Ostry komentarz Olejnik. Porównanie Pawłowicz do Leppera

| Aktualizacja:

Monika Olejnik krytycznie skomentowała wystąpienie Krystyny Pawłowicz z PiS, która w niewybrednych słowach oceniła zorganizowany w Warszawie marsz przeciwko gwałtom. "Według pani profesor 'szmaty zachowały się jak szmaty', a jak zachowała się pani profesor?" - pyta publicystka.

wróć do artykułu
 • ~pomroczność jasna
  (2013-06-24 07:23)
  brawo p. pawłowicz a z córką sb-ka urbana sie PO-gada
 • ~goj
  (2013-06-24 07:18)
  leper to polak mimo rze ubek a ona kabel ubecki i pejsata jewrejka
 • ~man
  (2013-05-27 17:49)
  niech się porówna do grodzkiej. Podobieństwo zadziwiające.
 • ~psy-cholog
  (2013-05-26 19:31)
  To czupiradło z "TEFAŁSZENU" straszy moje dzieci i psa. Puszczać "TO" po północy w programach dla debili !!!...
 • ~Wiadomosc POrazca
  (2013-05-26 09:56)
  TW Stokrotka to wieksza tupeciara niz WSIowy POdslupek Palikot, uczyla sie
  maipulacji u tatusia specjalisty SB. Calkiem tak samo jak slawny sedzia Tuleya,
  ktorego skorupka za mlodu nasiakla "swietymi" zasadami i przekonaniami mamusi. Pryncypialnosc mamusi Pana Tuleyi nie POzwalala jej nawet po odejsciu do rezerwy(z SB),- sPOczywac na laurach, wiec zostala TW dorabiajac do skromnej (jakies marne 7 tys.zl.) emerytury. Widac ze tatus Pani Olejnik byl jeszcze bardziej pryncypialny. TW Stokrotka odbierajac wlasciwe wychowanie
  czujnosc proletariacka do dzis zachowala ,wiec daje odPOra PiSowi i temu
  wrednemu Kaczorowi, a ze przegina pale, no coz," co Kraj to obyczaj",-
  w tym wypadku obyczaj UBecko-SBcki!!!
 • ~Vinetu
  (2013-05-26 00:38)
  I czarownic III RP M.O. dała głos,który się nie liczy.Niech odleci na miotle w kosmos.
  Brawo p.Pawłowicz,trzeba nazywać rzeczy po imieniu a nie ściemniać jak pseudo dziennikarka Olejnik.
 • ~piotr
  (2013-05-25 23:00)
  pawlowicztodebilka
 • ~PO-zyteczny idiota
  (2013-05-25 18:35)
  Profesor zachowala sie jak Roza a nie jak stokrotka-Olejnik!!
 • ~TVN będzie bulić
  (2013-05-25 15:58)
  Udało mi się odsłuchać oba fragmenty: na zywo i zmanipulowany. Powiem jedno: TVN będzie bulić. I to dużo.
  Po pierwsze, za sposób kamerowania - pani Pawłowicz została wprowadzona w błąd, gdzie ma sie patrzeć (próba ośmieszenia nr 1)
  Po drugie: ona faktycznie CZYTAŁA Z KARTKI, a przedtem uprzedziła, ze cytuje.

  TVN będzie bulić - na BANK.
 • ~Nina
  (2013-05-25 10:44)
  a jak chichocze poseł Kalisz o tym nie dyskutujecie bo to wyższa półka ? kawiorowo-jaguarska
 • ~kajot551
  (2013-05-25 09:38)
  TVN to totalna manipulacja PAJACA KUZNIARA I GLUPIUTKEJ OLEJ-NIK z genami SB .WZORZEC Z DZIENNIKARZY PRL -u stanu wojennego.
 • ~christobal
  (2013-05-25 08:25)
  to ta sama pani która tak ochoczo zaprasza palikota i niesiołowskiego
 • ~karla
  (2013-05-25 08:01)
  ondraszek to była chodząca kultura on nawet nie oskarżał, on tylko się pytał, np, czy to prawda, że w chlewkach są talibowie?, coraz mniej takich inteligentnych inaczej
 • ~marian
  (2013-05-25 07:55)
  Dlaczego łżecie różni "waldeczki", już kilka razy Pani profesor tłumaczyła, że w rozmowie z kuźniarem - wiernie zacytuje to co było na ich stronie internetowej i zaczęła od "cytuję...i tdd." - tefałka wycięła właśnie to "cytuję"i przedstawiła dalszą część jako jej wypowiedź. I na tym polega właśnie dalszy ciąg maniplacji w IIIRP w wydaniu tefałki.
 • ~Stary Czlowiek
  (2013-05-25 07:20)
  W zachwyceniu po imieniu

  Za styl frywolny
  przepraszam panią Profesor


  Ja wiem to nie uchodzi damie
  Poseł Profesor po prostu szyk
  gdy przeginają te „małpy szklane”
  radzę- Krystyna …..Olej-NIK

  gdy zrobią wszystko za reklamę
  narwany szczawik i stary grzyb
  gdy nienawiścią gęby pijane
  radzę- Krystyna …..Olej-NIK

  Pamiętaj ...”żeby język giętki
  powiedział co pomyśli głowa..”
  telewizyjne „blade krętki”
  mogą Cię ... PO-całować
 • ~pawłolejnik
  (2013-05-25 06:14)
  Pani Olejnik to jest naganne ubliżać tragicznie zmarłemu ,zniszczonemu przez pseudoafery robione przez moralnych degenetatów A może pani Pawłowicz cto pani mleczna siostra,albowiem w wypowiedzaich pań nie ma różnic.
 • ~waldeczek
  (2013-05-25 05:12)
  Widziałem tę wypowiedź Pawłowicz w telewizji. Ona jest nie tylko wulgarna i prymitywna w formułowaniu sądów ale również infantylna.
 • ~UFO MARK VII
  (2013-05-25 03:14)
  Jak Wy niczego nie rozumiecie!
  Olejnik jest po prostu wiarygodna inaczej!
  Ona jest po prostu nie z tej Ziemi!
  Czyli nieziemska - jak zjawa!

  A oto jej przeslanie z zaswiatów:

  Wierzę w Bronka Bochenka powszedniego naszego przaśnego i Kwacha tego od "Mordy Waszej" filipińskiego, z dodatkiem szczypty dziegciu, bigosu pałaszowanego i kaszubskiej tabaki plus-tus-ko-wej jazdy rowerowej bez kierownika składu-bezładu, ale z naczelnikiem Gadu-Gadu, a my w niemym zachwycie dopływamy bez trzymanki z podWARszawskich Marek do Bufetu obfitej uroczo roześmianej Bufetowej przy Arsenale, traficie bez przewodnika Górskiego - Polska Goła - ale wesoła, upojny zapach bufetowych smakopołyków z gulgotem licznych przełyków was niechybnie naprowadzi, bo oni na to jak na Lato, Boniek dydy z ustami Grodzkimi jak malina, ukraina, tu się wygina ryj Stalina, Gowina, utarta koleina Argentyna - jaka finezja - urlop Tunezja -emerytura karykatura - każdego członka tej zgrai poprzecina lokomotywa Tuwima w siódmym wagonie von Paulinów pod Stalinogrodem, same grubasy, kiełbasy wyborne, wyborowe, wyborcze długie, expose krótkie, a farbowany emaliowany orzeł biały czerwony tombakowy z obrezanym ogonem, czyli teraz to taki raczej czarny marny kruk blaszany w milionie egzemplarzy na tasiemce nanizany jak wrony szpaki sroki po nastrojowej transformacji w koguciki na druciku do podsłuchu telefonicznego albo jak nuty melodii granej indykowi, co kiedyś myślał, a teraz już nie - bo nie lzia - tylko leży na desce pod gruszą i nie podskoczy nikomu, a zwłaszcza tym, co to na lichym poletku haratają i pretendują do łask bogini z pozłacanego bursztynu o zawrotnej nazwie Pitera Ordona albo Patera Norblina, albo Emalia Plater, a może nawet Temida Rywina czy Kniahini Hazardzina - wdowa po Kniaziu Hazardzie (Hazard umarł - niech żyje wicepremier Budżet - Sekuła Seculorum Amen!).
  Z ogłoszeń prasowych - mało używana zaledwie trzyletnia platerowana łopata sapersko-medyczna z nowym trzonkiem marszałkowskim do naprawy przedsprzedażnej, dobra do kopania w ciemno z fleka w pysk przechodnia na ulicy albo z metra w Eurobramkę na basenie takim, że Mucha nie siada i Niesio nie kąsa, nad tym napis sektorowy "THIS IS RUSSIA!", a nimfa słodka jak Nina Andrus z Cyranmiki tylko strzela na Marszałkowskiej zalotnie przelotnie wylotnie do dzieci ze swej "gładkiej lufy" kulkami gejszy albo się pluska i wije na rurze i klepie się po udach obfitych bujnych (full wypas!), zupełnie jak prezydent na udanym zdanym kolejnym egzaminie po dobrej odpowiedzi-spowiedzi i po publicznej wypowiedzi z wpisem do akt (no i oczywiście po kolacji - Anka CzeKa) ...
  A ty sobie na razie odpocznij wyczerpany lekturą obywatelu (bo wiem z przekazu pocztowo-satelitarnego teleskopem Hubble'a, że czytasz tylko co krótsze wydruki na biletach komunikacji miejskiej, wiejskiej i nijakiej!) - więc odpocznij sobie, wycieńczony zmaltretowany obywatelu, spokojnie (możesz nawet się zdrzemnąć - ORMO czuwa!) na kolejnej Paradzie Pojednania z Rowerem (bo przecież się na Rower nie gniewasz - skądże by znowu?!) bez udziału fotoradarów trzecich o wysokim stopniu obywatelskiej czujności-świadomości-wiadomości, czuwania w krzakach dobrego i złego i o bocznym numerze operacyjnym EO F17B17 albo i SB W1Y9DZ...
  A kwit parkingowy na Rower obywatel posiada?
  Proszę okazać, wraz ze stosownym dokumentem tożsamości i dowodem zakupu Roweru!
 • ~wikary
  (2013-05-25 02:09)
  katolicy jezeli jestescie katolikami kochajcie blizniego swego !!!
 • ~lena
  (2013-05-25 01:54)
  ... bukiecik STOKROTEK dla pani Moniki.

Może zainteresować Cię też: