"To może być coś, co zmieni oblicze tej ziemi! Nie wiecie jeszcze - co? Nie, to nie trzęsienie ziemi, nie tajfun, nie zaraza, ani nawet nie choroby weneryczne przenoszone przez czytanie gazet! To coś znacznie gorszego niż zdychający potwór i zakaz produkcji alkoholu, a nawet gorszego niż wybór Rydzyka na szefa Episkopatu Polski! Oto - uwaga, uwaga! - PiS przedstawi program gospodarczy!!!!!" - naśmiewa się poseł Platformy Obywatelskiej.

Reklama

Jaki to będzie program? "Program niewchodzenia do strefy euro. Program nieposiadania konta bankowego i karty kredytowej. Program nieprywatyzacji, program integracji gospodarczej z Gruzją i Ukrainą. Program rozbicia Unii Europejskiej i program wielkich inwestycji państwa w politykę historyczną" - tłumaczy Palikot

Ale nie tylko. "To program, w myśl którego każdy może przejść na wcześniejszą emeryturę, a służba zdrowia będzie bezpłatna, bo tylko na bezpłatną stać emerytów, czyli po dwóch latach programu - bez mała wszystkich obywateli RP. Aby zapewnić społeczną akceptację programu, znacjonalizuje się prywatne stacje telewizyjne i połączy je z telewizją publiczną, w której specjaliści od komunikacji zadbają o całodobowe relacje z frontu walki, o pomyślne wdrożenie myśli klarysewsko-żoliborskiej" - dodaje najbardziej kontrowersyjny poseł tej kadencji,.

Po tych wszystkich wróżonych przez niego potwornościach, uspakaja nas jednak. "Przerażeni?! Bez potrzeby! Odpowiedzialny za program będzie Jarosław Kaczyński. Ktoś, kto - jak mówi Nelly Rokita - "byłby idealnym mężem, gdyby nim w ogóle mógł być, a gdyby był kobietą, czułby się lepiej z mężczyzną"!! W pełni się zgadzam z Nelly: Jarosław Kaczyński byłby doskonałym kandydatem do wszystkiego, gdyby nim nie był! Możemy spać spokojnie - napisał w swoim blogu Janusz Palikot..