"Litania do świętej Platformy". Wielka akcja na Twitterze

| Aktualizacja:

Polski Twitter żyje wielką akcją zbiorowego układania "Litanii do św. Platformy". Użytkownicy podsumowują lata rządów Platformy Obywatelskiej, wybierając jednak tylko to, co sami uznają za wpadkę. Lista jest już nieprawdopodobnie długa. I bezlitosna.

wróć do artykułu
  • ~ja-tu-przypadkiem
    (2012-06-23 05:36)
    Ludzie którzy piszą wszystko dużymi literami muszą mieć poważne kompleksy lub problemy z osobowością :)
  • ~sysa
    (2012-06-20 20:12)
    tu jest 200 afer patologii obywatelskiej http://www.blogpress.pl/node/3125
  • ~Robnad
    (2012-06-20 20:54)
    dziadek2012-06-20 20:13

    dziadziu,POłamałeś zęby na orzechach ,to zacząłeś bredzić.
    może GieW ci wydrukuje.oni tam POtrzebują wsparcia idiotów przejętych z trybuny ludu POkemońskiego,zwanego wówczas proletariatem,sorry,awangardą "nowego" ? ,współczesnym troglodytą salonowego ciemniactwa.
  • ~Tofik
    (2012-06-20 20:49)
    re~dziadek.
    Coś masz dziwne skłonności seksualne, czyżbyś był z Ruchania Paliciot?
  • ~wafex
    (2012-06-20 20:38)
    do Dziadek: jesteś chyba nie tylko bezzębny, ale na pewno masz gładką potylicę i korę? PO chorobie wenerycznej. Zgadłem?
  • ~dziadek
    (2012-06-20 20:27)
    Re ~koko2012-06-20 19:49 Do Wiesio13 bich na PIS matolki. Ja mysle ze Petelicki tez ...wiedzial. Inni tez wiedza.

    Koko - SPOKO
  • ~babcia
    (2012-06-20 20:41)
    ''Zabierz dowód babci" to chyba podpada pod paragraf (podżeganie do ograniczania praw obywatelskich)
  • ~Polik
    (2012-06-20 20:18)
    Dziennikarz wiążący w dupę peowcom nic się nie stało
  • ~dziadek
    (2012-06-20 20:13)
    Re ~powiślak2012-06-20 19:59

    re "dziadek" ty zaś idiota ale już nie inteligentny


    Nie wiem jak dalece jestem inteligentn
    Ci którzy mnie znają twierdzą iż HOHOHO; nawet ponad pis

    " powiślak" - nie jesteś godzien oceniać mojej Osoby.

    "powiślaczku" - czy boli ?

    Nadstaw tyłek jareczkowi
  • ~Robnad
    (2012-06-20 20:11)
    rozmontowali Polskę-nic się nie stało
    degrengolada standardem-nic się nie stało
  • ~Zdeklarowany Przeciwnik PiS
    (2012-06-20 21:03)
    Rozumiem, że 'Dziennikowi chodzi o pokazanie bezdennej głupoty i chamstwa pisoffców. Bo przecież nikt normalny w tych wygłupach nie uczestniczy. Nie wiem tylko, co Kościół katolicki na takie polityczne wykorzystywanie litanii?
    Czy senator Kogut nie powinien wystąpić do prokuratury z wnioskiem o ściganie tej parodii z paragrafu o obrazę uczuć religijnych?
  • ~czs
    (2012-06-20 20:09)
    kastarcja pedofili-nic sie nie stało
    dopalacze nie sie niestao
    mIro Zbycho Rycho nic sie nie staola
    Mucha...i tak mozna do skonczenia swiata
  • ~alosza
    (2012-06-20 20:09)
    jutro powiedza ze Petelicki sie zabił bo był bardzo choryi ,był bankrutem bo stać go było tylko na 1 pocisk i zona go nielubiła i pies dostał kolki-wiadomo ze kazdy wtedy strzeli tak ze nikt tego strzalu w betonowej hali nie słyszy
  • ~gugala
    (2012-06-20 20:05)
    Patologia Obywatelska-od dawna tak mowie. Nikoś Dyzma premierem a prowincjonalni cinkciarze ministrami
  • ~powiślak
    (2012-06-20 19:59)
    re "dziadek" ty zaś idiota ale już nie inteligentny
  • ~koga
    (2012-06-20 19:57)
    Może tak tylko "jedna kula do pistoletu" Nic się nie stało i nie stanie
  • ~antyfanatyk sPISków
    (2012-06-20 19:53)
    PO- NIE INTERESUJE MNIE JAKIŚ WYPADEK SAMOLOTU POD SMOLEŃSKIEM
    Dlaczego popieram PO? Ponieważ tylko tej partii nie zależy na wyjaśnieniu prawdy o katastrofie pod Smoleńskiem! Bo tak samo jak najważniejsi politycy tej partii nie chcę poznać prawdy o zamachu pod Smoleńskiem na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Uważam, że premier Tusk zrobił dobrze oddając całkowicie sprawę śledztwa stronie rosyjskiej. Cieszę się, że Rosja utrudnia jak tylko może prowadzenie śledztwa stronie polskiej. Szanuję premiera Tuska, że nie słucha nikogo, kto krytykuje Rosję i polski rząd za brak reakcji. Bardzo dobrze, że premier nie robi niczego, żeby Polska miała coś do powiedzenia w sprawie śledztwa katastrofy smoleńskiej. Co więcej mam nadzieję, iż Rosjanie nigdy nie oddadzą Polsce wraku samolotu TU 154 oraz czarnych skrzynek. Najlepiej jakby Tupolewa sprzedali na złom! Cała ta katastrofa to robienie igły z widły! Co nas obchodzi jakiś zamach pod Smoleńskiem! Czy ktoś ważny tam zginął? Panie premierze proszę nie reagować w tej sprawie. Rosjanie to nasi przyjaciele i oni na pewno wykażą prawdę-(wygodną dla siebie) w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem z 10.04.2010
  • ~koko
    (2012-06-20 19:49)
    Do Wiesio13 bich na PIS matolki. Ja mysle ze Petelicki tez ...wiedzial. Inni tez wiedza.
  • ~si
    (2012-06-20 21:01)
    Dziadek to klon wiesia 13 sci e r wa
    z czerskiej z sekty od sze c h tera
  • ~Zdeklarowany Przeciwnik PiS
    (2012-06-20 21:11)
    Sfrustrowany elektorat PiSu dał głos. I dobrze. Lepiej żeby sobie pokrzyczeli i odstresowali się, niżby mieli z tej frustracji chorować i obciążać niepotrzebnie budżet naszego panstwa kosztami leczenia. A że głupoty wypisują to przecież wszyscy wiedzą. Przecież chyba nikt nie oczekuje rozumu od pisoffca?