Marcinkiewicz komentuje misję Kaczyńskiego w Londynie: Premieropodobny produkt, osłabia Szydło

| Aktualizacja:

"To jest kolejny pstryczek Jarosława Kaczyńskiego wobec polityków Europy. To bardzo osłabia pozycję premier Beaty Szydło, prezydenta Dudy i ministra Waszczykowskiego. To karykatura przywództwa i karykatura demokracji" - powiedział Kazimierz Marcinkiewicz o planowanym spotkaniu prezesa PiS z brytyjską premier Theresą May.

wróć do artykułu
  • ~obserwator
    (2017-03-23 09:09)
    Marcinkiewicz to polityczny nieudacznik . Zero sukcesów w businessie . jego opinie sa na poziomie " baby z magla" Jak długo będziecie go utrzymywali przy " medialnym" życiu?
  • ~franek
    (2017-03-23 08:51)
    taka meda jak ten marcinkiewicz to trubno znalesc
  • ~filip44
    (2017-03-23 09:04)
    Gość który lepił pierogi przed kamerą że taki dobry mąż a następnie porzuca chorą żonę dla młodej dziewczyny, którą też zostawił gdy była chora dla mnie to największy buc, emocjonalnie niezrównoważony.
  • ~Polanski
    (2017-03-23 08:47)
    Marcinkiewicz to jaki produkt?
  • ~LOLA
    (2017-03-23 09:06)
    jesteśmy dumnym i kulturowo rozgarniętym narodem. Kaczyński jest szefem partii i nie musi być premierem. Opozycja jest żałosna, a Marcinkiewicz to wypadek przy pracy... szkoda czasu na komentarz o tej osobie. Proponuję aby zagonić go do jakiejś uczciwej pracy. To jak postąpił z żonami, szczególnie z pierwszą to woła o pomstę do nieba. Powinien ze wstydu ukryć się w mysiej dziurze....
  • ~OO
    (2017-03-23 08:49)
    Marcinkiewicz produkt czekolado-podobny.
  • ~Zbigniew Sowa
    (2017-03-23 08:58)
    Przymulony Kaziu , nie wysilaj się , choćbyś gadał bardziej niestworzone rzeczy o PiS to żadna rozsądnie myśląca partia nie przygarnie takiego nierozgarniętego indywiduum do siebie... w polityce jesteś skończony , u Isabel i swojej rodzinie też ...spróbuj w Ciechocinku albo Busku.
  • ~roma
    (2017-03-23 08:59)
    To PIS i Kaczynski walczy z wpychaniem nam imigrantów, on ma odwage mówic jakie zagrozenia płyna z ich strony.Jak by prz władzy znów sie znalezli tacy jak chciwy Kaz to mozna miec pewnosc ze zaraz bedziemy miec tabuny arabów w Polsce.On i jemu POdobni wykonaja wszystkie rozkazy z Berlina.
  • ~syn proboszcza
    (2017-03-23 09:02)
    Kaczyzm jest narodową lekcją, społeczeństwo musi posmakować populizmu, nepotyzmu, klerykalizmu ... na szczęście to jest na tyle prymitywne, że jak wszędzie na świecie, ma zagwarantowany nokaut. Jarek będzie wiele razy ekshumowany - ku uciesze nabranych ...
  • ~Adam
    (2017-03-23 08:55)
    To prawda. Brytyjczycy z ugruntowaną przez stulecia demokracją patrzą na takie dziwolągi jak na elitę krajów trzeciego świata. Myślą pewnie - wykorzystać i zapomnieć.
  • ~anna
    (2017-03-23 09:47)
    Dzisiaj sie dowiedzialam ze mamy trzech kandydatow na premiera.Sa to kameleon Marcinkiewicz i Migalski oraz tow.czerwony szczekacz Miecugow.
  • ~Va letz
    (2017-03-23 09:43)
    piekło dba o swoich! Znowu mu się uPiekło!
  • ~notka
    (2017-03-23 09:41)
    Wie co mówi ten prowincjonalny uczyciółek, bo dzięki Kaczafiemu też krótko był produktem premieropodobnym, a potem z litości załatwili mu ciepłą fuchę w banku, co tak w nim urzekło niejaką Isabel, ze aż została jego żoną.
  • ~SOWA
    (2017-03-23 10:10)
    Czemu tą kreaturę pokazują w TVN?. Czyżby pani Olejnik już zapomniała jak się wcześniej wyrażała o Marcinkiewiczu nazywając go błaznem?. Niech te niedouk intelektualny uporządkuje swoje sprawy rodzinne a nie bełkocze w TVN. Całą swoją karierę ten jegomość zawdzięcza Kaczyńskiemu a teraz go opluwa.Obrzydliwe indywiduum. Konkluzja nasuwa się sama. Jaka telewizja tacy rozmówcy. Pa.
  • ~Ryszard
    (2017-03-23 09:29)
    I znowu ten bankrut polityczny , którego wypocin słuchają już tylko w tvn-nie, zresztą oni tam słuchają wszystkich byle by pluli jadem na Polskę i Polaków ta stacja to jak spluwaczka.
  • ~galazka
    (2017-03-23 10:21)
    Jestem ciekaw czy ta Olejnik to też taka ograniczona jak ten Marcinkiewicz i nie ma już kogo zapraszać , czy ten Marciniewicz odpala jej dolę
  • ~kos
    (2017-03-23 10:25)
    Co za wykwintny c.w.e.l.
  • ~obywatel z miasta G
    (2017-03-23 11:21)
    Kaziu ponownie na obiad najadł się szczawiu i mirabelek i ....
  • ~Przygadał kocioł garnkowi
    (2017-03-23 11:12)
    Kazio zapomniał, że sam był właśnie takim "produktem premieropodobnym"?
  • ~autor nieznany
    (2017-03-23 11:05)
    kaczynski jedzie do brytyjczykow chcac polakom na wyspach zalatwic pewniejszy status, przy okazji zabezpieczyc polske przed wciskaniem islamistow, a co robi polactwo - rusza do ataku na niego. co za zdradziecka ciemnota!