"Skandal! PiS kupuje wyborców!". Dlaczego PO zachowuje się jak rozkapryszone dziecko? [OPINIA]

| Aktualizacja:

Nowa oferta programowa PiS sprowadza się do hasła: "Bogaćcie się. Dzięki nam". Jest nastawiona na realizację rosnących aspiracji Polaków. Tych finansowych. Skoro nie jesteśmy przedsiębiorczy i innowacyjni, skoro nie jesteśmy w stanie wyjść z pułapki średniego rozwoju, to dosypiemy wam pieniędzy. Metody różne, ale efekt ten sam - będziecie mieli więcej.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2019-03-02 20:10)
    Jak niby inaczej ma się zachowywać ugrupowanie, które na spółke z PeeZelem zajumało polakom ich połowę oszczędności z OFE ponad 150 mld. zł, a hasło przewodnie jakie mieli i widać, że chyba nadal mają to "piniendzy nie ma i nie będzie"!?
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-03-02 20:56)
    redaktorzyno i wy totalni niedorozwoje przyjmijcie do wiadomości że ja wyborca jestem bardzo zadowolony z tego że pis chce mnie skorumpować bo nareszcie ktoś docenia mnie i mój głos
  • ~~~
    (2019-03-02 20:16)
    To co robi PiS to jest nic innego jak kuszenie psa kiełbasą, by go złapać i przerobić na smalec!
  • ~e54
    (2019-03-02 22:58)
    Tonący ...... brzytwy się chwyta i stąd ten skowyt i jęk lemingów z PO
  • ~Z
    (2019-03-02 23:08)
    POlactwo piniedzy nie mialo.chociaz POLSKE prawie cala sprzedalo.
  • ~czesiek
    (2019-03-02 23:15)
    10 parti knuje brudną grę przecwko PIS i tak obawiają się przegranej w majowych wyborach Donalda z grubym Holendrem . obaj nastawieni są do Polski bardzo brzydko i zachowują się jak wrogowie UNI .
  • ~Ed
    (2019-03-03 08:05)
    PiS zafundował nam Polakom reformy które zamiast poprawić sytuację znaczne ją pogorszyły. Dla odwrócenia uwagi od porażek związanych z nimi, zastosowali prostą metodę. Damy pieniądze, byleby tylko Polacy nie pytali się o skutki reform.
  • ~Czcze obietnice.
    (2019-03-03 06:40)
    Mieli aż 8 - lat i tylko wiele obiecywali, a realizacji niestety nie było, a teraz lament i kolejne czcze obietnice.
  • ~a-go
    (2019-03-02 20:33)
    Korwin miał rację. Pis przekupuje lud jego własnymi pieniędzmi.
  • ~xxl
    (2019-03-02 20:14)
    Trzeba brać PiS-owską " trzynastkę " i głosować na OPOZYCJĘ .
  • ~krystek
    (2019-03-03 09:22)
    drodzy panstwo wszystko krytykujecie a nie rozumiecie ,ze pieniadze musza miec obrot aby gospodarka rozwijakla sie ci co tak najwiecej krytykuje to pierwsza do brania jest a za po i pls mieliscie najnisze wynagrodzenie , rodzinne nie wszyscy mieli, zylo sie lepiej tylko nowobogackim adzis jest doceniony robotnik ktory pracuje na budzetowke ale itagrupa burzy sie ze placi podatki to wtedy zkat by byly pieniadze tylko z wydruku zastanowcie sie
  • ~tadeusz
    (2019-03-03 14:38)
    trzt lata temu wasz wszechmocny i wszystko wiedzacy fachowiec od kasy mowil ze nie bylo i nie bedzie piniadzow co sie okazalo ze zlodziej odsunieto od koryta i pieniadze sa a wy nie mozecie tego scierpiec i wymyslacie rozne herezje tu chodzi o dobro Polakow a nie kasty peowskiej
  • ~cuda
    (2019-03-03 10:10)
    PO to szambo przez 8 lat dawali sobie premie i łapówy kasta żyła ponad stan a Polacy prosty robotnik i emeryt i resztę ludzi PO i PSL miało w du.pie .
  • ~RABII
    (2019-03-02 20:00)
    GRECJA ++
  • ~oburzony
    (2019-03-03 17:13)
    A co ma do zaproponowania koalicja schetyny poza oczywiście odebrania PiS władzy. A no tak LGBT + bo to nie dużo kosztuje a można niektórym zrobić wodę z mozgu
  • ~ziutek
    (2019-03-03 06:11)
    re: sekowany..... kazda q..... jest kupna i KAZDY gosc bez rozumu takze. Tak bylo i tak bedzie !
  • ~head
    (2019-03-03 09:07)
    PiS rozpuścił wyborców rozdawnictwem i teraz każdy kto ograniczy rozdawanie i będzie miał poczucie odpowiedzialnosci za kraj (o ile się taki znajdzie) będzie na przegranej pozycji. Wenezuela w perspektywie.
  • ~sd2017
    (2019-03-02 22:08)
    W Grecji też mieli 3 emerytury.
  • ~Polak z Polski
    (2019-03-02 22:54)
    Trzeba brać PiS-owską " trzynastkę " i głosować na OPOZYCJĘ - to zaczerpnięte od kolegi ~xxl i ja tak dokładnie zrobię. Dzięki za ten wpis, apeluję do moich koleżanek i kolegów tak zróbcie i tak trzymać, bo Polska jest ważniejsza niż prezio, który chce nasz "robić w jajeczko" jeszcze przez następną kadencję. Nigdy, przenigdy na zagłosuje na partię PiS, bo nie mógłbym spojrzeć w oczy swojej cudownej wnuczce, a chcę by Ona się cieszyła, że żyje w tak cudownym kraju jak Polska, w którym ludzie odnoszą się do siebie z szacunkiem.
  • ~Barbara
    (2019-03-03 18:56)
    Opozycja jest przegrana. Myślała o sobie, a nie o Polakach. Teraz na Wyborach zbierze plon swojego rządzenia . Brawo PiS !!!