Nieznany film ze Smoleńska wyciekł do sieci

| Aktualizacja:
X

Szczątki rządowego tupolewa, połamane drzewa, rosyjskie służby pracujące na miejscu tragedii, a także ciała ofiar - wszystko to widać na niepublikowanym nigdzie wcześniej filmie, który nakręcono 10 kwietnia tuż po katastrofie pod Smoleńskiem. Dotarł do niego serwis eOstroleka.pl.

Nagranie trwa 10 minut. Jego autor zarejestrował miejsce tragedii tuż po katastrofie pod Smoleńskiem. Widać, jak pracują rosyjskie służby w kilka godzin po wypadku. Na zbliżeniach pokazane są fragmenty samolotu, a także ciała ofiar, które jednak nieco zasłonięto.

http://www.youtube.com/watch?v=26YwnQijaOg

Autor na tyle swobodnie porusza się po miejscu tragedii, że redakcja eOstroleka.pl wnioskuje, iż prawdopodobnie był to funkcjonariusz milicji, straży pożarnej lub żołnierz.

Serwis zapewnia, że nagranie nigdzie wcześniej nie było publikowane i jest to pierwszy tak dobrej jakości zapis tego, co działo się na miejscu tragedii tupolewa zaledwie kilka godzin po katastrofie.

>>> Zobacz niepublikowane zdjęcia z raportu MAK

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~Adamson
   2011-02-02 19:10
   Tlumy ludzi, zolnierzy i sluzb przeroznie umundurowanych, cywilbanda, masa kamer i fotoreporterow. Obraz kompletnego braku organizacji. Dlaczego jest tak malo filmow, skoro bylo tak duzo kamer ? Zle to wyglada. Adams.
  • ~Pytania, pytania, pytania
   2011-02-02 18:59
   Tu154 w czasie mgły nie powinien podchodzić do lądowania lecąc na podanym przez kontrolerów kursie! To kurs ZABRONIONY! 10 lat temu w podobnych okolicznościach rozbił się na Siewiernym IŁ, stad te ograniczenia. Ale naszego TU poprowadzono tym własnie kursem. Krasnokutski - ten oficer pracował wtedy, w czasie katastrofy IłA na Siewiernym. Zapomniał o zakazie? Dlaczego?
  • ~tu
   2011-02-02 19:10
   do ~żołnierz, oko jara ,itp.
   Kiedy wreszcie otworzycie swoje oczy i mózgi i zrozumiecie co pokazują zdjęcia, przestańcie opluwać tych co zginęli i tych co faktycznie dążą do wyjaśnienia katastrofy ?
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.