Streżyńska wraca do polityki. Wstąpiła do stowarzyszenia Wiplera

| Aktualizacja:

Anna Streżyńska, była szefowa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, wraca do polityki. Kobieta znana z twardej wojny, jaką wydała telefonicznym gigantom, zostanie wiceprezesem stowarzyszenia Przemysława Wiplera.

wróć do artykułu
  • ~Zobaczymy
    (2013-06-06 16:28)
    Nie mam zdania. Teoretycznie ciekawe ale czy w praktyce skuteczne jeśli tylu mafiozów w PO nie mówiąc o pierwszym Don CorleTusku. .
  • ~bv
    (2013-06-06 16:34)
    Następna partia wydmuszka i znowu się dzielą i dalej rządzą.
  • ~CIRRUS
    (2013-06-06 16:38)
    WIDNO, ŻE JAKIŚ PAN WIPLER, O KTÓRYM JAKO ŻYWO NIEWIELU
    SŁYSZAŁO, BEDZIE CZYMŚ W RODZAJU NOWEGO "PALIKOTA"
    (NIE PANA PALIKOTA), ALE NA INNYM (NIEKONIECZNIE WYZSZYM)
    POZIOMIE INTELEKTUALNYM.
  • ~śmierć polityce
    (2013-06-06 16:47)
    Nowe obietnice, nowy program i nowe priorytety. Ale ciągle ci sami ludzie którzy już byli. Kwestia czasy( krótkiego) jak się zeszmacą co jest domeną polskiego polityka. Polityk już w samej nazwie niesie w sobie dosłownie wszystko co może być najgorsze dla zwykłego obywatela. Szczególnie polski polityk. Rzygam patrząc na te twarze. Lepiej karmić starych złodziei niż od początku nowych na dorobku.
  • ~stolec
    (2013-06-06 16:51)
    Podatek dochodowy PiS... Pierwsze słyszę...
  • ~gruby
    (2013-06-06 16:51)
    wygląda ciekawie może wreszcie pójdę do wyborów, byle tylko ten świr Korwin Mikke nie pojawiał się tam za często
  • ~buntu
    (2013-06-06 17:05)
    niech odda mandat bo wprowadził ludzi w błąd
  • ~beny
    (2013-06-06 17:11)
    W końcu partia z programem gospodarczym. Macie mój głos. !!!
  • ~wypad
    (2013-06-06 17:14)
    Streżyńska ? A kto to jest żeby robić larum na temat jej POwrotu do POlityki !!!
  • ~kontestator
    (2013-06-06 17:17)
    Po zgraniu się Platformy, salonik będzie za wszelką cenępróbował przeforsować nową formację aby nie dopuścić do zmian w Polsce. Czy będą to republikanie, trudno powiedzieć. Na wszelki wypadek zagłosuję na sprawdzony PiS, bo wiem że gwarantuje on rozbicie rządzącej obecnie kliki a to jest warunkiem wyjścia Polski na drogę rozwoju.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-06 17:24)
    Następna strategiczna zagrywka Jarosława Zbawiciela?
    Szykuje sobie koalicjanta do przejęcia władzy?
    Co PiS-em przesiąkło, pachnie pisuarem.
  • ~ms
    (2013-06-06 17:25)
    "oraz głosowanie przez internet"

    Pomysłowawcom chodzi o łatwość oszustw i manipulacji ?
    To ja dziękuję już takiej partii.
  • ~-
    (2013-06-06 17:26)
    Rozbijacie tylko prawicę frajerzy , tak jak przed II wojną światową . Jesteście zachłannymi na władzę następnymi idiotami . Donald , komuch będzie rządzi z SLD ,a wasze chore ambicje mu w tym pomogą .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-06 17:27)
    Komiczna inicjatywa bylego pisdzielca. I jescze ta wiara w zamach. Hehe.
    Gadanie nic nie kosztuje, PiSowski cyniku.
  • ~Stiff
    (2013-06-06 17:27)
    Ja tej kobiety nie znam i nie chce znać
  • ~lech1