Schetyna: Kaczyński o tym wie, że eskalacja konfliktu skończy się źle - i dla niego i dla rządu i dla Polski

| Aktualizacja:

Grzegorz Schetyna uważa, że Komisja Europejska musiała zareagować na to, co dzieje się w Polsce. Jeśli bowiem, pozwoliłaby w dużym kraju Wspólnoty "w tak spektakularny sposób" łamać prawo, to dałoby to zły przykład innym państwom członkowskim.

wróć do artykułu
  • ~Estera
    (2016-05-25 10:08)
    Schetyna nadal prymityw! Zarzuca Kaczyńskiemu to, co sam bezczelnie robi!
  • ~student
    (2016-05-25 10:05)
    Panie Sche kończ Waść, wstydu oszczędź. Swoją małością jesteście żałośni. Nie obrażajcie inteligencji Polaków .
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2016-05-25 09:31)
    Idzie Grześ przez wieś, sznurek w ręku niesie ? pewnie szuka gałęzi, żeby się POwiesić ?
  • ~moher
    (2016-05-25 09:00)
    jaki ryj taki charakter jesteś zdrajcą-kombinatorze.a z takiej porządnej rodziny
  • ~Trybson
    (2016-05-25 07:36)
    no Pan Schetyna też o tym wie..
  • ~markiza
    (2016-05-25 07:36)
    GRZESIEK to ofiara polskiej ortodoncji ,na plakatach suszy porcelanę jak BODO W PEŁO miał ksywę lwowski żul,szczyci sie niemieckim nazwiskiem sch wymawia sie jak polskie sz,nie mając kwalifikacji zgodził się zostac ministrem, zna dwa języki,przy swoich butach ,TUSEK na jego widok dostawał alergii
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-05-25 07:18)
    A co się takiego dzieje ??? To , że przegrana mafia PO nie może przeboleć odsunięcia od koryta , to że zdaje się na łaskę wrogów Polski ? Jesteście żałośni panie Schetyna !!!!!!
  • ~bolek
    (2016-05-25 07:18)
    ciekawe kiedy z tej parszywej geby spadnie ten falszywy usmieszek
  • ~jula
    (2016-05-25 06:56)
    Panie przewodniczący jeśli jako kraj nie stracimy zbyt wiele to taki Kaczyński jest potrzebny ! Co dziennie duża porcja rozrywki i wypowiedzi ,które świadczą o "wysokich " kwalifikacjach ludu PiStoruńskigo .Teraz okazało się ,że sa oni najbardziej niemiecką ukryta opcją ,poprosili policjantów niemieckich o poszukiwanie bombiarza ? kto by podejrzewał prezesa o taki geniusz ?Znudziły się kabarety mamy PiSbanialuki .
  • ~gorszy sort
    (2016-05-25 06:32)
    zobaczymy co "bohaterowie" tych komentarzy napisza po nastepnym roku, dwoch rzadow tej sekty, niestety nie bedzie tak optymistycznie
  • ~spokojny_obserwator
    (2016-05-25 03:18)
    Schetyna uparcie przekuwa upadek w zwycięstwo! Schetyna nie przyjmuje do wiadomości, że polski naród właśnie dokonał swojego wyboru dając PO-PSL kopa w zadek! Schetyna nie dopuszcza do siebie myśli, że szefuje politycznemu trupowi opuszczonego nawet przez swych ojców-założycieli czyli "służby, których nie ma"!
  • ~ADAM
    (2016-05-24 21:53)
    GRZESIU POKARZ SWOJEJ MAMUSI TE OPINIE O TOBIE I JAK CIE KOCHAJA POLACY WRRRR
  • ~ANTY SZETYNOWSKA SZCZENKA
    (2016-05-24 21:48)
    SZETYNA POWIEDZ CO TY ***** ZROBILES DOBREGO DLA POLSKI ?JESTES ZEREM
  • ~Polak
    (2016-05-24 19:35)
    Panie Schetyna cała POlska się za Ciebie wstydzi !!! To się żle skończy dla Pana i waszej mafii !
  • ~Edek
    (2016-05-24 18:50)
    Szrek ma wielki i pusty łeb.
  • ~wojtek
    (2016-05-24 14:15)
    dziekuje ci grzesek ze ta partje prowadzisz do dolu ,,tylko ty to potrafisz,,
  • ~podatnik
    (2016-05-24 13:46)
    "Kaczyński o tym wie, że eskalacja konfliktu skończy się źle" jaki poeta ten Schetyna , szkoda, że tylko częstochowski(bo rymy)!
  • ~tt
    (2016-05-24 13:35)
    Schetyna jest typowym przedstawicielem tych, których instynkt polityczny zaczyna się i kończy na stanie prywatnego konta bankowego. Interesy jego nie były nigdy i nie sądze by kiedykolwiek były zgodne z interesami państwa polskiego.
  • ~www
    (2016-05-24 13:10)
    Pokurcz Schetyna ma tak zablokowany mózg, że do dziś nie dochodzi do jego świadomości iż szefuje trupowi politycznemu o nazwie PO, na którym krzyżyk położyli nawet jego twórcy, czyli "byłe" służby specjalne wiedząc, że żadna reanimacja tu nie pomoże!
  • ~realista
    (2016-05-24 12:47)
    Kaczynski potrzebuje tylko dotrwac do listopada b.r. , bo po wygranej wyborczej Donalda Trumpa wszyscy wrogowie kaczynskiego ze Schetyna wlacznie poleca do Guantanamo jako islamistyczni agenci wplywu - i juz stamtad nie wroca.