Posłanka PiS chce karać każdego za "tęczową" Matkę Boską. Pierwsze wnioski już w prokuraturze

| Aktualizacja:

Nie cichnie burza wokół Matki Boskiej Częstochowskiej z tęczową aureolą. Głos w sprawie zabrała Anna Siarkowska z Partii Republikańskiej i koła parlamentarnego PiS.

wróć do artykułu
  • ~222 sort
    (2019-05-09 09:12)
    Hm .................... a mowia zeby wybaczac. Taka to banda z tych katolikow. A jakiej plci ta pani z obrazka jest? Bo mowia ze wiecznie dziewica.
  • ~zdrowy na ciele i umysle
    (2019-05-09 09:14)
    Czym by tu się jeszcze wykazac . Komu by tak wejść bez mydła . Jak sie wybić w tłumie Oto czym zajmują się posłowie ,posłanki Nie ważne ile dzieci głoduje lyb tak jak w Bieszczadach jest wykorzystywanych ,ile dzieci jest molestowanych w ilu domach prowadzonych przez siostry typu Bernadeta dzieci sa PONIEWIERANE Pani poseł zajmuje się czym co do niej nie należy
  • ~Hesuz Chytruz
    (2019-05-09 09:15)
    Obraza obrazu na obrazku!!!!!!
  • ~POLSKA
    (2019-05-09 09:15)
    100000 zł kary i będzie spokój , kara natychmiastowa , jak by miał coś zrobić to by się 3 razy zastanowił , POPIERAM < POPIERAM< POPIERAM,.,.
  • ~Komedianci Kaczyńskiego
    (2019-05-09 09:20)
    Pani Aniu, szykuj stosy dla niekatolików i nie uznających świętości waszego guru. Wtedy w Polsce ostanie się może 5 milionów prawdziwych Wolaków.
  • ~należy się od dawna
    (2019-05-09 09:22)
    Coś mi się zdaje, że niedługo dziennik.de zapłaci dużą kasę za szerzenie mowy nienawiści.
  • ~Wierzący katolik
    (2019-05-09 09:23)
    Ta tęcza nie obraża Matki Boskiej Maryji,gdyż jest ona matką wszystkich ludzi,a ta osoba chciała to przypomnieć poprzez dorobienia tej tęczy , że właśnie tak jest, ale pseudo katolicy powstali po PZPR chcą sobie przywłaszczyć matkę J. Chrystusa jako tylko swoją,zresztą tak jak wszystko w całej Polsce,niech się wypowie jakiś poważny i wierzący prawdziwie biskup,czy Matka Boża została obrażona tym nowym wizerunkiem,który nie miał na celu zmiany tej oryginalnej aureoli,tylko symboliczne wskazanie,że jest Matką Boża tak samo tych,których są symbolem te kolory.
  • ~stp
    (2019-05-09 09:23)
    Taliban. Nasz własny narodowokatolicki. Co dalej, obcinanie rąk, stosy...?
  • ~Ja bym poszed jeszcze dalej
    (2019-05-09 09:25)
    Ja bym surowo karał za SAMOM TYLKO MATKE BOSKE koniec kropka dziękuje
  • ~Anna
    (2019-05-09 09:30)
    Czyli teraz już nie będzie "Ucieczko grzesznych, módl się za nami", zamiast tego będzie obowiązkowo "Ucieczko grzecznych, módl się za nami"? Żeby Kościól katolicki tak samo walczył z pijaństwem, agresją, biciem żon i dzieci,kradzieżami i oszustwami tak, jak walczy z homoseksualizmem. A przecież pijaków i "gwałtowników", oszustów i złodziej św. Paweł wymienił w jednym zdaniu jednym tchem tuż obok "mężołożników" - że nie osiągną zbawienia. A, i jeszcze chciwców! Skąd to rozróżnienie przez Kościół?
  • ~jolka
    (2019-05-09 09:33)
    więcej, więcej, więcej!
  • ~Karmen
    (2019-05-09 09:36)
    Na zdjęciu wygląda " na normalną " .A jednak ............
  • ~kawosz
    (2019-05-09 09:57)
    jak ktoś jarkacza balbine , sfotografuje na tle tęczy to ja podam go do sądu , za profanację ojca boskiego . tak mi dopomuż rozum kropka
  • ~Jarosław
    (2019-05-09 09:57)
    może prokuratura będzie ścigać takie posłanki jak A.M.Siarkowska za utrudnianie pracy
  • ~obserwator życia
    (2019-05-09 10:05)
    Na głupotę polskich bigotów nie ma siły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Naród nie profanuje wizerunku Matki Bożej, chce tylko pokazać naganne postępowanie części polskiego kleru. Polacy zawsze byli w swojej większości wierni dekalogowi chociaż nie zawsze postępują w/g przykazań a dekalog obowiązuje przede wszystkim również księży!!!!!!
  • ~joker
    (2019-05-09 10:09)
    rece i inne stojace rzeczy opadaja
  • ~wjw
    (2019-05-09 10:10)
    Powiadają: Jak Bóg chce kogoś ukarać to wpierw odbiera mu rozum...
  • ~To tylko
    (2019-05-09 10:20)
    kolejna pis-da która chce zaistnieć za wszelką cenę.
  • ~ela
    (2019-05-09 10:20)
    I bardzo dobrze .Są pewne granice i świętości,których się nie przekracza i tyle.Jeżeli ktoś tego nie wie ,to tylko pokazuje kim jest.
  • ~Proba wolnosci slowa i wyznania
    (2019-05-09 10:28)
    Moze ta edukowana kobieta wskaze miejsce w Biblii wspominajace o Matce Boskiej ?.To dziwne,Bog Ojciec Swiety Jahwe zgodnie z Biblia Stworzyl ziemie i niebo,a potem wszystko na niej,w koncu Bog stworzyl pierwszego czlowieka Adama ,ktoremu dal zone Ewe,a ta stala sie matka wszystkich zyjacych.Skad wziela sie zatem matka samego Boga ?,kto pozwolil malowac jej obrazy i robic figury.Co na to Biblia Wj 20,4 - 6,Pwt 5,8 - 10,Pwt 4,10 -20,Rz 1,18 - 26.Ga 4,4 - 7.Moze ktos potrafi te fragmenty z Biblii Tysiaclecia przepisac na forum ?.