Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Morawiecki na Kongresie Innowatorów: Innowacje bez wsparcia państwa? Przyjrzyjcie się iPhone'owi...

29 marca 2017, 09:17
Wśród prelegentów znaleźli się m.in. wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys. Gościem była także prof. Mariana Mazzucato z Uniwersytetu Sussex, autorka książki "Przedsiębiorcze Państwo", w której wyjaśnia, dlaczego państwo powinno być aktywne w gospodarce, jaką rolę na rynku powinno odgrywać oraz dlaczego to wszystko jest ważne z perspektywy innowacyjności gospodarki. Przedmowę do polskiego wydania napisał wicepremier Morawiecki.
Wśród prelegentów znaleźli się m.in. wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys. Gościem była także prof. Mariana Mazzucato z Uniwersytetu Sussex, autorka książki "Przedsiębiorcze Państwo", w której wyjaśnia, dlaczego państwo powinno być aktywne w gospodarce, jaką rolę na rynku powinno odgrywać oraz dlaczego to wszystko jest ważne z perspektywy innowacyjności gospodarki. Przedmowę do polskiego wydania napisał wicepremier Morawiecki. / PAP / Radek Pietruszka
Wicepremier Mateusz Morawiecki podczas Kongresu Innowatorów podzielił się swoimi poglądami w kwestii wsparcia innowacji. Wystąpiła również Mariana Mazzucato, autorka książki "Przedsiębiorcze Państwo", którą premier bardzo poważa.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Kongres Innowatorów innowacje Mariana Mazzucato iPhone Mateusz Morawiecki

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • doktor
  2017-04-08 07:48:02
  Nie wierzę pokolenie pogimniazialne nie jest w stanie twórczo myśleć, działają tylko odtworzeniowo. Może kilku mądrych facetów do wynalazków Panu Premierowi uda się znaleźć. Reszta to tylko do zmywaków. Im szybciej Pani Zalewska wprowadzi -powróci do poprzedniego systemu tym lepiej dla POLSKI. Należy likwidować tz.wyższe szkoły natychmiast.
  0
 • Analityk
  2017-03-30 10:05:09
  Pan Morawiecki to ignorant.
  1
 • Przyjrzyjcie się Morawieckiemu dokładnie!
  2017-04-01 23:52:19
  Najważniejsze, że polski motocykl WSK wraca do produkcji a Morawiecki jest zachwycony projektem Hussarya Arrinera!!!
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama