Ewa Stankiewicz: Takiej zdrady, jakiej Tusk się dopuścił, Polska nie widziała od Targowicy

| Aktualizacja:

Ewa Stankiewicz w rozmowie z "Do Rzeczy" podtrzymuje żądania kary śmierci dla Donalda Tuska. Szefowa stowarzyszenia Solidarni 2010 uważa, że były premier przyczynił się do "zamordowania" Lecha Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~oz
    (2016-04-18 11:25)
    tak trzymać tusk to agent putina odnieśli sukces żółwiki przybijali a co na to obrońcy praw zwierząt żółwiki przybite
  • ~JJ
    (2016-04-18 11:38)
    Ona i jej wyimaginowane demony. Kobita pewnie po nocach spać nie może, bo śni jej się, że robi różne rzeczy z Tuskiem.
  • ~adam1959
    (2016-04-18 11:41)
    To już nie są oznaki to szaleństwo w czystej postaci
  • ~wit
    (2016-04-18 11:42)
    Trzeba być zwichrowańcem aby takie poglądy głosić,jak mówimy o karze to trzeba mieć dowody na winę,myślę że wizyta i pobyt w psychiatryku jak najbardziej wskazane,takiemu czemuś już nic innego nie pomoże.
  • ~wojtek
    (2016-04-18 11:46)
    Myślicie że ona tak sama z siebie wydaje te pierdy? Czy to dobra zmiana trzyma te sznureczki i pociąga, pociąga,..
  • ~Karol
    (2016-04-18 11:47)
    Z tego co ja sie orientuję to są nowe informacje doyczące organizacji i samej katastrofy. Sąd jest od tego a opinia publiczna powinna sie dowiedzieć o wszystkim co miało zwiazek ze śmiercią 96 osób. Nie jest wymieniana sytuacja jaką stworzył Kmorowski po wypadku. To powinno byc upublicznione. Juz 10-11.04 szukano aneksu do raportu WSi!!! Dla nich to było najważniejsze?
  • ~Wojtek
    (2016-04-18 11:51)
    co ta biedna kobieta wygaduje, dla niej i jej podobnych tylko i wyłącznie szpital psychiatryczny.
  • ~kuk
    (2016-04-18 11:53)
    niestety kłania się psychiatryk i to szybko !
  • ~Andrzej
    (2016-04-18 11:54)
    Zwichrowancami sa ci ktorzy tak jak ty zamiast mozgu maja wode i nie potrafia normalnie myslec !Zreszta co tu duzo myslec ,sa niezbite dowody ,ktore do tej pory byly ukrywane i wszystko bylo zaklamywane ! Sad nie sad ,roznie z nimi bywa ale pomsta nalezy do Boga i ten kundel o wiczych oczach kary nie uniknie i Putin nie schowa go w swoich objeciach !
  • ~mareka1969
    (2016-04-18 11:55)
    Ta pani to wyprzedza tworki. ona wie swoje. to co piloci mowili miedzy soba przed katastrofa nie ma znaczenia. najwazniejsze ze pan prezydent polegl przez tuska a nie przez wlasna glupote. na miejscu tuska zooferowal bym przyjazd do polski by wystapic w roli oskarzonego aby osmieszyc ta pania, prezesa i reszte jego dworu ktory bez tuska nie moglby funkcjonowac
  • ~eLKa
    (2016-04-18 11:56)
    Nie myślicie chyba że gada te bzdury bez poparcia hegemona.
  • ~yansik
    (2016-04-18 12:05)
    Tej pani polecam stoperan, bo ją pos.rało.
  • ~loko
    (2016-04-18 12:09)
    Stankiewicz nadal jest pod wpływem DZIAŁA ELEKTROMAGNETYCZNEGO. Tylko co ona robi w Legnicy?
  • ~Max
    (2016-04-18 12:11)
    Tusk przekazal sledztwo w rece Rosjan (!), rozdzielil wizyty premiera i prezydenta w Katyniu, nie zadbal aby BOR dmuchal na zimne i aby samolot nie ladowal na lotnisku - kartoflisku pod Smolenskiem. Byl tak wystraszony ze polskie sledztwo przeprowadzono metoda szybko - szybko aby zamiesc sprawe pod dywan i zapomniec o niej. A czarne skrzynki 6 lat (!) po katastrofie sa dalej w Rosji.
  • ~prawnik
    (2016-04-18 12:12)
    Nie lubię być wulgarny ,ale tylko dlatego tę schizofreniczkę nie nazwę chora psychicznie k....,że obawiam się o procesu o zniesławienie przez panie wykonujące ten zawód za obrażzę w postaci porównania do pani E.Stanmkiewicz
  • ~kurkuma
    (2016-04-18 12:21)
    Dziwię się, że to durne indywiduum jeszcze funkcjonuje w przestrzeni publicznej i znajduje tych co publikuję jej brednie.
  • ~Nina
    (2016-04-18 12:26)
    Coś bardzo się tej pani w głowie niedobrego porobiło.A poza tym ,ktoś się powinien zająć tą panią,bo to co mówi to jest nawoływanie do nienawiści a może jeszcze gorzej.Pani ta,chce zdobyć poklask i popularność wśród sobie podobnych.A to co mówi jest groźne,bo może znaleźć naśladowców.
  • ~Fizyk Ryzyk
    (2016-04-18 12:36)
    1) Przeciez Stankiewicz nie wie nic o prawach fizyki na ktore sie powoluje !!! n.b. ktore prawa fizyki pani Stankiewicz? 2) Targowica byla zdrada arystokracji swieckiej i katolickiej (mnostwo biskupow). Teraz tez koscielni niszcza polske. Jakies sugestie?
  • ~wigraszek
    (2016-04-18 12:39)
    Kto taki dostarczył klamki do Tworek?
  • ~ciekawski
    (2016-04-18 12:41)
    Czy za nawoływanie do zabicia człowieka nie powinno być kary?