Kaczyński: UE uchyli nam zakazy marszów równości. Sądy też uchylą, bo są pod wpływem ideologii LGBT

| Aktualizacja:

Na pikniku rodzinnym w Zbuczynie, Jarosława Kaczyńskiego zapytano o marsze równości stwierdził, że gdyby to zależało od niego, to by zakazał parad. Dodał jednak, że taką decyzję uchyliłaby Unia Europejska czy polskie sądy.

wróć do artykułu
  • ~dobekmg
    (2019-08-12 09:05)
    Przeżyliśmy czerwoną zarazę i przeżyjemy czarną i brunatną zarazę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~w
    (2019-08-12 09:10)
    PiS i KK sądzą że LGBT odpowiada za odchodzenie Polaków od wiary. A podstawową przyczyną są sami księża i biskupi, swoją postawą zniechęcają do siebie. W Polsce polski katolicyzm opierał się tylko i wyłącznie na rytuałach i pustych gestach, ślepej wieże w księży. Ludzie zaś zauważyli prawdziwą twarz kościoła, który nie nic wspólnego z chrześcijaństwem.
  • ~"gułaj żoliborskio"
    (2019-08-12 09:10)
    Zabronić dewiacji i wyuzdania wśród hierarchów KK zamiast kryć i przenosić z parafii do parafii. pisowska prokuratura powinna takich karać a nie ukrywać. Są na to paragrafy.
  • ~PiS nie chować glowy w piasek
    (2019-08-12 08:56)
    Zabronić dewiacji i wyuzdania na polskich ulicach. To wolno. Prokuratura powinna takich karać. Są na to paragrafy.
  • ~immunologia
    (2019-08-12 09:06)
    Niestety ideologia lgbt to już dziś pandemia. Atakuje wszystko. Nawet sądy są zideologizowane. Jedyna rada to samemu nie zrezygnować ze zdrowego rozsądku
  • ~asia
    (2019-08-12 08:56)
    NIESTETY TAKA PRAWDA !!!!!!!!!!
  • ~T LIS
    (2019-08-12 09:02)
    DEWIANCI Z OPOZYCJI WON Z POLSKI !!!!!!!!!
  • ~asia
    (2019-08-12 09:00)
    schetyna czarzasty powinni odbyć akt homoseksualny w dowód swojej wiarygodności !!!!!!!!!!
  • ~Pollo
    (2019-08-12 08:58)
    Znowu dostal zarcie ta darmo, nie wy za r t y r y j !
  • ~Slazak
    (2019-08-12 09:21)
    Kaczynski mowi co mysli, jak wygra wybory to biada wam
  • ~oslepienie wiernych niszczy Kosciol
    (2019-08-12 13:36)
    Kaczynski dalej podgrzewa wojne ideologiczna jak to obiecal. To jest koniecznie potrzebne aby pokazac siebie jako obronce Kosciola i "moralnosci" katolickich i wykorzystac Kosciol w wyborach. Obrzydliwe ale prawdziwe. Wielu "wiernych" krzyczy brawo na wciaganie Kosciola w polityke chociaz wiedzy, ze przegrany bedzie tylko jeden Kosciol. Wladzy sie wczesniej czy pozniej zmieni a Kosciol zostanie i bedzie sie z obecnego czasu rozliczal bo Kosciol musi byc ponadpartyjny.
  • ~wjw
    (2019-08-12 11:03)
    Mały, chory człowiek.
  • ~diduszkożyje
    (2019-08-12 11:01)
    Był GENDER teraz jest LGBT a przed wyborami będzie UFO ---tylko Jarosław swoją klatą nas obroni
  • ~Wyborca PIS
    (2019-08-12 11:00)
    LGBT to pikuś w porównaniu z zagrożeniem kosmitami i najazdem UFO ---Panie Kaczyński , dlaczego Pan o tym nie powiedziała swoim wyborcom ? .w UGANDZIE juz spadł deszcz z małymi diabełkami , wiatr przesuwa chmury z diabełkami w stronę Polski ---tylko PIS i Jarosław Kaczyński uratuje ziemię ---wyłapie i pozamyka dibły , które spadna na ziemię --- WYBORCY PIS ---LGBT to nie jedyne zagrożenie
  • ~Jeży
    (2019-08-12 09:33)
    A czy kaczynski zaplacil podatek od darowizny za to zarcie ? Bo ja bym musial. A jak nie od darowizny to od wzbogacenia.
  • ~petrus
    (2019-08-12 09:46)
    Prezes powedzial prawde
  • ~Viki P.
    (2019-08-12 10:13)
    Mam nadzieje , że polskie sądy nie uchylą za to wyroków dla wielu dygnitarzy z PiS. I o to toczy się ta walka. Nie o żadne LGBT. Oni byli wśród nas zawsze i będą zawsze. Taka jest natura. Tak jak ułomni czy nieuleczalnie chorzy. Wrogami byli już sędziowie i lekarze i nauczyciele. Wrogiem będzie każdy kto nie pozwoli PiS-owi wygrać. Bo przegrana oznacza wyrok i więzienie.
  • ~sic.
    (2019-08-12 13:32)
    Kaczynski z Pisem to dewiacja prawa i sprawiedlowosci ...
  • ~zin
    (2019-08-12 11:11)
    ciemnoto katolicka nie wypowiadaj sie za wszystkich polakow Marsze rownosci dotad beda dopoki beda zwolennicy tych marszow
  • ~Pradzad
    (2019-08-12 11:10)
    Stary p i e r ....diel PREZES WIELKI PIERWSZY biegu czasu nie zatrzyma! Wierzcie mi, ludziska , predzej kopnie w kalendarz!

Może zainteresować Cię też: