Nowa faza kampanii wyborczej. Partie zaczynają mobilizować elektorat

| Aktualizacja:

Partia rządząca zdeklasowała konkurentów, jeśli chodzi o liczbę podpisów pod listami kandydatów do Sejmu i Senatu.

wróć do artykułu
  • ~sdf423432
    (2019-09-11 21:07)
    6Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~koneser
    (2019-09-12 00:35)
    Najlepiej robi to PiS: podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.
  • ~Ella
    (2019-09-12 06:40)
    Nic dziwnego. Uczciwi Polacy wybierają uczciwszą władzę.
  • ~E meryt
    (2019-09-12 06:44)
    Na co liczą autorzy afer, kamieni kupy, premiera dezertera, Palikota do zadań specjalnych, seksoholika, awanturników, organizatorów mafii troli, POlitykow z 30 kontami bankowymi którzy ramię w ramie z kodziarzami odpisują się pod sloganem " polskość to nienormalność"?
  • ~krystek
    (2019-09-12 07:30)
    tak bedzie poparcie dla pis bo ten rzad jest skutecznym gospodarzem potrafi zadbac o obywateli szanuje drugiego czlowieka a przedewszyskim przywrocil wiare ludzia ze we wlasnym kraju tez mozna godnie zycako to nie potrafia zadbaco obywateli tylko podporzadkuja teren do sprzedania albo oddania przyjaciolom abytylko tym wybranym zylo sie lepiej
  • ~Zks
    (2019-09-12 07:44)
    Przypominają mi się w tym momencie słowa hymnu kraju robotników i kołchoźnikow, którzy pod wodzą wielkiego ojca narodów i wielkiego językoznawcy z radością i oddaniem budowali komunistyczny raj ; ja takoj drugoj strany nieznaju gdie tak wolno dyszy czeławiek.
  • ~Sokular
    (2019-09-12 07:48)
    Najpierw formularz oświadczenia powinni doprecyzować - jest niejasny i ułatwia krętactwa. Ponadto w tej sprawie powinna być opinia SUE aby nie naruszyć praw rodzin.
  • ~Polamane lozka po nretonsku
    (2019-09-12 08:35)
    Noszenie wlasnych lawek po parku, klejenie drzwi tasma przezroczysta, nie pilnowamie wlasnej rury a ogladanie sie za cudza rura , wpzenie sie pietrowymi busami, latanie dp bkseli na pusto gdy tam brak chetnych do zbioru brukselki o fasolka po bretonsku i polamane lozka.
  • ~podgladacz
    (2019-09-12 08:50)
    wczoraj na nawyzszym stolku w sejmie z laska marszalkowska wydawalo mi sie ze widze czupiradlo podobne do czlekoksztaltnych mam racje czy nie dowidze
  • ~xxxx
    (2019-09-12 08:54)
    Menele polskie walczą o 500+, dopóki Polska nie zawaliła się ekonomicznie nikt inny poza PiS nie wygra. Czy kogoś dziwi dlaczego Polacy mają taką zlą opinię na świecie?
  • ~Robotnik
    (2019-09-12 09:06)
    PiSowskie trolle za judaszowe srebrniki piszą stare teksty, które już znamy na pamięć. Za małe rozumki macie żeby coś nowego wymyślić.
  • ~sądorzekł
    (2019-09-12 09:34)
    PO to notoryczni kłamcy ! Neumann musi paść na kolana o przeprosić PIS !!! , Grabiec musi paść na kolana i przeprosić PIS - tak orzekł sąd !!! Czyli całe to POKO to bezczelni oszuści i kłamcy - tak orzekł sąd !!!
  • ~klaudiaspyra
    (2019-09-12 09:37)
    pani KB aby ściągnąć ludzi na spotkanie wyborcze , to obiecała im czujniki dymu ale dopiero po prelekcji ! TOTALNE DNO !!! Muszą kupować słuchaczy , bo nikt ich nie traktuje poważnie !!!
  • ~dośćkłamstwPOKO
    (2019-09-12 09:39)
    Ostatnie sondaże PIS 47% , POKO 21% , SLD 14% - jeszcze trochę i PIS przekroczy 50% poparcie a wtedy szubrawcy wasz koniec bliski !
  • ~dfg453453
    (2019-09-12 10:30)
    5Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~monokl
    (2019-09-12 11:27)
    Wysyp kaczystów i ruskich troli
  • ~dr Q.
    (2019-09-12 11:56)
    Jeszcze więcej Sekielskich i Vegów, Stuhrów, Brejzów... Przekroczony próg wyborczy dla Targowicy może być sukcesem.

Może zainteresować Cię też: