Jarosław Kaczyński na antenie Superstacji opowiedział o szczegółach swojego życia prywatnego. - Wracam do domu późno, muszę coś tam posprzątać. Robię sobie kolację. No, muszę koty obsłużyć i tak dalej – wyznał prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama

Jak dodał polityk, zdarza mu się oglądać telewizję, jednak tylko w nocy. – Nie wiem czy to zwyczaj, czy to raczej takie już ustawienie organizmu. Bardzo późno kładę się spać, więc w czasem patrzę też na telewizję, na różne powtórki audycji politycznych i czasem na sportopowiedział Kaczyński.

Prezes PiS przyznał również, że ze wszystkich programów sportowych, najbardziej podobają mu się relacje z … rodeo. - Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a w szczególności wtedy, jeżeli komentator opisuje byki, ale tak je opisuje, jakby to byli ludzie: on ma takie osiągnięcia – wyznał szczerze Jarosław Kaczyński.

W wolnym czasie były premier często też musi pracować. - Bardzo często mam coś do przeczytania z pracy. Czasem to całe teczki dokumentów do przejrzenia, przeczytania, podpisania, sprawdzenia – powiedział Kaczyński i dodał, że czas wolny poświęca na czytanie "innych rzeczy".

Całą rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim Superstacja zamierza wyemitować w piątek.

Reklama