Na koncie Caritas pierwsze darowizny od członków rządu. "Przekazanie premii nie było uzgadniane"

| Aktualizacja:

Na konto Caritas Polska wpływają pierwsze darowizny od członków rządu Rzeczpospolitej Polskiej - poinformowano na Twitterze instytucji. Jak podano, wszystkie środki zostaną przekazane na programy "Tornister Pełen Uśmiechów" oraz "Skrzydła".

wróć do artykułu
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-04-15 09:59)
    Polakom zabrali i dają kościołowi kulsony jedne! Czy bezkregosłupowcowi starczy do pierwszego?
  • ~Dfg
    (2018-04-15 10:00)
    Doja zmiana wstyd
  • ~ministrant
    (2018-04-15 10:22)
    Kościół wespół z PIS okrada Polaków. PIS-owcy będą siedzieć - to pewnw - a biskupów przegonić z kraju nad Wisłą.
  • ~jj25
    (2018-04-15 10:48)
    Po pierwsze, to te pieniądze MUSZĄ NATYCHMIAST WRÓCIĆ DO BUDŻETU, BO POCHODZĄ Z PRZESTĘPSTWA FINANSOWEGO! Po drugie, jeśli tak się nie stanie, to KLESZY Caritas stanie się PRALNIĄ BRUDNYCH PIENIĘDZY, a to jest SUROWO KARANE!!! Po trzecie, NIE WYRAŻAM ZGODY NA TO, ABY MOJE PIENIĄDZE W TEN SPOSÓB TRAFIAŁY W BRUDNE, KLESZE ŁAPY!
  • ~Irena
    (2018-04-15 11:04)
    Spotkały się dwie dojne frakcje, czyli "bogobojno -- dojny" pis, i jego "przyjacielski" kler, w myśl hasła; Wy nam dacie pieniądze, my was poprzemy w wyborach i ręka rękę myje.Ohyda. Nawet najbardziej wierzący kiedyś przejrzy na oczy.
  • ~tkm
    (2018-04-15 11:04)
    Darowizny , powinno być w cudzysłowie ! " Darowizny " . Jeszcze od podatku odpisują . A tak im się "należało ". Chyba za nocne pro cedowania .
  • ~sensiak
    (2018-04-15 11:39)
    Dlaczego PiS dotuje państwowymi pieniędzmi tylko jedną, wybraną instytucję powiązaną z popierającym tę partię Kościołem Katolickim? Czy to nie jest korupcja polityczna?? GDZIE JEST CBA???!!!!
  • ~toja
    (2018-04-15 11:58)
    Co za bzdurne PeOwskie komentarze.
  • ~Jsnek
    (2018-04-15 14:37)
    Zwracać pieniądze do budżetu nie klerykom.
  • ~Bogusia
    (2018-04-15 15:05)
    Tylko nie Tornister Pełen Uśmiechów. Przecież każde dziecko dostanie pieniądze na wyprawkę szkolną . Dzieci lubią , jak same wybierają plecaki , najchętniej markowe. Może lepiej dajcie te pieniądze chorym. Rząd właśnie podwyższył limit na pampersy dla dorosłych, ale nie dał na to pieniędzy. Jest wielu potrzebujących w hospicjach i ubogich w domach.Ale to już standard, że rząd tworzy programy socjalne dla bogatych.
  • ~leo
    (2018-04-15 19:58)
    mam nadzieje ze po przegranych wyborach oddadzą do budżetu łącznie z odsetkami oraz zwrot niesłusznie wykazanej darowizny jak dali Caritasowi to ze swoich
  • ~ggg
    (2018-04-16 09:31)
    Czemu pieniądze Polaków przekazywane są na Caritas ? Powinny być zwrócone do budżetu i przeznaczone na np. budowę przedszkoli czy służbę zdrowia.