Brudziński: Nie jesteśmy pochyłą wierzbą, na którą najgłupsza brukselska koza może skakać

| Aktualizacja:

Szef MSWiA Joachim Brudziński podziękował w niedzielę w Maszewie (Zachodniopomorskie) nauczycielom, którzy podczas trwającego strajku nie pozostawili swoich podopiecznych. Minister zaapelował także o uspokojenie nastrojów wokół strajku nauczycieli.

wróć do artykułu
  • ~guest
    (2019-04-17 14:17)
    za to amerykańska i izraelska owszem...
  • ~polski problem
    (2019-04-16 18:36)
    ale swinia i nic wiecej !!111111
  • ~Bingo
    (2019-04-16 15:12)
    Jesteście kozami.
  • ~rychu
    (2019-04-16 14:16)
    Brudziński, nie ma za toba flagi UE, to dlaczego sie wypowiadasz o Unii ??!!!!!!! cala sekta Jareczka jest glupsza od najglupszej kozy !!!!!!!!! ma tylko jednego przyjaciela - San Eskobar !!!!!! a te "pochyle drzewo" - jeszcze troche i clakiem je przewrocicie !!!!!!!!! Polska waszych rzadow nie przetrwa !!!!!!!!!!!!
  • ~Dzik
    (2019-04-16 05:13)
    W brukselskich kuluarach nikt bredni p.Budziñskiego nie zrozumie bo tłumaczenie jest na sali obrad. Jak jeden z pisowskich "panów " raczył stwierdzić " z powodu brexitu znajomość angielskigo niepotrzebna .
  • ~misiek
    (2019-04-15 23:39)
    Najgłupsza brukselska koza jest mądrzejsza od całego pisowskiego rządu.
  • ~ulisse
    (2019-04-15 23:28)
    Coś często trzeba to o "wstawaniach z kolan", "wierzbach i kozach" powtarzać - nikt tak do niedawna o Polace nie mówił ani nie myślał, ale jeśli prezes i jojo będą to do znudzenia powtarzać to...
  • ~27:1
    (2019-04-15 18:01)
    łysy capie jesteście już tak pochyłą wierzbą że byle jaka moskiewska koza łazi po was jak chce.co się tyczy brukseli to będziesz miał takie same sukcesy jak beata
  • ~PIS toNIE!
    (2019-04-15 16:42)
    *Otocz się płotem, przekop rowek* to doktryna polityczna PiSu. Dno. I maly rycerz pod płotem z rozańcem na szyi. Nad Bałtykiem można zlikwidować Marynarkę Wojenną, bo taka szeroka fosa broni nas sama
  • ~Ela
    (2019-04-15 15:25)
    Oni tylko na wioskach potrafia ludzi oglupiac i takich wyborcow maja. Ciemnota zasciankowa.
  • ~323 sort
    (2019-04-15 13:51)
    Blizej Gierka nie dojdziesz:)
  • ~ziutek
    (2019-04-15 13:25)
    NAJGLUPSZE KOZY dopiero przyjada do Brukseli: po--L--skie pi--suary!
  • ~amen aleluja i do przodu
    (2019-04-15 12:55)
    bo w uni najglupsza koza jest szambo pisowskie z obatelem ta lysa pala na czele i kto sie z ta miernota liczy kto nikt i tak bedzie zawsze bo to analfabeci w polityce i dyplomatolki
  • ~gnom
    (2019-04-15 11:04)
    Każda brukselska koza jest mądrzejsza od ciebie złodzieju kolejowy !!!
  • ~chcemy zmian w Uni
    (2019-04-15 10:18)
    UE chociaz temu zaprzecza jest Panstwem. Posiada wszelkie atrybuty panstwa .Sa one nie dorobione ,zeby silny mogl narzucic swoja wole. Jest to panstwo bardzo niesprawiedliwe,gdzie jedni sa faworyzowani w stosunku do innych, ktorych glos nie jest brany pod uwage. Nie mozna byc solidarnym wzgledem takiego niesprawiedliewgo panstwa.
  • ~ZEUS
    (2019-04-15 09:57)
    Ale Izraelska może , a nawet może dać w pysk i jeszcze się zegniecie w pół i podziękujecie .
  • ~Barbara
    (2019-04-15 09:13)
    Brawo Panie Brudziński ma Pan 100% rację. Powiedział Pan prawdę .Potrzebni są nam tacy ludzie jak Pan w Brukseli.
  • ~internautka 50+
    (2019-04-15 07:33)
    Najgorsze jest to że te najgłupsze brukselskie kozy najgłośniej meczą a ,,mleka nie dają"(czyli np nie są obiektywne, są krótkowzroczne ale wad mają dużo więcej)
  • ~Poldi
    (2019-04-15 06:29)
    Brudzio, co ciagnie capa do koz?
  • ~Pradziad
    (2019-04-15 06:28)
    Brudzio znowu bredzi . W Brukeli to przynajmniej kozy, szanowny Osle! W Pisie tylko osly. Szanowny panie osle , a pecula non olet, czyli kasy nie olewasz , mimo ze z Brukseli? A czy to dyplomatyczne tak obrazac kolegow? Piskie to nie osly, wycofuje sie, bo obrazam madre zwierzeta , Pis to towarzystwo kre ty n ow! A czy to nie Brudziski chcial do Brukseli! Do tych koz? Ciagnie capa do koz?