Nieznany film ze Smoleńska wyciekł do sieci

2011-02-02 15:55 | Aktualizacja: 17:20
Nieznany film ze Smoleńska wyciekł do sieci

Nieznany film ze Smoleńska wyciekł do sieci / Inne)

Szczątki rządowego tupolewa, połamane drzewa, rosyjskie służby pracujące na miejscu tragedii, a także ciała ofiar - wszystko to widać na niepublikowanym nigdzie wcześniej filmie, który nakręcono 10 kwietnia tuż po katastrofie pod Smoleńskiem. Dotarł do niego serwis eOstroleka.pl.

reklama


Nagranie trwa 10 minut. Jego autor zarejestrował miejsce tragedii tuż po katastrofie pod Smoleńskiem. Widać, jak pracują rosyjskie służby w kilka godzin po wypadku. Na zbliżeniach pokazane są fragmenty samolotu, a także ciała ofiar, które jednak nieco zasłonięto.

Autor na tyle swobodnie porusza się po miejscu tragedii, że redakcja eOstroleka.pl wnioskuje, iż prawdopodobnie był to funkcjonariusz milicji, straży pożarnej lub żołnierz.

Serwis zapewnia, że nagranie nigdzie wcześniej nie było publikowane i jest to pierwszy tak dobrej jakości zapis tego, co działo się na miejscu tragedii tupolewa zaledwie kilka godzin po katastrofie.

>>> Zobacz niepublikowane zdjęcia z raportu MAKreklama
Źródło: Media
Wypowiedzi: 113
1 2 3 4 ... 12 starsze
 • ~L.S.2013-07-12 10:00

  Tyle jest dowodów,że nie była to zwykła katastrofa (np. brak krateru, powyginane
  blachy poszycia na zewnątrz,rozczłonkowane ciała,ciała bez ubrań,brak wybuchu,mimo że było dużo paliwa...) , niektórzy Polacy jeszcze wierzą
  kłamstwom i w dalszym ciągu dają się manipulować.Przykro...bardzo przykro,że ludzie przestali samodzielnie myśleć i całą papkę medialną łykają bez zastanowienia.

 • ~TQ2012-12-21 17:37

  Mi się zdaje że za całą aferą zamachu istnieją sieci GSM nie chcę dokładniej przybliżać ale wszystkich osób ale myśle że są zamieszani w to Magdalena Gera Pikulska i Klaus Hartmann.Chodzi tutaj o duże pieniądze i kształtowanie polityki kraju ,mają na to pieniądze i myśle że ma to powiązanie z przeszłym certentelem .Bor powinien zbadać tą sprawe jeśli myśli że nie był to wypadek moim zdaniem był to zamach są tam experci od łączności i mają możliwości w zakłucaniu przyrządów nawigacyjnych samolotów i opłacają lekarzy prawo w Polsce którzy są skłąni wszczepić implant wzrokowy i włożyć wkładki wewnątrz uszne które mogą zakłucic nawet mózg są to experci i jest to już 21 wiek np firma telefunken i czarna odsłona .Wystarczy żeby Bor się zają ww osobami w spisku mogli też toważyszyć Maciej Sliwinski Sosnowiec Zyta Bugaj SzkuliK Sosnowiec Beata Bychawska Szczecin Andzej Kędys Choszczno Anna Kobiela Garbarz .Nie lubie głupoty w państwie naszym .Rząd jest głupi to są przestępcy którzy powinni siedzieć naj mnie 15 lat i naśmiewają się z tragedi

 • ~jas2012-11-27 19:43

  witam jestem bardzo nie pocieszona ze tyle polskiej inteligecji zginelo a polskie wladze nic nie robio zeby to wyjasnic do tej pory nie mamy wraku i wielu innych dowodow zeby to sie stalo w innym panstwie to by do sprawy podeszli powaznie kto jest inteligetni to chcial by wiedzic czy to byl nieszczesliwy wypadek czy zaplanowany zamach komisja miedzinarodowa jest potrzebna.

 • ~ja2012-10-19 19:41

  jestescie wszyscy
  zalosni

 • ~maria2012-05-07 00:36

  Każde PRAWO mówi: przygotowując oskarżenie - należy posiadac' dowody. Natomiast Polacy toną w pomysłach, ale dowodów - brak. Fakt jest faktem - doszło do katastrofy. Zginęło dużo osób.

 • ~GOSC2012-03-24 12:19

  W ODCINKU NR 16 CZTEREJ PANCERNI I PIES NASTAPILA POMYLKA. WSKAZANO WSPOLRZEDNE CELU 33.01 I 55.17. ZAMIAST POD BERLIN POCISKI WYSTRZELONO POD SMOLENSK. NA PEWNO BYLY ROSYJSKIE. PROSZE KOMISJE MACIEREWICZA O WYJASNIENIE DLACZEGO TAK DLUGO LECIALY.

 • ~Dawid B2012-01-18 06:48

  Ludzie prosci wydaja kategoryczne opinie, ludzie inteligentni zadaja pytania. Kazdy kto choc troche bardziej, zainteresowal sie ta sprawa, zdaje sobie sprawe, ze jednoznaczne stwierdzenie katastrofa smolenska jest po prostu smieszne. No i kazdy kto rozumie polityke zagraniczna, wie ze ogloszenie umyslnej lub nieumyslnej winy Rosjan jest obecnie niemozliwe.

 • ~fv2011-11-25 18:49

  Ta spadają 5 pod rząd tupolewów .oczywiście oczywiście

 • ~Zbyszko2011-09-16 14:07

  Dodam komentarz, choc to nie ma żadnego znaczenia.
  Samoloty czasem się rozbijają. Razem z ludźmi. Od czasu smoleńskiej katastrofy kilka albo kilkanaście samolotów się rozbiło i zginęło wielu ludzi. I tak się będzie działo bo samolot nie ma gwarancji bezpiecznego startu, lotu i lądowania.
  Katastrofa pod Smoleńskiem to jedna z wielu katasrtof lotniczych. Dla nas ważna bo nas dotknęła ale dla świat zwyczajnie kolejna.
  Samolot rozbił się bo były fatalne warunki pogodowe a piloci bardzo chcieli wylądować mimo wszystko. Stało się to co się stało. Szukanie innych wytłumaczeń to tyllko gra perfidna polityczna albo czysta głupota.
  Ja prowadzę szkolenie na symulatorze i wiem jak człowiek reaguje na dziwne zjawiska.
  Pozdrawiam:)
  Zbyszko
  Moim zdaniem to już pora żeby dać sobie spokój z tą tragedią i nie wykorzystywać jej w wyborach.

 • ~Stefan2011-08-26 10:53

  Dla czego te wszystkie upadające szczątki samolotu nie zostawiły wyrw w ziemi? Wystarczy jakie wyrwy zostawia samochód, który wypadł z szosy na pobocze.
  Na tych zdjęciach wygląda tak jak gdyby ten samolot spadł pionowo na ziemię.

1 2 3 4 ... 12 starsze

reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV