Poseł Kukiz'15: Sławomir Broniarz prezentuje tylko roszczenia finansowe

| Aktualizacja:

W szkolnictwie jest dziś bardzo źle. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Rząd wiedział od grudnia o zagrożeniu strajkami, jednak nic od tego czasu nie zrobił. Z drugiej strony mamy Sławomira Broniarza, który również nie robi nic ku temu, aby zmienić oświatę na lepsze. Prezentuje tylko roszczenia finansowe - mówi w rozmowie z dziennik.pl Jarosław Sachajko, poseł Kukiz'15.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2019-04-15 10:30)
    PiS przeprowadził reformę oświaty, która zakończyła się katastrofą. Ofiarami są nauczyciele i uczniowie, ale dla Kaczyńskiego jest to nieważne. Cel został osiągnięty uczniowie zamiast do szkoły będą wypadać krowy+ na pastwiskach. Nauczyciele są niepotrzebni zatrudni się katechetów, Polska ma być biedna ale za to katolicka.
  • ~Zepp
    (2019-04-15 10:14)
    Nauczyciele ze swoich lichych pensji płacą podatki. Które idą na tłustą, nieopodatkowaną dietę pana posła
  • ~a co pan zrobił
    (2019-04-15 10:14)
    panie sachajko poza pluciem się na Pana Broniarza, siedzeniem w Sejmie i braniem uposażenia poselskiego kilkukrotnie przewyższającego pensję nauczyciela?
  • ~glos
    (2019-04-15 10:07)
    Broniarz dostał zadanie do wykonania i sumiennie wykonuje polecenie. Los uczniów jest mu obojętny. Myślą przewodnią jest wiernie służyć mocodawcy.
  • ~sd2017
    (2019-04-15 10:15)
    POrrtyjna dysPOzycyjność tego umnego uczyciela jest POwszechnie znana już od czasów PZPR ! Z każdego kąta wyłazi brak lustracji !!! W czyim interesie to było ?
  • ~sd2017 do cepa o nicku ~Zepp
    (2019-04-15 10:19)
    ~Zepp! Masz rację w tym również dla organizatorów nieudolnego grudniowego CIAMAJDANU w Sejmie, teraz te same umne POselstwo próbuje wiosennego CIAMAJDANU szkolnictwie, tym razem SZ macia RZE wzieli sobie za zakładników moje dzieci!!!!
  • ~sd2017 do C.E.P.A. o nicku ~Zepp
    (2019-04-15 10:21)
    @@@@ PO=lackiego trolla ~Zepp! Masz rację w tym również dla organizatorów nieudolnego grudniowego CIAMAJDANU w Sejmie, teraz te same bardzo umne POselstwo próbuje wiosennego CIAMAJDANU szkolnictwie, tym razem SZ ma cia RZE wzięli sobie za zakładników moje dzieci!!!!
  • ~Johny
    (2019-04-15 10:52)
    Kukiz 15 niby opozycja a tak naprawdę koń trojański pisu.!!!!
  • ~Ktt
    (2019-04-15 10:24)
    Kim jest ów Jarosław Sachajko?
  • ~Strajk wielkanoc majówka i wakacje
    (2019-04-15 11:11)
    "nauczycielom" przeszkadzającym w egzaminach program unijny Źwina+ się już należy jescze jak te głupole dadzą mleko to dać im Krowa+
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-04-15 11:50)
    W 2015 nauczyciele zarabiali 105 procent średniej. Teraz zarabiają 98 procent średniej. Tylko kiep by nie strajkował.
  • ~Atak na misia
    (2019-04-15 12:02)
    Ustawa o strajku przewiduje TYLKO spór zbiorowy o zarobki. Tego szanowny politykier z Kukiza nie wie?
  • ~stp
    (2019-04-15 11:44)
    Od tego Kukizowy geniuszu są związki zawodowe.
  • ~J.b.
    (2019-04-15 11:18)
    Broniarz to slup,Plan destabilizacji Polski lezy u Schetyny.Autor to znany rozrabiacz Kramek. A rozkazy wydaje Tusk i wysyla Timmermansa.Oni nie chca zgody,tylko destabilizacji. Nauczyciele to inteligentni ludzie,nie powinni sie dac wciagnac w ta afere.
  • ~Polon
    (2019-04-15 16:12)
    zBroniarz - nowa sympatyczna twarz Partii Oszustow i targowicy
  • ~antyPiterek
    (2019-04-15 11:14)
    nauczycielom po przeczytaniu Folwarku Zwierzecego Orwella spodoblao sie bohaterstwo prosiaczkow
  • ~Marlena
    (2019-04-15 14:03)
    KUKIZ 15 to zbieranina przypadkowych,tak samo porabanych jak ich wodz osobnikow.I niestety wciaz jest to wierna podpora PiS po pamietnym ,nocnym spotkaniu Kukiza z Kaczynskim .I tez zrobia wszystko,kazde dranstwo ,zeby zostac w Sejmie i przy korycie
  • ~stary belfer
    (2019-04-15 11:17)
    Co to za porównania. Porównywać nauczyciela współczesnego do przedwojennego..?Przed wojną wszyscy nauczyciele zaliczali się do inteligencji. To tak trochę jakby porównywać maturę przedwojenną i współczesną. Przed wojną maturę mieli ci, którzy mieli tu temu głowę. Dziś wszyscy, nawet ci co podstawówki nie mogli ukończyć...
  • ~J.B.
    (2019-04-15 19:16)
    On ma zadanie nie dojsc do porozumienia.Nastepny etap to aktywne bojowki KOD-u, Kramka i Farmazona.Decyzja zalezy od Schetyny,moze sie uda ale bez nieudacznikow jak Szczerba, Mucha i oszolom lewacko homofilowy z Holandi.Szkoda uczniow i belfrow.
  • ~tak jest
    (2019-04-18 08:49)
    Jak rozwiązać problem strajkujących nauczycieli? Broblem jest od grudnia bagatelizowany. Kto go bagatelizowal i ponizal nauczecieli dolewajac oliwy do ognia musi swojw owoce zbierac i ten problem rozwiazac.

Może zainteresować Cię też: