Ziobro wbija szpilę Łapińskiemu: Zalecam panu rzecznikowi, żeby zachował skromność i umiar

Nie żałuję swoich słów, że między bajki można włożyć opowieści o wecie prezydenta Andrzeja Dudy ws. ustaw o SN i KRS; uważam , że były one trafną analizą polityczną sytuacji której się spodziewaliśmy - powiedział w środę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Polityk PiS odniósł się też do potyczki słownej do jakiej doszło na linii resort sprawiedliwości - Pałac Prezydencki.

wróć do artykułu
  • ~to był k.rwa zamach !
    (2017-07-26 16:38)
    To ZERO bezwzględne
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-07-26 16:41)
    Panie Ziobro nie Pan jest od tego, żeby formułować co jest dobre dla polskiego sądownictwa, jesteśmy w UE i tam są tęgie głowy jak np. Frans Temermans, Martin Schulz czy Tousk a op Angeli Merkel nie wsPOmnę!!!!! Adrian jest nasz nie wasz.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-26 17:11)
    ~~ psychoterapeuta ---------------- jesteś NIEDOINFORMOWANY. Polska Konstytucja jest PONAD prawem UE. Jak do tej pory ,nie jesteśmy Oficjalnym Wasalem UE. I racje ma min.Z.Ziobro. Trochę OBIEKTYWIZMU.
  • ~Victor
    (2017-07-26 18:47)
    Odezwał się skromny, umiarkowany i bardzo wykształcony człowiek.
  • ~szofer
    (2017-07-26 18:51)
    25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro nie opublikował jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )
  • ~ Broszydło
    (2017-07-26 18:59)
    To, że Duda zawetuje było "trafną analizą polityczną". Czy pan Zbyszek już całkiem odleciał razem z Antkiem?
  • ~Czoromański
    (2017-07-26 19:02)
    Duda tchórz. Nie przejmować sie i robić swoje, ubeckie zaklamane kodziarstwo skazane jest na klęskę
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2017-07-26 19:09)
    Harce przed rozpoczęciem bitwy.
  • ~prof
    (2017-07-26 19:23)
    Odezwał się wzór skromności, taktu i umiaru! Przyganiał kocioł garnkowi! ;)
  • ~Marco
    (2017-07-26 19:25)
    Dość pisowskiego i kukizowego neofaszystowskiego ********** i reformowania. "Najważniejszym dobrem w państwie faszystowskim jest wspólnota, to znaczy naród (rozumiany jako ogół obywateli państwa) lub grupa etniczna rozumiana jako tożsama z narodem. Prawa jednostki są podporządkowane prawom narodu, który zyskuje tym samym realną osobowość, nie tylko jako pojęcie abstrakcyjne. Każde działanie dla jej dobra i na jej korzyść jest działaniem moralnie usprawiedliwionym. Jest to przede wszystkim zasada wodzostwa. Charyzmatyczny wódz, który "ma zawsze rację", jak głosiły włoskie plakaty na cześć Benito Mussoliniego, to osoba, która doskonale umie zdobywać sobie posłuch wśród ludzi. W stosunku do państwa faszyści wyznają etatyzm i statolatrię. Historyczne przypadki faszyzmu wiązały wspólnotę z grupą etniczną, i nie miały charakteru "obywatelskiego" a ściśle narodowy. Samo istotowe pojęcie faszyzmu, łączy idee zarówno lewicowe (socjalizm, syndykalizm) jak i prawicowe (konserwatyzm, nacjonalizm). Poprzez połączenie wyrwanych z całości części różnych doktryn, faszyzm stał się nową ideologią nie dającą pomieścić się w tradycyjnych podziałach na prawicę i lewicę. Faszyzm, jak większość totalitaryzmów, zrodził się z frustracji i niezadowolenia społecznego".
  • ~gosc
    (2017-07-26 19:25)
    zacznij człowieku od siebie, a dopiero pouczaj, bo jesteś dużo gorszy , dużo od pana Łapińskiego, ośmieszasz się tymi słowami
  • ~alicja
    (2017-07-26 19:34)
    tym razem sie nie wywinie nawet jak by calowal kopacz po hemoroidach
  • ~MordaZdradzecka
    (2017-07-26 20:00)
    W Polsce panuje kaszyzm. Jedną z jego twarzy jest ten, którego nieudolna PO nie potrafiła w porę postawić przed Trybunałem Stanu.
  • ~TCT
    (2017-07-26 20:33)
    "Zalecam panu rzecznikowi, żeby zachował skromność i umiar", ....bo jak nie, to ktoś nad ranem do drzwi może zastukać.....
  • ~wyborca/ czasem jest fajno, czasem przesadzata
    (2017-07-26 21:03)
    *** Czasem jestesta fajni i milo Was sie czyta,.. coz z tego jak nazajutrz na skargi lecita,.. piszeta mondrze, czasem boki mozna zrywac.. coz z tego jak to bywa do zfrady przykrywa... nie wieta jak jest cienszko na starosc pracowac,... obietnic rentowych nie chceta dochowac,.. .... dzieciam wdowi grosik wcionsz wypominata,... ...ekonomia wiadomo,.. ale przesadzata...
  • ~L. Bronstein
    (2017-07-26 21:08)
    Prawicowe psy czas się gryźć!
  • ~Podatnik EU
    (2017-07-26 22:02)
    Timmermans jest moim przedstawicielem w EU do kontroli czy moje podatki sa wlasciwie wydawane. Timmermans ma zatrzymac przekazywanie moich podatkow panstwom ktore lamia prawo i rzadom ktore buduja dyktature.
  • ~Y
    (2017-07-26 22:47)
    A kto wystrugal D...e,nie PiS,już zapomniał, ciekawe?Teraz sobie wszystko sam przypisuje.
  • ~zero płaskonose
    (2017-07-27 05:06)
    Nos mu się spłaszczył - to po dwóch fangsch ?
  • ~Zwolennik Prezydenta
    (2017-07-27 05:30)
    Totalna dengrenolada..Menele "pouczają" pana Prezydenta.Niestety to też Jego wina,bo dał sie sprowadzić chorym psychicznie dorolki papieru toaletowe.go

Może zainteresować Cię też: