniu po krzyżu nie wspomnę. A o Owsiaku: wspaniałe. co robi i tragiczne, że tak wiele zależy tylko od od tego, co robi. A ci, co go obszczekują niech sami spróbują zrobić coś dobrego.

  • ~obywatel2013-11-14 14:09

    bezczelność tego hochsztaplera sięga zenitu.Zawsza był dupowłazem władzy.Spójrzcie na jego prostacką zatłuszczoną mordę.Czas jest poddać faceta kontroli.

  • ~vn2013-11-10 10:00

    Co to jest 10 milionów kiedy chodzi o miliardy na przestrzeni ponad 20 lat w takich fundacjach trzeba umieć robić szmal aby godnie żyć.

1 2 3 4 ... 30 starsze