Ostry komentarz Olejnik. Porównanie Pawłowicz do Leppera

| Aktualizacja:

Monika Olejnik krytycznie skomentowała wystąpienie Krystyny Pawłowicz z PiS, która w niewybrednych słowach oceniła zorganizowany w Warszawie marsz przeciwko gwałtom. "Według pani profesor 'szmaty zachowały się jak szmaty', a jak zachowała się pani profesor?" - pyta publicystka.

wróć do artykułu
  • ~pomroczność jasna
    (2013-06-24 07:23)
    brawo p. pawłowicz a z córką sb-ka urbana sie PO-gada
  • ~goj
    (2013-06-24 07:18)
    leper to polak mimo rze ubek a ona kabel ubecki i pejsata jewrejka
  • ~man
    (2013-05-27 17:49)
    niech się porówna do grodzkiej. Podobieństwo zadziwiające.
  • ~psy-cholog
    (2013-05-26 19:31)
    To czupiradło z "TEFAŁSZENU" straszy moje dzieci i psa. Puszczać "TO" po północy w programach dla debili !!!...
  • ~Wiadomosc POrazca
    (2013-05-26 09:56)
    TW Stokrotka to wieksza tupeciara niz WSIowy POdslupek Palikot, uczyla sie
    maipulacji u tatusia specjalisty SB. Calkiem tak samo jak slawny sedzia Tuleya,
    ktorego skorupka za mlodu nasiakla "swietymi" zasadami i przekonaniami mamusi. Pryncypialnosc mamusi Pana Tuleyi nie POzwalala jej nawet po odejsciu do rezerwy(z SB),- sPOczywac na laurach, wiec zostala TW dorabiajac do skromnej (jakies marne 7 tys.zl.) emerytury. Widac ze tatus Pani Olejnik byl jeszcze bardziej pryncypialny. TW Stokrotka odbierajac wlasciwe wychowanie
    czujnosc proletariacka do dzis zachowala ,wiec daje odPOra PiSowi i temu
    wrednemu Kaczorowi, a ze przegina pale, no coz," co Kraj to obyczaj",-
    w tym wypadku obyczaj UBecko-SBcki!!!
  • ~Vinetu
    (2013-05-26 00:38)
    I czarownic III RP M.O. dała głos,który się nie liczy.Niech odleci na miotle w kosmos.
    Brawo p.Pawłowicz,trzeba nazywać rzeczy po imieniu a nie ściemniać jak pseudo dziennikarka Olejnik.
  • ~piotr
    (2013-05-25 23:00)
    pawlowicztodebilka
  • ~PO-zyteczny idiota
    (2013-05-25 18:35)
    Profesor zachowala sie jak Roza a nie jak stokrotka-Olejnik!!
  • ~TVN będzie bulić
    (2013-05-25 15:58)
    Udało mi się odsłuchać oba fragmenty: na zywo i zmanipulowany. Powiem jedno: TVN będzie bulić. I to dużo.
    Po pierwsze, za sposób kamerowania - pani Pawłowicz została wprowadzona w błąd, gdzie ma sie patrzeć (próba ośmieszenia nr 1)
    Po drugie: ona faktycznie CZYTAŁA Z KARTKI, a przedtem uprzedziła, ze cytuje.

    TVN będzie bulić - na BANK.
  • ~Nina
    (2013-05-25 10:44)
    a jak chichocze poseł Kalisz o tym nie dyskutujecie bo to wyższa półka ? kawiorowo-jaguarska
  • ~kajot551
    (2013-05-25 09:38)
    TVN to totalna manipulacja PAJACA KUZNIARA I GLUPIUTKEJ OLEJ-NIK z genami SB .WZORZEC Z DZIENNIKARZY PRL -u stanu wojennego.
  • ~christobal
    (2013-05-25 08:25)
    to ta sama pani która tak ochoczo zaprasza palikota i niesiołowskiego
  • ~karla
    (2013-05-25 08:01)
    ondraszek to była chodząca kultura on nawet nie oskarżał, on tylko się pytał, np, czy to prawda, że w chlewkach są talibowie?, coraz mniej takich inteligentnych inaczej
  • ~marian
    (2013-05-25 07:55)
    Dlaczego łżecie różni "waldeczki", już kilka razy Pani profesor tłumaczyła, że w rozmowie z kuźniarem - wiernie zacytuje to co było na ich stronie internetowej i zaczęła od "cytuję...i tdd." - tefałka wycięła właśnie to "cytuję"i przedstawiła dalszą część jako jej wypowiedź. I na tym polega właśnie dalszy ciąg maniplacji w IIIRP w wydaniu tefałki.
  • ~Stary Czlowiek
    (2013-05-25 07:20)
    W zachwyceniu po imieniu

    Za styl frywolny
    przepraszam panią Profesor


    Ja wiem to nie uchodzi damie
    Poseł Profesor po prostu szyk
    gdy przeginają te „małpy szklane”
    radzę- Krystyna …..Olej-NIK

    gdy zrobią wszystko za reklamę
    narwany szczawik i stary grzyb
    gdy nienawiścią gęby pijane
    radzę- Krystyna …..Olej-NIK

    Pamiętaj ...”żeby język giętki
    powiedział co pomyśli głowa..”
    telewizyjne „blade krętki”
    mogą Cię ... PO-całować
  • ~pawłolejnik
    (2013-05-25 06:14)
    Pani Olejnik to jest naganne ubliżać tragicznie zmarłemu ,zniszczonemu przez pseudoafery robione przez moralnych degenetatów A może pani Pawłowicz cto pani mleczna siostra,albowiem w wypowiedzaich pań nie ma różnic.
  • ~waldeczek
    (2013-05-25 05:12)
    Widziałem tę wypowiedź Pawłowicz w telewizji. Ona jest nie tylko wulgarna i prymitywna w formułowaniu sądów ale również infantylna.
  • ~UFO MARK VII
    (2013-05-25 03:14)
    Jak Wy niczego nie rozumiecie!
    Olejnik jest po prostu wiarygodna inaczej!
    Ona jest po prostu nie z tej Ziemi!
    Czyli nieziemska - jak zjawa!

    A oto jej przeslanie z zaswiatów:

    Wierzę w Bronka Bochenka powszedniego naszego przaśnego i Kwacha tego od "Mordy Waszej" filipińskiego, z dodatkiem szczypty dziegciu, bigosu pałaszowanego i kaszubskiej tabaki plus-tus-ko-wej jazdy rowerowej bez kierownika składu-bezładu, ale z naczelnikiem Gadu-Gadu, a my w niemym zachwycie dopływamy bez trzymanki z podWARszawskich Marek do Bufetu obfitej uroczo roześmianej Bufetowej przy Arsenale, traficie bez przewodnika Górskiego - Polska Goła - ale wesoła, upojny zapach bufetowych smakopołyków z gulgotem licznych przełyków was niechybnie naprowadzi, bo oni na to jak na Lato, Boniek dydy z ustami Grodzkimi jak malina, ukraina, tu się wygina ryj Stalina, Gowina, utarta koleina Argentyna - jaka finezja - urlop Tunezja -emerytura karykatura - każdego członka tej zgrai poprzecina lokomotywa Tuwima w siódmym wagonie von Paulinów pod Stalinogrodem, same grubasy, kiełbasy wyborne, wyborowe, wyborcze długie, expose krótkie, a farbowany emaliowany orzeł biały czerwony tombakowy z obrezanym ogonem, czyli teraz to taki raczej czarny marny kruk blaszany w milionie egzemplarzy na tasiemce nanizany jak wrony szpaki sroki po nastrojowej transformacji w koguciki na druciku do podsłuchu telefonicznego albo jak nuty melodii granej indykowi, co kiedyś myślał, a teraz już nie - bo nie lzia - tylko leży na desce pod gruszą i nie podskoczy nikomu, a zwłaszcza tym, co to na lichym poletku haratają i pretendują do łask bogini z pozłacanego bursztynu o zawrotnej nazwie Pitera Ordona albo Patera Norblina, albo Emalia Plater, a może nawet Temida Rywina czy Kniahini Hazardzina - wdowa po Kniaziu Hazardzie (Hazard umarł - niech żyje wicepremier Budżet - Sekuła Seculorum Amen!).
    Z ogłoszeń prasowych - mało używana zaledwie trzyletnia platerowana łopata sapersko-medyczna z nowym trzonkiem marszałkowskim do naprawy przedsprzedażnej, dobra do kopania w ciemno z fleka w pysk przechodnia na ulicy albo z metra w Eurobramkę na basenie takim, że Mucha nie siada i Niesio nie kąsa, nad tym napis sektorowy "THIS IS RUSSIA!", a nimfa słodka jak Nina Andrus z Cyranmiki tylko strzela na Marszałkowskiej zalotnie przelotnie wylotnie do dzieci ze swej "gładkiej lufy" kulkami gejszy albo się pluska i wije na rurze i klepie się po udach obfitych bujnych (full wypas!), zupełnie jak prezydent na udanym zdanym kolejnym egzaminie po dobrej odpowiedzi-spowiedzi i po publicznej wypowiedzi z wpisem do akt (no i oczywiście po kolacji - Anka CzeKa) ...
    A ty sobie na razie odpocznij wyczerpany lekturą obywatelu (bo wiem z przekazu pocztowo-satelitarnego teleskopem Hubble'a, że czytasz tylko co krótsze wydruki na biletach komunikacji miejskiej, wiejskiej i nijakiej!) - więc odpocznij sobie, wycieńczony zmaltretowany obywatelu, spokojnie (możesz nawet się zdrzemnąć - ORMO czuwa!) na kolejnej Paradzie Pojednania z Rowerem (bo przecież się na Rower nie gniewasz - skądże by znowu?!) bez udziału fotoradarów trzecich o wysokim stopniu obywatelskiej czujności-świadomości-wiadomości, czuwania w krzakach dobrego i złego i o bocznym numerze operacyjnym EO F17B17 albo i SB W1Y9DZ...
    A kwit parkingowy na Rower obywatel posiada?
    Proszę okazać, wraz ze stosownym dokumentem tożsamości i dowodem zakupu Roweru!
  • ~wikary
    (2013-05-25 02:09)
    katolicy jezeli jestescie katolikami kochajcie blizniego swego !!!
  • ~lena
    (2013-05-25 01:54)
    ... bukiecik STOKROTEK dla pani Moniki.

Może zainteresować Cię też: