Posłowie Palikota pijani na marszu Wolnych Konopii? "Niegodne zachowanie"
13 czerwca 2013 Skandal w Ruchu Palikota. "Wprost" twierdzi, że troje posłów tej partii było pijanych na pikiecie Wolnych Konopi. Władze partii polityków zawiesiły, ale nie chcą zdradzać szczegółów