Pierwszy sukces rządu Ewy Kopacz? Jarosław Kaczyński i Donald Tusk podali sobie ręce

| Aktualizacja:

Czas zdjąć z Polski klątwę nienawiści - mówiła w swoim expose Ewa Kopacz, zwracając się do szefa PiS. I, jak donosi na Twitterze m.in. Sławomir Nowak, nowa premier ma na swoim koncie już pierwszy sukces. Jarosław Kaczyński i Donald Tusk podali sobie ręce.

wróć do artykułu
  • ~heliot
    (2014-10-01 11:37)
    Teraz [p. Kopacz powinna przeprosić za kłamstwa smoleńskie głoszone z trybuny sejmowej!!!1
  • ~Trzeba p o PROSTU Zapłacić
    (2014-10-01 11:41)
    Panie P R E Z E S I E dlaczego p o DAŁ Pan RĘKĘ temu ZDRAJCY ma pan p o CHLAPANE w WYBORACH
  • ~anka
    (2014-10-01 11:45)
    Kto POdżegał do zamordowania nienarodzonego dziecka nastolatki w 2012 roku?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 11:45)
    q-wa

    q-wie

    lba

    nie urwie
  • ~WAW
    (2014-10-01 11:48)
    PODAL PLETWE - NIESAMOWITE...

    GORACZKOWA NARADA PR-OWCOW, CZY ZMIANA PASTYLEK..?
  • ~senior
    (2014-10-01 11:53)
    Postanowiłem,posłuchać co to nowego ,nam naobiecuje nam P Kopacz,i w miarę rozwijania monologu,stwierdzam ,przecież to już wszystko było,gabinety medyczne w szkołach,żłobki,przedszkola/za przysłowiową złotówkę,normalne renty i emerytury,komunikacja publiczna,itd,a kiedy to było za PRL,czyli za czasów naszej młodości.A że przez 25 lat to zniszczono,to zrobili ci sami ,co teraz obiecują nam to co już było.
  • ~AntyPOdy
    (2014-10-01 11:54)
    A kto rozpętał tę nienawiść ??
  • ~życzenia Jarka
    (2014-10-01 11:57)
    POwodzenia w rozpieprz... UE.
  • ~Robnad
    (2014-10-01 12:05)
    dlaczego podał Tysfusowi rękę?

    wczoraj Donek dzwonił do Kaczora, i zapewnił go, że może robić z kopaczką co chce. on tu nie wraca. dzięki przygłupom osiągnął co chciał.
  • ~Ubek
    (2014-10-01 12:15)
    Mały przegrany pogratulował Wielkiemu Wygranemu, oj jest czego, jest.
  • ~obserwator
    (2014-10-01 12:20)
    Dlaczego podał rękę, dlaczego...? Wiadomo, dlaczego.. ta nienawiść jest dla was wyborców PIS-u, tam na górze to jest POLITYKA. A w wykonaniu Pana Jaro POLITYKIERSTWO.
    Uczcie się, Pan Prezes pokazał gdzie ma wasze zdanie... w .. niedopowiedzeniu. Potrzebni jesteście jako mięsko armatnie w "warcabach prezesa"
  • ~Ubek
    (2014-10-01 12:21)
    Oj tam zaraz w warcabach, mówmy prawdę... : w piaskownicy.
  • ~sed
    (2014-10-01 12:39)
    Było to dość wredne zagranie bo ta pani mówiła o nienawiści Kaczyńskiego. Każdy kto ma oczy i uszy to wie, że nie on powinien pierwszy wyciągać rękę, pokazał jednak klasę. Na tak nieczyste i brudne zagrania jest to jedyny sposób. Szkoda,że nic nie wiadomo na temat zamierzeń rządu w sprawie smoleńskiej, widać,że chcą przemilczać sprawy niewygodne. Me(r)dia im w tym pomogą..
  • ~Ironiamus
    (2014-10-01 13:16)
    Jarosław Kaczyński podszedł do Donalda Tuska. Pogratulować decyzji o wyjeździe!!! Teraz będzie musiał męczyć się z babą. Traumatyczne przeżycie.
  • ~ohy ohy da
    (2014-10-01 13:29)
    debil po dał ruku debilowi
  • ~inteligentne lemingi
    (2014-10-01 13:33)
    Lekarko-Ewo ! Niestety zapomnialas o POdjeciu Putina POd nogi. Okazalo sie bowiem, ze armie NATO sa w tak zlym stanie , ze z ledwoscia potrafia obronic Europe Zachodnia plus Czechy. Wegry i Slowacja bronia sie przed rosyjska agresja popierajac Rosje. Czas najwyzszy na sPOjrzenie przez Polske prawdzie w oczy i wielkie przeprosiny Rosji za polskie macenie na Ukrainie.
  • ~realista
    (2014-10-01 13:40)
    Wiele prognoz okazalo sie nieprawdziwe. N.p. liczba ludnosci Polski miala zmniejszyc sie o polowe, a zmniejszy sie tylko o jedna czwarta. Takze nieprawdziwe okazalo sie twierdzenie o strajku generalnym na Slasku. Jednakze nie znaczy to, ze w Polsce bedzie fajnie. No bo kim sa ci pogodzeni Tusk i Kaczynski ? Jeden z nich biega za pilka jak malolat, a drugi dozywia sie ukrainska zupa w miejscu, gdzie pokazywano film o rozstrzelaniu Polaka przez UPA. Ich zgoda zle wrozy Polsce, bo dokad sie klocili, to mieli mniej czasu na realizacje swoich glupich pomyslow.
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 13:54)
    Jeżeli podali sobie rączuszki to jest co prada sukces , ale połowiczny . Sukces pełny nastąpi w momencie , gdy Donek da do buzi Jarusiowi i Jaruś ładunek Donka przyjmie .
  • ~maly cwany cynik poda i łapę dla własnych korzyści
    (2014-10-01 13:55)
    Tusk ma niebotyczną klasę niewątpliwie. Ale są granice poświęceń.
    Oddać uścisk ręki takiemu robaczywemu błaznowi , który od kilku lat oczernia Tuska używajac obrażliwych epitetów i jego pachołki na ulicach z transparentami 'zdrajca, morderca' itd itp...
    Uścisnąć tę obleśną, wypasioną, grzebiącą na codzień w gaciach 'rękę' plugawego Kaczora? O nie , takiego brudu nie powinien premier Tusk dotykać nawet przez folię!
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 14:02)
    Ja tam pedrylowi bym ręki nie PEDOŁ . A co do obietnic premier Kopacz , to w PLATFUSOWSKI komunizm nie wierzę .