Klara Klinger: Ja, zniemczona lewaczka

| Aktualizacja:

Kto sieje wiatr, zbiera burzę. W Polsce hejt wychodzi z internetu na ulice.

wróć do artykułu
  • ~Aw
    (2016-09-17 14:18)
    Autorce naprawdę ciężko jest zrozumieć dlaczego Polacy nie przepadają za Niemcami? Pamiętam jedno zasadnicze zdanie z pewnego filmu o Powstaniu Warszawskim, dlaczego wybuchło. I jedna osoba odpowiada: Niemcy traktowali nas gorzej niż swoje psy.... Warto dowiedzieć się "zniemczona lewaczko" czym była wojna i okupacja niemiecka Owszem to było 70 lat temu, wykonane przez przodków obecnych Niemców, ale ja sądzę - to moje prywatne zdanie - że pewne cechy narodowe zostają i w późniejszych pokoleniach. Są narody bardziej skłonne do sadyzmu, okrucieństwa, uprzedmiatawiania innych, szaleństwa i są takie które mają te skłonności w mniejszym zakresie.
  • ~jap
    (2016-09-17 14:30)
    Proszę Pani. Tu jest Polska. I chodzi nam tylko o to, aby wszyscy o tym wiedzieli.
  • ~ziuk
    (2016-09-17 14:58)
    Kodziarskka masówka. Zmarnowane parę minut mojego życia na czytanie tych piedrół.
  • ~abc de
    (2016-09-17 16:14)
    Mamy paraolimpiade to i dla parapismakow DZ stworzyl mozliwosc prezentowania ich bezmyslnoci. Glupota to nie tylko brak wiedzy, to raczej przekonanie , ze bez tej wiedzy cos sie rozumie.
  • ~Viw
    (2016-09-17 14:10)
    Nie dla mnie przyjaźń polsko - niemiecka. Niemców nienawidzę od dziecka. Więc podaj faję pozytywnej relacji, bez zbędnych, niemieckich dewiacji.... to śpiewałem ja - Maciej Maleńczuk
  • ~Jurek
    (2016-09-17 14:51)
    Niech ta pani mádra dziennikarz przypomni sobie co robili mlodzi gniewni z Niemiec w Dniu Niepodlegloci w Warszawie przy Ulicy Nowy Swiat jeszcze za rzádów nieboszczki Platformy (przepraszam moze nie nieboszczki ale pewnie juz w hospicjum). Niemcy majá nienawisc do Polaków wyssaná z mlekiem matki. Kilkukrotnie sam sié o tym przekonalem natykajác sié na grupy niemieckich turystów.
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-09-17 15:01)
    sprawa jest prosta: Polska dla polaków, niemcy dla niemców. niemcy mają problem bo najpierw muszą muslimów pogonić
  • ~mariola eurosceptyczna
    (2016-09-17 14:28)
    Jakos malo obiektywna ta wypowiedz stwierdzam.
  • ~..
    (2016-09-17 15:23)
    Kaczyński nie jest z mojej bajki, ale muszę pani zwrócić uwagę na to, że ładnych kilka miesięcy temu niemiecki poważny tygodnik "FOCUS" o dużym nakładzie zamieścił duży artykuł poświęcony problematyce chorób zakaźnych przywożonych przez uchodźców. Kaczyński sobie tych informacji z palca nie wyssał.
  • ~byly POmatol
    (2016-09-17 14:29)
    o tej P,IN.DZIE chdzi
  • ~norma
    (2016-09-17 17:29)
    To co by było gdybym się przyznała ,że języka rosyjskiego uczył mnie w średniej szkole pan Klinger ? To już powód do skazania na karę śmierci przez rozszarpywanie na kawałki przez tłum prawdziwych Polaków !!!!
  • ~Ks. K. Piotrowski
    (2016-09-17 16:40)
    Droga Pani, jest poza dyskusją, że nie można absolutnie akceptować agresji. Mówi Pani, że dziś jest przyzwolenie - a gdzie Pani była jak zamordowano w Łodzi pracownika biura a drugiego raniono. Jakoś nie wiedziałem wówczas pani wpisów pełnych potępienia. Cóż, Droga Pani, należy potępiać każdą agresję, te która płynie w kręgów politycznych, które są nam bliższe jak też z kręgów nam dalekich. Pani jakoś jest dziwnie selektywna. Nie może być przyzwolenia na żadną agresję.
  • ~Don Kichot
    (2016-09-17 17:11)
    Zmiana nastawienia Polaków wynika z doświadczenia po 1989. Wszyscy czekali na wyzwolenie, myśleli, ze bedzie sprawiedliwiej. Miejsca pracy zostały zlikwidowane, ludzie znależli się w skrajnej nędzy. Skorzystały no0we elity sprzymierzone z komunistami. Okazało się, że komuna nadal się panoszy. Część elit zdradziła społeczeństwo. Teraz widać efekty. Jeśli Polacy nie będą solidarni jako naród zginą tak jak mogło się stać pod zborami.
  • ~LOLO
    (2016-09-17 19:32)
    Dzicz pisowska zawładnęła polskim forum.
  • ~hanka
    (2016-09-18 08:15)
    Jestem zaszokowana tymi komentarzami i wstyd mi za moich rodakow. Takiego poziomu intelektualnego juz dawno nie widzialam. Zyjcie dalej w smrodzie swojego zascianka.
  • ~norma
    (2016-09-17 17:05)
    To też w imieniu "wrogów ojczyzny" "lewków" rachunki wyrównują Brytyjczycy . Poczekajmy na inne nacje ,które będą nas lały za polską głupotę ?
  • ~Shork
    (2016-09-17 22:22)
    Ale zabawa, Putin był szefem KGB w DDR, więc zna niemiecki, Tusk nie raz mówi, że zna niemiecki. Wniosek że mówią po niemiecki nasunie się każdemu kto taką wiedzę posiada. No ale wygląda, że nie trzeba mieć wiedzy żeby pisać swoje wnioski. Można się spróbować zamiast tego podzielić własną głupotą. Za głupotę ja podziękuję, niech idzie gdzie indziej.
  • ~Katar
    (2016-09-18 00:34)
    Kaczynski jest z mojej bajki I warto go posluchac a nie opluwac.Demokracji kazdy moze sie uczyc od niego. Krotko mowiac TEGA GLOWA. A DER DZIENNIK prezentuje swoje stanowisko czyli niemieckie.
  • ~asc
    (2016-09-18 08:14)
    Niestety, ale jest to wina lewactwa!! Ponieważ lewactwo doprowadziło do absurdóww całej Europie, to teraz Europejczycy zaczynają bronić się przed tym pełną agresją, bo inaczej się nie da, gdyby było normalnie, to by tego ie było. Normalnie, tzn. jak? To znaczy tak, że nie wpuszczano by milionów obcych do Europy i nie traktowano by ich z wyższością wobec rdzennych Europejczyków. Należy szanować inne rasy i kultury, ale trzeba przede wszystkim dbać o naszą kulturę (europejską) i naszą rasę i nie tolerować imigracji, a tym bardziej nie integracji jaką prezentują głównie muzułmanie. Wówczas dziś nie dochodziłoby do takich scen, ale lewactwo zmusza społeczeństwo do tego typu zachowań.
  • ~slazak
    (2016-09-18 09:00)
    Pani Klinger ma racje; trzeba sie bac. Po spotkaniu rodzinnym (zona jest polka) bylem zdumiony pogladami mlodych, dobrze wyksztalconych krewnych polakow. Jeszcze kilka lat temu nie bylo tych tematow. Nie moglem zrozumiec dlaczego wybierajy Dude i PIS, odpowiedzia bylo zwykle; Platforma to obciach