Palikot i Miller zgodnie ws. afery taśmowej. "Urazy przestają mieć znaczenie"

"Uważam, że ciężar gatunkowy afery podsłuchowej jest tak wielki, że wcześniejsze urazy i niesnaski przestają mieć znaczenie" - mówił podczas dzisiejszej konferencji Leszek Miller. Razem z Januszem Palikotem postanowił połączyć siły w związku z aferą taśmową. Lewicowa podpórka dla Donalda Tuska - mówi o tej współpracy szef Klubu Parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak.

wróć do artykułu
 • ~syryj czik
  (2014-07-01 17:56)
  nie idzcie ta droga do iraku tylko do damaszku miller to prowodyr do iraku
 • ~palszmaty
  (2014-07-01 20:23)
  palikot zeszedł na psy sld to ci co irak zdoby wali agenci usa i waty szmaty
 • ~lewicowiec prawdziwy
  (2014-07-02 14:35)
  Prowadził ślepy kulawego nad przepaścią.Nic więcej nie można rozsądnego powiedzieć o tym egzotycznym duecie.
 • ~Urban
  (2014-07-02 10:47)
  Co tak mało ubeckich komentarzy na tym forum?

  Gdzie jest dzisiejszy SONDAŻ wykazujący kolejny wzrost PO-parcie dla PO?

  Gdzie są komentarze wyśmiewajace Kaczyńskiego?

  Gdzie są komentarze wychwalające Korwina / Millera / Palikota / Gowina / Komorowskiego jako przyszłego zbawcę narodu?

  Gdzie są ataki na Radio Maryja i TV Trwam?

  Gdzie są komentrze w stylu "Polacy, nic się nie stało!"?

  Gdzie są hasła w stylu "Załóż pan firmę"?

  Gdzie są komentarze popierające zajęcie Krymu przez Putina?

  Czyżby towarzysze się obijali?

  Za co wam płacimy?

  Na PO-sterunek marsz!
 • ~POstubecja postawiła na Palikota
  (2014-07-02 10:42)
  Byli funkcjonariusze służb specjalnych PRL i aparatu partyjnego otaczali Palikota od początku jego kariery biznesowej. W "Kramie" -- jednej z pierwszych spółek Palikota -- wiceprezesem ds. handlowych, a później wieloletnim współpracownikiem polityka był Michał Zubrzycki, były dyrektor i szef POP w Energopolu. Co ciekawe, w tym czasie księgowym w Energopolu był Tadeusz Olejnik, były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, ojciec publicystki Moniki Olejnik. Z dokumentów znajdujących się w Instytucie Pamięci Narodowej wynika, że Tadeusz Olejnik i Michał Zubrzycki służbowo wyjeżdżali do ZSRR.

  Kolejnym byłym funkcjonariuszem SB w otoczeniu Palikota jest Artur Bara. Po 1990 r. został on współwłaścicielem agencji ochrony Bako. Palikot wspiera Biłgorajskie Stowarzyszenie Kulturalne im. I.B. Singera, którego prezesem jest prof. Paweł Śpiewak, zastępcą Henryk Wujec, a skarbnikiem wspomniany Artur Bara, który od lat działa też w samorządzie -- należy do Klubu Radnych Lewicy.

  W gronie współpracowników skandalisty do niedawna był Tadeusz Zielniewicz, aktywny członek najpierw SZSP, a następnie ZSMP, gdzie pełnił funkcję sekretarza komisji kultury w zarządzie wojewódzkim ZSMP. W 1980 r. powołano go do pracy w komitecie wojewódzkim PZPR, a na początku 1982 r. został wojewódzkim konserwatorem zabytków. W ubiegłym roku minister kultury Bogdan Zdrojewski (PO) powołał T. Zielniewicza na stanowisko dyrektora Łazienek Królewskich.

  Urban nigdy nie miał aż tyle siły, by przydzielić Kwaśniewskiemu komisarza politycznego. Taką rolę pełni dziś Andrzej Rozenek przy Palikocie. "Fakty i Mity" oficjalnie nigdy nie były przedstawiane jako część składowa Sojuszu. Teraz jednak są ważnym elementem obozu Palikota, ich redaktor naczelny zasiada w Sejmie.
 • ~Idzie Nowa Komuna SLD-Palikot_PO
  (2014-07-02 10:33)
  Za Palikotem, Urbanem, Millerem i Kwaśniewskim stoi brukselska Nowa Komuna

  Ugrupowanie Palikota głoszące skrajnie lewackie hasła zyskuje dziś niewiarygodne poparcie medialne, łącznie z pompowanymi sondażami. Dzieje się tak dlatego, że najprawdopodobniej Palikot ma mocne odniesienia do zachodnioeuropejskich ugrupowań Nowej Lewicy.

  Aby dokonać w Polsce rewolucji kulturalnej, konieczne jest funkcjonowanie w parlamencie partii jednoznacznie głoszącej hasła proaborcyjne i prohomoseksualne.

  SLD, ze względu na swoje obciążenia postkomunistyczne, przestał nadawać się do realizacji tych rewolucyjnych idei. "Nowoczesny" Palikot - jak najbardziej.

  Dla środowisk ideowych spod znaku "Gazety Wyborczej" czy TVN skupienie rozlicznych środowisk wokół ojca Tadeusza Rydzyka zdefiniowane zostało jako potworne zagrożenie. Media te walczą bowiem o rząd dusz w imię idei charakterystycznych dla kręgów zachodnioeuropejskiej Nowej Lewicy. Starały się one sprowadzić Radio Maryja do roli tzw. moherów, a więc do wymiaru jakichś bliżej nieokreślonych grup "ksenofobicznych", "zacofanych".

  Tymczasem realne prześladowanie związane ze sprawą nieprzyznania koncesji Telewizji Trwam skupiło wokół ośrodka Radia Maryja ogromną rzeszę ludzi. W obozie lewicowym musiano dojść do wniosku, że najważniejsza walka, walka o rząd dusz, zaczyna zmierzać do klęski. W ten sposób urealnia się najgorszy sen Adama Michnika - reaktywacja kulturowa narodowo-katolickiej, przedwojennej Polski.

  Środowisko "Gazety Wyborczej" zdaje sobie sprawę, że Radio Maryja i Telewizja Trwam nie ograniczają się do oddziaływania na politykę polską. Chodzi o obronę podstaw kultury katolickiej, chrześcijańskiej moralności na wszystkich piętrach życia ludzkiego. Długoletnie wysiłki, by Polaków przerobić na areligijnych kosmopolitów, okazały się płonne.

  Dzisiaj to Telewizja Trwam jest na czele mediów ostro walczących o wolność słowa.

  TVN czy "Gazeta Wyborcza" zaliczane są do tzw. mediów reżimowych.
 • ~hamypany
  (2014-07-01 21:29)
  palikot po kulu a miller po maturze za niskie progi na moje nogi mylar to proistak iham po iracku wprowadza demo kratę
 • ~vova
  (2014-07-01 20:34)
  armia ukrainska ogłasza same suk cessy i 2 tygodnie na po konanie wroga to avakov
 • ~gosciuva
  (2014-07-01 20:32)
  kaczynski profesor jak z koziej pipki trąbka
 • ~kopaćz
  (2014-07-01 20:28)
  janusz dlaczego nowicką nie wyrzucisz to baba agentka tej jak tam w okularach lekarki babahlop zapomniałem
 • ~doluje
  (2014-07-01 20:25)
  sld miało 5 europosłów ma 4 spadek o 20% ale ruina
 • ~Z PISU
  (2014-07-01 20:17)
  A z pisu do tej kawiarni nie chodzili ?:))))
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-07-01 20:15)
  W sumie to dobry układ , przecież w SLD jest też b. dużo zboczeńców .
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-07-01 20:11)
  Uważam ,że RUCH PALIKMIOTA powinie wchłonąć SLD ,zawsze co RUCH to RUCH . To SLD to nudziarze , Janusz ich nauczy RUCHU i będzie OK .
 • ~elektorat
  (2014-07-01 19:46)
  Czy wyczuli wiatr i grają o większe ochłapy? Jak do tej pory ani jeden ani drugi nie zająknęli się, że mają na uwadze troskę o Polskę. Nie, oni myślą o sobie i żadne gadanie czy opluwanie siebie na wzajem teraz nie ma znaczenia. Jest okazja wyrwać, to wyrywają i nic wiecej. Moim zdaniem żaden z nich nie powinien dostepować godności Posła, wystarczy tylko wspomniec ich przeszłość.
 • ~doopa woła
  (2014-07-01 17:58)
  po pis sld ruhy to banda 4 ga a hołota nie rozumie ze oni razem przy ja cielę
 • ~mentalista
  (2014-07-01 19:04)
  Postaram się być bardziej elegancki. Dedal i Ikar. Przynajmniej, jeżeli chodzi o efekt końcowy przedsięwzięcia.
 • ~mały CZESIO
  (2014-07-01 18:02)
  Komisja śledcza może być - pod warunkiem ,że członkowie będą deliberować
  BEZ DODATKOWEGO WYNAGRODZENIA.
 • ~Genitaliusz
  (2014-07-01 17:32)
  Stary komuch i wielbiciel zboczeńców jednoczą się.
 • ~REALISTA
  (2014-07-01 17:23)
  MILEROWI MARZY SIE POWROT DO WLADZY , ZROBI. WSZYSTKO. TU NIE CHODZI O ZADNE URAZY . ZABLOKOWAC PIS WSZELKIMI SpoSOBAMI,STWORZYC NOWY UKLAD PO STAREMU I DOIC WSPOLNIE UNIJNA KASE . TO PROGRAM T.Z.W. LEWICY . ,ABY ZREALIZOWAC TEN CEL TRZEBA ZNOWU ZAWALCZYC O JAKAS ''PROSTYTUTKE''.