Wenderlich o współpracy z PO: W ciemno nie odpowiemy „pomożemy”

| Aktualizacja:

Jerzy Wenderlich odpowiada na pytania o możliwą koalicję Sojuszu z PO, politycy w sejmowych kuluarach pytają bowiem na jak długo Platformie i PSL wystarczy głosów, by podtrzymać większość do sprawowania rządów.

wróć do artykułu
 • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
  (2013-09-12 14:16)
  MNIEJ NIŻ ZERO miller PRZEBIERA JUŻ NOGAMI ABY BYĆ W KOALICJI Z MAFIĄ tuskową , WIDAĆ BYŁO TO DAWNO ŻE KOMUNIŚCI Z SLD NIGDY NIE BYLI W OPOZYCJI ...
 • ~wer
  (2013-09-12 14:21)
  Trzeba ROZKRAŚĆ TO CO ZOSTAŁO I UCIEKAĆ - a ruski i szwaby przyjdą POzamiatać - TVP i TVN dadzą PRZYZWOLENIE
 • ~Napierniczak
  (2013-09-12 14:22)
  "z polityki robi się ruletka, a nam hazard jest obcy."
  Ktoś w to wierzy?
 • ~TOW. TOKARIEW
  (2013-09-12 14:29)
  HAHAHAHAHAHA - WRESZCIE. LIBAERAUŁY TUSKOCZKAWIĄCE, ZA ŁOŻONE PRZEZ SŁUŻBY SPECJALNE PRL GOTOWE WZIĄĆ POMOC OD STALINOWCÓW.
  BYLE ZOSTAĆ PRZY KORYCIE I NIE UJAWNIĆ PRAWDY.
 • ~lobo
  (2013-09-12 14:43)
  Wenderlich nie udawaj , śpieszno wam do rozkradzenie majątku
 • ~CYNIK
  (2013-09-12 15:43)
  ~lobo, ONI już zabrali co mieli zabrać,a i 'matuszka partia' PZPR o nich się dobrze zatroszczyła w latach 80-tych. Teraz już nie muszą kraść.
 • ~SLD-PO co to za różnica?
  (2013-09-12 19:20)
  UWAGA!

  MEDIA REŻIMOWE ZACZYNAJĄ PO-MPOWAĆ MILLERA

  ORAZ PRZEDSTAWIAĆ SLD JAKO JEDYNĄ OPOZYCJĘ.

  PRAWDA JEDNAK JEST TAKA, ŻE SLD OD DAWNA JEST

  CICHYM KOALICJANTEM TUSKA -- ZUPEŁNIE TAK, JAK PALIKOT.

  SLD-PO-PSL-Palikot PANICZNIE BOJĄ SIĘ POWROTU PiSu,

  BO WTEDY WYJDZIE NA JAW CAŁA PRAWDA O ICH MACHLOJACH

  PRZY KASIE PAŃSTWOWEJ ORAZ ICH MEGAPRZEKRĘTÓW.
 • ~vp
  (2013-09-12 19:24)
  WENDERLICH NIE JEST PEWIEN ,MUSI SPYTAĆ PRYNCYPAŁA Z ROZGŁOŚNI W TORUNIU.
 • ~PO-SLD-Palikot-PSL
  (2013-09-12 19:29)
  A to PO-lska właśnie: zadłużone województwo mazowieckie finansuje operę o Annie Grodzkiej od Palikota

  Warszawska Opera Kameralna przygotowuje się do wystawienia opery o transseksualizmie, której libretto słowne i śpiewane ma napisać czołowy dziennikarz polityczny „Gazety Wyborczej” Piotr Pacewicz.

  Muzykę skomponuje Antoni Komasa-Łazarkiewicz, a całość wyreżyseruje Michał Znaniecki. Dyrektor WOK pan Jerzy Lach spodziewa się, że opera stworzy „nowy wizerunek” jego instytucji kulturalnej. Już ta zapowiedź wywołuje negatywne, odpychające wrażenie, gdyż tworzy się „wizerunek” na wskroś obcy miłośnikom muzyki klasycznej, wszystkim zafascynowanym operowymi spektaklami z różnych epok.

  Dyrektor nie zaprzeczył, że głównym bohaterem „opery” ma być transseksualista Krzysztof Bęgowski, znany powszechnie jako posłanka Anna Grodzka. Operę sfinansują podatnicy, czyli mieszkańcy województwa mazowieckiego, gdyż WOK jest samorządową instytucją kultury tego województwa.

  Jak to jest – należałoby zapytać publicznie marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika – że województwo jest zadłużone, samorząd nie jest w stanie utrzymać szkół, dróg, płacić wielu bieżących zobowiązań, szuka ustawowych sposobów, aby uwolnić się od płacenia tzw. janosikowego, czyli daniny na rzecz innych uboższych województw, a równocześnie znajdują się pieniądze na demoralizację i dewiację.

  Okazuje się, że są fundusze na prezentowanie w „operowej formie” opisów ludzkich nieszczęść, wymagających raczej pomocy lekarzy specjalistów niż „autorów” libretta.

  A może jest tak, że dyrektor WOK, której jeszcze nie tak dawno groziło zamknięcie z powodu braku finansowania, musiał zgodzić się na tę szokującą inscenizację operową. Być może finansowania dzieła „Gazety Wyborczej” nie jest w stanie odmówić nawet marszałek województwa?
 • ~kasienka
  (2013-09-13 12:03)
  Wunderlich ze swoim "lepkim" glosem i charakterystyczna fizis, w sam raz nadaje sie do handlu.. Tuske rozpaczliwie potrzebuje wsparcia, a jemu i Latrynie Obywatelskiej "ideologicznie" najblizej jest do post-prl-owskich baronow skupionych na tzw. "lewicy". Baroni nieco odsunieci od koryta przez ostatnie 7 lat na rzecz Latrynowcow Obywatelskich oraz partii POzornych chlopow, wyglodniali rzuca sie do negocjacji starajac sie wydrzec dla siebie jak najwiecej... Ten caly zament bedzie upaprany w lepkim sosie obludnych "programow gospodarczych " oraz "wyborczych". Karta przetargowa Donalda Tuske w tych negocjacjach jest to, ze juz ma otwarta droge do kolejnego, bezkarnego zadluzania Panstwa Polskiego i Jej Obywateli dzieki przepchnieciu przez Sejm glosami po, sld, psl, ruchu paliglupa podwyzszenie progu, machlojki ksiegowe i skok na OFE. Mam wiec kase na dalsze mataczenie Polska. On chce za wszelska cene utrzymac sie przy wladzy , a orzed kolejnymi wyborami przepchnac przez sejm zmiane ordynacji uniemozliwiajac matematyka wyborcza przejecie wladzy przez obecna opozycjia W te kulki gra Donald Tuske i sld.