Prezydent Duda: Realizacja zobowiązań wyborczych musi uwzględniać sytuację budżetową

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda mówił w poniedziałek w Kwidzynie, że nie zapomina o swoich zobowiązaniach wyborczych, m.in. o obniżeniu wieku emerytalnego. Proszę tylko o wyrozumiałość, że wszystkie zmiany muszą uwzględniać sytuację budżetową - zwrócił się do mieszkańców miasta.

wróć do artykułu
  • ~hal
    (2016-06-15 13:14)
    szlag mnie trafia jak widzę tą parszywą mordę tego maliniaka,oszusta i skończonego debila.spełnij durniu chociaż jedną obietnicę przed wyborczą idz do jasnej choilery
  • ~Mrówka
    (2016-06-15 10:57)
    Jak mówi, że będzie to mówi. Jak mówi, że nie będzie, to nie będzie.
  • ~Pisorski
    (2016-06-14 10:10)
    Duda- nie chce mi się z Tobą gadać...
  • ~alik
    (2016-06-14 09:26)
    du.a więcej wycieczek na zaproszenie ambasad !!!! Czy ty maliniak wiesz co to honor??
  • ~Macisław Płatow
    (2016-06-14 08:49)
    Czytając Wasze wpisy mam wrażenie ,że myślenie Wasze jest takie: został Prezydentem i już jutro ,na drugi dzień: wiek emerytury ,frankowi-cze ( ale tego nie rozumiem-nie Ja namawiał Ich na pożyczkę w frankach- to dlaczego Ja podatnik mam spłacać Ich długi?),itd. Panowie Prezydent ma na to 5-pięć lat by wywiązać się z obietnic. Pomaleńku .
  • ~Viii...
    (2016-06-14 08:48)
    ha ha ha
  • ~diagnoza
    (2016-06-14 08:47)
    Facet jedz na narty większy będzie pożytek Obudził się nie wiedział o tym w trakcie kampanii
  • ~zdziwiona
    (2016-06-14 08:34)
    To przed wyborami nie wiedział o tym ?
  • ~rm
    (2016-06-14 08:02)
    ...mentalnosc cwanego woźnego otwierającego.... otwarte drzwi...poziom iście odkrywczy..
  • ~wer
    (2016-06-14 07:54)
    Szkoda, że obietnice wyborcze i paplanie jęzorem nie uwzględniają sytuacji budżetowej.
  • ~zyzy
    (2016-06-14 06:17)
    a gdzie twój honor przypadkowy oszuście,nie trzeba było w czasie kampanii rzucać setkami obietnic składanych uroczyście i często pod przysięga.jedyne co w kampanii wyborczej było prawdziwe to poranne roznoszenie kawy przypadkowym przechodniom bo to wskazywało na kamerdynerskie predyspozycje.co obecnie każdy widzi w usługiwaniu jednemu posłowi.
  • ~Szyba
    (2016-06-14 06:16)
    Panie Duda , właśnie powiedział nam Pan że Pan i pańskie otoczenie jesteście niekompetentnymi ignorantami . Ponad rok potrzebował pan na to by zrozumieć że budżet państwa nie jest z gumy . Bardzo przepraszam ale to najlepiej nie świadczy o pańskiej inteligencji .
  • ~slazak
    (2016-06-14 05:44)
    zalozenie sluszne, Polacy to narod ciemniakow ktory wierzy w cuda i zle moce.
  • ~waldek
    (2016-06-14 05:07)
    Maliniak zapamiętaj to sobie dobrze. Niezrealizowane zobowiązania wyborcze to są puste populistyczne obietnice bez pokrycia po to aby kupić elektorat. Więc jednak nie da się? A to niespodzianka bucu.
  • ~LuS
    (2016-06-14 04:04)
    . Czy pan panie Duda nie zdawał sobie z tego sprawy, że obiecując polakom złote góry nie na wszystko wystarczy pieniędzy? Czy aż tak trzeba było oszukiwać polaków, żeby wygrać wybory za wszelką cenę nawet kosztem oszukiwania polaków. Wstyd panie Duda. Obiecał pan, że jeśli nie spełni swoich obietnic wyborczych - a teraz próbuje pan zamydlić oczy narodowi, że zależnie od sytuacji budżetowej - złoży dymisję. No i co panie Duda? Nie ma szans na ich spełnienie i czas pomyśleć, nie oszukiwać dalej.
  • ~jula
    (2016-06-14 03:11)
    Lepiej póżno niż wcale zmądrzeć i zrozumieć co się przedsiębierze !!!!!Nawet niedorozwinięci są w stanie zrozumieć ,że nie podołają ?
  • ~TadF
    (2016-06-14 01:51)
    Realizacja zobowiązań wyborczych musi uwzględniać sytuację budżetową... Klamie teraz, czy klamal przed wyborami? Jak jeszcze mozna wierzyc w cokolwiek powie w przyszlosci ??? Mnie mozna oszukac tylko raz - drugi raz juz sie nie dam !!!
  • ~szczam na PiS
    (2016-06-13 23:33)
    Duda mówił tak - nie wierzcie że się nie da dać ludziom godne podwyżki - wszystko się da tylko na mnie zagłosujcie - a teraz nawet do pielęgniarek nie pojechał bo ma wszytsko głęboko w kaczej d.u.p.i.e.
  • ~Lotar
    (2016-06-13 22:36)
    Budyń do obiecywanej dymisji.
  • ~Wanda
    (2016-06-13 22:27)
    ONI WAM MOWIA;ZE NIE MA PIENIEDZY! PIENIADZE SA! NA WSZYSTKO WYSTARCZY! JAK ZOSTANE PREZYDENTEM A MOCNO W TO WEIERZE TO: BLABLABLABLABLA..................... I w ten sposob wygrywa sie w Polsce wybory, Takich jak ten pan nazywa sie OSZUSTAMI !!!! Czym ten pan rozni sie od Bankow? Skoro Banki Polakow oszukaly,to jak nazwac to,co zrobil ten bez honoru polaczek maluski?

Może zainteresować Cię też: