Okręg wyborczy nr 9 obejmuje Rzeszów oraz 6 powiatów: dębicki, leżajski , łańcucki, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, strzyżowski.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Grzegorz Braun - reżyser

Tomasz Buczek - przedsiębiorca

Damian Bańka - pracownik biurowy

Violetta Wolska - główna księgowa

Wiesław Sowiński - przedsiębiorca

Monika Zając - redaktorka

Marzena Kardasińska - pedagog

Tomasz Proć - kierowca

Andrzej Zapałowski - nauczyciel akademicki

Dominika Korwin-Mikke - teatrolog

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Anna Skiba - przedsiębiorca

Marcin Jurzysta - nauczyciel

Tomasz Oleksak - politolog

Katarzyna Kwolek - dziennikarka

Radosław Krukar - ekonomista

Urszula Grych-Bochyńska -nauczycielka

Patryk Fic - student

Joanna Prokopska - prawniczka

Grzegorz Tereszkiewicz - przedsiębiorca

Gniewomir Skrzysiński, przedsiębiorca

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Czesław Siekierski - nauczyciel

Krystyna Skowrońska - administratywista

Marek Ustrobiński - inżynier budownictwa

Maciej Józefowicz - specjalista ds. public relations

Joanna Frydrych - ekonomistka

Renata Butryn - nauczycielka

Marek Rząsa - nauczyciel

Józef Szkoła - geodeta

Barbara Zych - pielęgniarka

Elżbieta Łukacijewska - ekonomistka

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Tomasz Poręba - historyk

Bogdan Rzońca - nauczyciel

Ewa Leniart - prawnik

Piotr Pilch - nauczyciel

Krystyna Wróblewska - nauczycielka

Kazimierz Gołojuch - inżynier mechanizacji rolnictwa

Teresa Pamuła - inżynier ogrodnictwa

Stanisław Kruczek - inżynier elektryk

Maria Kurowska - nauczycielka

Janina Sagatowska - prawniczka

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Elżbieta Wisz - psycholog

Paweł Preneta - kierownik projektu

Agnieszka Itner - przedstawicielka handlowa

Krzysztof Jasiński - rencista

Barbara Ożóg - stolarz meblowy

Hubert Pacioch - pracownik sklepu

Zuzanna Jakowicka - psycholog

Jakub Gawron - administrator baz danych

Monika Rżany - socjolog

Arkadiusz Turoń - rencista

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Alicja Bobola - dziennikarka

Maciej Masłowski - nformatyk

Paweł Helnarski Andrzej - programista

Bartłomiej Barszczak - inżynier mechanik

Dariusz Bialic - przedstawiciel handlowy

Ewelina Nycz - menedżer

Joanna Sabat - sekretarka medyczna

Szczepan Wiktor - elektromechanik

Konrad Kucab - inżynier budownictwa

Magdalena Targańska - menedżerka

Lista nr 9 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Wyborców Polexit

Grzegorz Rykała - administratywista

Monika Żółtek - informatyk

Piotr Kotylak - inżynier budowy maszyn

Aneta Michno - nauczyciel

Marcin Czarnek - stomatolog

Magdalena Wieszczek - pielęgniarka

Michał Długosz - handlowiec

Magdalena Szatan - biotechnolog medyczny