Rosja: W Polsce stacjonuje dywizja, a nie brygada wojsk USA. Macierewicz: To fałszywe, nieprawdziwe informacje

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz odrzucił w czwartek w Londynie zarzuty ze strony rosyjskiego ministerstwa obrony, jakoby w Polsce stacjonowała "dywizja wojsk USA". "To po prostu nieprawda i kłamliwe przedstawienie sytuacji" - powiedział.

wróć do artykułu
  • ~guzik
    (2017-10-13 00:41)
    he, he przychodzi antoni do lekarze...., a lekarz, wreszcie !!
  • ~kisiek
    (2017-10-12 23:47)
    no przecież Putin powiedział , że czołgi i mundury można kupić w każdym sklepie z militariami...więc to nie wojska amerykańskie a miłośnicy militariów
  • ~hej
    (2017-10-12 21:12)
    Tak, czy siak w sile kompanii honorowej.
  • ~#
    (2017-10-12 21:09)
    Lis, który na cały las wydziera mordę, że gospodarz kórnika zamiast go tylko płotem ogrodzić to jeszcze psa na straży postawił.
  • ~Michał Kalinowski
    (2017-10-12 18:32)
    Gdyby nawet tak było, że Amerykanie rozlokowali dywizję zmechanizowaną, to i tak jest to kropla w morzu potrzeb. Lepiej niech oni powiedzą ile dywizji pancernych dyslokowali do Obwodu Kaliningradzkiego? No i jakie siły cichaczem pozostawili na Białorusi?
  • ~lukas123
    (2017-10-12 18:12)
    Genralnie jak mam porównywać "prawdomówność" Macierewicza i MSZ rosjan to raczej mamy tą dywizję obcych wojsk na swoim terytorium.
  • ~Vvova
    (2017-10-12 17:50)
    Przecież Ruskie nadają z Macierewiczem na tych samych falach
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-10-12 17:47)
    ,,Ta informacja to ,,Pyłek w Twoim Oku ,a u Mnie Belka", Jestem zadowolony z Żołnierzy USA.Ale z przekory ciekawości pytam: Co obchodzi USA,Polskę ,Litwę ITD ile żołnierzy Rosyjskich stacjonuję w bazach Białorusi????????????????.Bo jeżeli oba Kraję się dogadają to np: w Puszczy Białowieskiej po Ich stronię będą stacjonowały np: 4 dywizje. I co Kogo Obchodzi.
  • ~hipcio
    (2017-10-12 17:37)
    antek: to fałszywe informacje...he, he. A wybuchy, zamachy, sztuczne mgły i Mistrale po 1$ to co ?.
  • ~puta puta
    (2017-10-12 12:52)
    to jak ruskij z tym przenoszeniem stolicy na ural bo co jak co ale amerykanie z polski w moskwie mogo być w 2 dni
  • ~Mateusz
    (2017-10-12 12:29)
    Słuchajcie, nie mam ani proamerykańskich ani prorosyjskich sentymentów. Ale mam głowę, która myśli i na podstawie historii najnowszej wnioskuje, że gdziekolwiek pojawią się jankesi tam wszystko obraca się w gów...o. Nie ufam im jak wściekłemu psu. A te ich ładne uśmieszki i zapewnienia nie robią na mnie wrażenia. Sę nam potrzebni jak dziura w moście. A z lekcji historii każdy z Was wie, że wróg najpierw atakuje tarcze...
  • ~Eryk
    (2017-10-12 11:28)
    CI żołnierze są w obrębie naszego kraju? Tak? No to o co chodzi. Niby Rosja to taki niedźwiedź a boi się 1 dywizji? Coś strachliwi zrobili się nasi "sąsiedzi" a może wychodzi z nich ich natura? Boicie się? Dobrze.
  • ~=aaa=
    (2017-10-12 11:27)
    Bardzo dobrze , jeżeli to prawda to tylko się cieszyć. A co ,myśleliście kacapy że wam w Europie wszystko wolno?
  • ~prawda nie zaszkodzi
    (2017-10-12 11:24)
    Burza w szklance wody, nikt nie chce wojny, ale zabezpieczyc sie mozna. Demonizowanie Ruskich to juz prawie moda. Wystarczy przypomniec, ze to oni uratowali Syrie przed kolejnym, zaplanowanym w panstwie wybranych, kataklizmem. To nie Putin zalewa Europe agresywnym Islamem.
  • ~niini
    (2017-10-12 11:11)
    TUSk co na to powie pewnie ?
  • ~Ob RP
    (2017-10-12 11:11)
    Rosjanie sami jestescie sobie winni .Pierwom dielom opowiadacie że Iskandery już wycelowaliscie a jak chcemy sie bronić to mowivie że jestesmy niedobrzy.Chyba macie klopoty i potrzeba zakryć niedobra Polską?
  • ~Kto zaczyna
    (2017-10-12 11:07)
    No i co ?.

Może zainteresować Cię też: