Marek Belka: Kolejne pokolenia najpewniej będą miały znacznie gorzej

| Aktualizacja:

Następne pokolenia zaczynają mieć uzasadnioną obawę, że nie będą żyły tak dobrze jak ich rodzice. A najpewniej będą miały znacznie gorzej - prognozuje w rozmowie z DGP prof. Marek Belka, odchodzący prezes Narodowego Banku Polskiego.

wróć do artykułu
  • ~sebek
    (2016-06-10 11:42)
    Nowy prezes NBP Adam Glapiński za 10 miesięcy skończy 67 lat i osiągnie ustawowy wiek emerytalny - dostaje fuchę na 6 (sześć) lat.Przeciętny Kowalski w tym wieku oczekuje na emeryturę na świadczeniu a o dalszym zarobkowaniu może jedynie pomarzyć...
  • ~Nick
    (2016-06-10 11:34)
    W kolchozach nigdy gospodarka sie nie rozwijala. Dlaczego Eurokolchoz mialby byc inny?
  • ~jasnowidz
    (2016-06-10 11:33)
    Więcej betonu...................betonu ...........i będą samo wystarczalne ćwierć inteligenty przy betoniarce ..................zmienią kwalifikacje na zarządców UEEEEEEEEEEE
  • ~inwestor
    (2016-06-10 11:17)
    żebyś zdechł ty ****** ośmiorniczkami karmiona
  • ~hiena
    (2016-06-10 11:15)
    To POlszewicy na usługach UE Polakom zgotowali ten los
  • ~Andzia
    (2016-06-10 11:11)
    Rewolta przeciwko elitom, jak najbardziej popieram . Kto wpędza świat w kolejne g.......a , przecież nie ci co pracują tylko ci co rządzą. Powinno się ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje. Gruba kreska Mazowieckiego i okrągły stół nic nie załatwiły w Polsce, a konsekwencje będą opłakane.
  • ~sw
    (2016-06-10 10:57)
    kasandryczne wizje starego komucha. Wróżbita Maciej jakby mniej aktywny więc mamy następce.
  • ~okradany
    (2016-06-10 10:46)
    musi byc gorzej jak zescie rozkradli i sprzedali polske.ale jest jeszcze anglia a tam nic nie ukradliscie i nie sprzedaliscie wiec gorzej nie bedzie czerwony zlodzieju
  • ~św.NH
    (2016-06-10 10:30)
    Pierdu vivatowy as powinien siedzieć w pierdlu!
  • ~tor
    (2016-06-10 10:26)
    Panie Belka ,słuchając Was / mam na myśli ludzi od finansów / w radiu i czytając te Wasze wywiady po prostu można mieć wszystkiego dosyć . W grudniu 89 r był już taki jasnowidz który przepowiadał jak to dobrze będzie zyło się Polakom za 5-8 lat . Pomimo tergo ze właściwie cały czas był u władzy co roku było coraz trudniej wyżyć za miesięczne pobory ,Pan też jest u władzy długi czas i co Pana podatek wprowadzony na 2 lat jest do dzisiaj . Gdzie podziewają się miliardy zł otrzymywane z UE , zaoszczędzone na ulgach podatkowych ,na podniesionych podatkach i opłatach ,na podniesieniu wieku emerytalnego - nie wiadomo .Znikają jak przysłowiowa kamfora . miliony rodzin nie mogą pozwolić sobie na taki rodzaj zarządzania jaki reprezentujecie WY rządzący Polską na dodatek nie ponosicie za to zadnej odpowiedzialności . .Licznik Balcerowicza pokazuje dług ,a czy nie On sam podobnie jak Pan odpowiadacie za niego nie ukracając w porę wyrzucanie miliardów zł corocznie na górnictwo ,młodych emerytów ,KRUS , setki generałów i pułkowników w mało liczebnym polskim wojsku , Dlatego też nie wiadomo jak będzie żyło się naszym dzieciom o ile już nie wyjechały z Polski . Moje jeszcze tu są
  • ~Anakonda
    (2016-06-10 10:24)
    Najważniejsze że córka zabezpieczona i ustawiona reszta h... d.. i kamieni kupa.
  • ~Gość - niwa
    (2016-06-10 10:19)
    przez twoje rządy i działania ********
  • ~czytelnik
    (2016-06-10 10:14)
    Akurat w TYM przypadku, Belkonom ma rację. Sam do tego przyłożył łapę, okradając nas z oszczędności!
  • ~pamiętliwy
    (2016-06-10 10:04)
    Na pewno kolejne pokolenia będą miały znacznie gorzej dzięki tobie i twoim koleżkom od ośmiorniczek.