XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy odbędzie się 7 lutego 2015 r. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Reklama

Podczas imprezy zaplanowano występ trzech gwiazd. Goście usłyszą Ewę Bem w towarzystwie podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Mrozu i Poparzonych Kawą Trzy.

- Tak jak co roku my dziennikarze chcemy pomóc dzieciom w potrzebie. W tym roku wspieramy m.in. podopiecznych Fundacji Anny Dymnej, chore dzieci, naprawdę ciężko doświadczone przez los. Mamy nadzieję, że dziennikarze dopiszą i tłumnie stawią się na Balu mimo środowiskowych sporów i różnic! - powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska, Przewodnicząca Rady Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Informacje na temat zakupu cegiełek uprawniających do udziału w Balu znajdują się na stronie www.baldziennikarzy.org. Partnerami imprezy są m.in. Politechnika Warszawska i Allegro, a Mecenasem Projektu PKO BP.

Aukcja Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących dzieci, potrwa do 6 lutego 2015. Licytacje odbywają się na stronie charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała w 1998 roku z potrzeby serca dziennikarzy różnych mediów i jest organizacją non-profit, której nadrzędny cel to pomoc najbardziej potrzebującym. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, niepełnosprawnymi i wiele innych.