Ksiądz Głód udziela kolejnych porad. Dziewczęta "prowokują swoim strojem i zachowaniem wielu mężczyzn"

Ksiądz Franciszek Głód z Wrocławia zasłynął już wpisem o tym, że mężczyzna po skończonej pracy "czuje się bardzo wyczerpany", więc potrzebuje "pochwały, odpoczynku", a żona powinna "cierpliwie poczekać". Teraz udziela porad dotyczących ubioru.

wróć do artykułu
  • ~raz sierpem raz młotem
    (2018-05-09 16:52)
    Cimoszenko i ciężka praca, można się PO rzygać !
  • ~Mika
    (2018-05-08 15:14)
    Katotaliban pełną gęba.
  • ~Na kolanka
    (2018-05-08 16:00)
    jeszcze powinna posłać dziecko do xiędza
  • ~Cimoszko
    (2018-05-09 14:35)
    Odezwał się potomek czerwonych talibów
  • ~xxxx
    (2018-05-08 15:54)
    To w XIX wieku , a w XXI ?
  • ~kali
    (2018-05-09 00:37)
    Problem w tym, że większość małżeństw jest na utrzymaniu żony.
  • ~~mmm
    (2018-05-09 09:53)
    Może zainteresujcie się księdzem i poczytajcie resztę wpisów na twitterze. Ten ksiądz stworzył w Jugowicach koło Wrocławia Albertówkę, miejsce dla bezdomnych, uzależnionych, przyjmuje ich z ulicy, otacza opieką, daje warunki do wyjścia z nałogów. Stworzył tam również ośrodek, do którego mogły przyjeżdżać ubogie dzieci na wakacje i ferie. Władował tam mnóstwo swoich pieniędzy, uczestniczył w budowie, finansuje to do dziś i tym się głównie zajmuje. Także, jeśli chodzi o problemy mężczyzn i pracę, to ma DUŻE doświadczenie. Tam się przewinęły setki facetów z problemami... Polecam doczytać coś na jego temat..... Ktoś wyrwał wpis z kontekstu i zrobiła się afera.
  • ~wert
    (2018-05-09 15:43)
    Ten młodszy Cimoszewicz pewnie jakby zachorował na raka to szukałby lekarza który też na raka choruje,bo co o tej chorobie może wiedzieć lekarz który na nią nie choruje. Ot logika.
  • ~dindon
    (2018-05-09 20:58)
    Przecież ten ksiądz ma rację, kobieta powinna umieć poczekać, a nie wrzucać facetowi który przyszedł właśnie z roboty, tysiąc następnych zadań, bo go tylko rozdrażni. A i tak tego nie zrobi. A jak już sobie odpocznie to jedno wykonywalne zadanie do którego facet się całkowicie zaangażuje no i w łożeczku nagroda. Co Wam się nie podoba panie Cimoszewicz?
  • ~Ela
    (2018-05-08 15:24)
    A wieczorem jeszcze j...a pomasowac 👎👎👎
  • ~rom
    (2018-05-09 15:48)
    partnerka - co ten komuszek moze mówic o małzenstwie ?
  • ~Marta
    (2018-05-09 14:58)
    Resortowy wnuk Cimoszko Junior atakuje medialnie pod przykrywką aktywisty PO. Kto się nabierze na takiego klocka?
  • ~kizak
    (2018-05-09 14:18)
    cimoszewicz jest zwykłą ciotą - normalny mężczyzna pomaga kobiecie jeśli jest taka potrzeba , a nie zastępuje w JEJ czynnościach
  • ~Kościelny
    (2018-05-09 08:47)
    Ja bym to trochę tylko skrócił,mężczyzna po pracy potrzebuje pochwy i odpoczynku.
  • ~Dark
    (2018-05-09 15:36)
    Klechy nie płacą podatków, mają ulgi na wszystko, dostają emeryturę z moich pieniedzy etc ... to przesada że jeszcze zabierają głos w sprawach o których mogą poczytać w Playboyu Koniec z przywilejami dla kasty czarnych i PiS
  • ~Andrzej Lisiak
    (2018-05-09 21:37)
    Tak to już jest. Zakonnice o rodzeniu i wychowywaniu dzieci, a księża o życiu w związku - mają najwięcej do powiedzenia.
  • ~Raz dwa trzy
    (2018-05-09 20:01)
    Każdy człowiek nawet mężczyzna potrzebuje odpoczynku....hejt bo to powiedział ksiądz? Synek czerwonego barona Cimoszewicza potrzebuje kogoś do oplucia i promocji siebie......
  • ~Rafal
    (2018-05-09 14:45)
    Tuhai Bei rozserdil se!!!
  • ~gosposia kosztuje
    (2018-05-09 16:23)
    Sprzata pierze i gotuje ale niestety gosposi pani Basi czy Kasi za prace domowe to się płaci pensję a nie za darmochę.Niech robi tak dalej może się wyrobi lub narobi
  • ~sierotka Marysia
    (2018-05-10 04:04)
    Nie zgadzam sie panem poslem Cimoszewiczem a to z powodu.Ksiadzopowiada o swojej rzeczywistoci.Oni maja baby ,oni maja tzw gosposie i z potrzebami zaspokajanymi przez nie tez jest nienajgorzej.Nawet dzieci do tego angazuja.Ot problem sukienkowego ?

Może zainteresować Cię też: