Dziennikarze odnaleźli nieznane dokumenty Kiszczaka m.in o Wałęsie. Były prezydent: Bezpieka robiła wszystko, żeby mnie zohydzić społeczeństwu

| Aktualizacja:

Z moim charakterem szantaż by się im nie udał - tak Wałęsa odpowiedział na pytanie, czy jakoby znaleziony w Stanford list gen. Kiszczaka z 1993 roku dowodzi podejmowanych podczas jego prezydentury prób szantażu.

wróć do artykułu
  • ~z.
    (2018-12-12 08:50)
    No to Bolek nie nadaza zmieniac pampersow...
  • ~ala
    (2018-12-12 09:12)
    Polska to jednak dziki kraj, państwowe dokumenty SB przechowywane w prywatnym domu ,sprzedawane komukolwiek . Gdzie my kurcze żyjemy, czy na te elity nie ma bata. Pamiętam jak cieszyli się że bezkrwawa rewolucja się w Polsce wydarzyła , teraz widać kto dalej nami rządzi i ma się dobrze.
  • ~stańczyk
    (2018-12-12 09:29)
    Co za kompromitacja.Do czego nadaje się ten IPN wychodzi na to że do niczego.Szkalować opozycję, wyciągać i szukać haków to i owszem .Rzetelnie pracować o to już za trudne.Jak można było do tego dopuścić.Ciekawe ile poszło do Moskwy.
  • ~Olekk
    (2018-12-12 09:36)
    Czyli Kiszczak obserwowal Walese, tak jak pozniej , nawet do dzis Jaroslaw Kaczynski, czyli Kiszczak to jak Kaczynski, albo Kaczynski jak Kiszczak,
  • ~mgła helowa
    (2018-12-12 10:25)
    Czyli gen. Kiszczak wiedział z kim rozmawiać . Nie przyszło mu na myśl by rozmawiać z twórca państwa polskiego,który tylko udawał doradcę Wałęsy ,anie jego genialnego brata dryblera z Żoliborza !!!!!
  • ~Misio.,,,,,,,,...,,,,,..,,.,.,
    (2018-12-12 10:31)
    Bolek był pod osobistym nadzorem generała - przepraszam szeregowego Kiszczaka. Bolek to wiedział i chodził na pasku.
  • ~oliwa sprawiedliawa zawsze wyplywa
    (2018-12-12 11:09)
    Oj bedzie sie dzialo, oj bedzie.Bolek, Michnik i wielu innych "demokratow "beda musieli "zabrac glos"
  • ~robotnik
    (2018-12-12 12:00)
    W kraju te papiery, nagrania, filmy uznano by wszystkie za fałszywe wystarczy by za pieniądze jakiś ekspert napisał że są fałszywe i ze ***** robi się patriota.
  • ~kadet
    (2018-12-12 13:04)
    Amerykanie pozwalają grzebać w swoich archiwach? Który jeszcze kraj tak nisko upadł?
  • ~jaity
    (2018-12-12 13:43)
    To są właśnie skutki Okrągłego Stołu i braku dekomunizacji. Teraz dostęp do naszych państwowych dokumentów mają wszystkie obce agentury, a byli komuniści pokazali swoją prawdziwa twarz.
  • ~Środa
    (2018-12-12 14:45)
    Historia jest najważniejsza bo skrywa tajemnice. Literki na bluzie Wałęsy zatrzęsły się ze strachu.Panie Lechu w Stanach wiedza kim pan jest naprawdę może dla tego chcieli się z takim indywiduum przywitać na pogrzebie.
  • ~wyjatkowy pyszal
    (2018-12-12 21:33)
    Bezpieka nie dala ray zohydzic. Natomiast Walesa dal rede sam sie zohydzic. Byl znany w Stanach ,teraz bedzie jeszcze slawniejszy. Takiego Amerykanie go nie znali.
  • ~hodowca trzody
    (2018-12-12 21:45)
    Co wy ? BOLEK OTUA Pier-dzący Byk wódz Plemienia POKO miałby PO słuchać Kiszczaka? Niemożliwe, indianin ma swój honor !
  • ~Aaaadddaaammmm...
    (2018-12-12 21:47)
    Bolek tańczył jak mu Kiszczak zagrał !
  • ~apacz
    (2018-12-12 22:21)
    ty konusie won
  • ~apacz
    (2018-12-12 22:26)
    ten z M B w klapie pochowany pod płotem
  • ~Misio...,,,,,.,,.,,.,,,..,,,..,,.,
    (2018-12-12 22:41)
    Bolesław, a pamiętasz co robiłeś w "nocnej zmianie? Kiedy miałeś wiele do stracenia , to chodziłeś na pasku Kiszczaka. Robiłeś sobie bilans zysków i strat. Najeżdżałeś na Kwaśniewskiego , bo wiedziałeś ,że Jaruzelski i Kiszczak nie dopuści go do tajemnicy. Myślisz ,że Kiszczak i SB dopuściłaby ciebie do prezydentury gdyby się ciebie bała i nie miała haka na ciebie?
  • ~bzyk
    (2018-12-12 23:06)
    To teraz w USA sobie poczytają o bolusiu
  • ~Zwymiotowalam czytajac co Bolek powiedzial