Reklama
Warszawa
Reklama

Politycy bez krawata. Zobacz, jak lansują się na Twitterze. ZDJĘCIA

13 lutego 2014, 06:12
Twitter
Takich obrazków próżno szukać w agencjach fotograficznych. Adam Hofman na "ścigaczu", premier Donald Tusk z wnukiem lepiący bałwana, "Afro" posła Adama Szejnfelda, czy "plażowy" strój Pawła Grasia... - tak wygląda polityczne ocieplanie wizerunku. Twitter pełen jest prywatnych zdjęć polskich polityków. Zobacz!
Reklama
Reklama
Tematy:
polityka profil zdjęcia na Twitterze zdjęcia polityków premier Donald Tusk prywatne Twitter

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(7)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Parada Obciachowców
  2014-02-14 22:52:52
  jak wyżej...
  0
 • p
  2014-02-13 07:31:33
  Nie zależnie jak będzie ubrany głupi czy kłamca to i tak nim zostaje!
  0
 • Janusz P.
  2014-02-13 09:31:26
  Przekaz dnia nr 2014 / 02 / 12 - 001

  Dzisiejszy przekaz dnia:

  Z przykrością muszę stwierdzić, że niektórzy dziennikarze zaczynają wymykać się spod naszej kontroli, co bardzo utrudnia nam pracę nad urabianiem opinii publicznej za pomocą mediów. Staramy się w tej sprawie coś robić.

  Prawdziwe sondaże pokazują, że coraz mniej ludzi chce na nas głosować (13,5 %) oraz, że rośnie liczba niezdecydowanych, którzy rozważają głosowanie na PiS.

  W tej krytycznej sytuacji trzeba maksymalnie forować "prawicową" partię Gowina jako "alternatywę" dla PiS !!!

  RZECZ JASNA, NIE REAGOWAĆ NA UPOZOROWANĄ KRYTYKĘ ZE STRONY RUCHU (POD RÓŻNYMI NAZWAMI) PALIKOTA CZY RUCHU GOWINA! W ważnych sprawach RP / TR i PR zawsze będą głosować razem z nami.

  JEDYNYM NASZYM PRZECIWNIKIEM JEST PiS.

  UWAGA: w mediach nie wolno atakować SLD, bo to nasz cichy sojusznik. Rozmowy idą w dobrym kierunku. To samo dotyczy Solidarnej Polski, PJN, Nowej Prawicy itp. Firma jest przecież dokładnie ta sama. Pamiętajcie: to nasza wspólna szalupa ratunkowa, czyli nowa Platforma przyszłości!

  Pamiętajcie: ewentualny przyszły rząd pisowski z całą pewnością nie tylko zreaktywizuje, ale i wzmocni CBA -- i wtedy już nie będzie tak łatwo robić interesy.

  Zróbcie coś, mobilizujcie wszystkie media, piszcie na wszystkich forach, bo TONIEMY, a razem z nami mogą zatonąć WASZE interesy! Wszystkie chwyty dozwolone.

  Powtarzać w kółko, że według wszystkich sondaży PiS nie ma szans, ponieważ prawie połowa ankietowanych chce głosować na nas lub na Gowina / Palikota.

  Dalej na forach wyśmiewać na wszelkie sposoby wszystkie wrogie media, w szczególności "Gazetę Polską", Radio Maryja, TV Trwam, "Nasz Dziennik", "W Sieci" oraz "Do Rzeczy". Wszystkie chwyty dozwolone.

  Unikać tematu długu publicznego! To samo dotyczy podatków. Te tematy są na przyszły rok, ponieważ to jest nasz najsłabszy punkt. W żadnym wypadku nie posługiwać się określeniem "terapii szokowej"! Niestety Vincent trochę się wygadał w Brukseli, co nam tylko utrudnia zadanie.

  Rozmawiając o gazie łupkowym, starannie unikać tematu ustawy o koncesjach. Niestety to było nasze niedopatrzenie. W miarę możliwości nie dopuszczać ekspertów PiSu do głosu w tej sprawie.

  We wszystkich mediach publicznych i prywatnych bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2008 r. Donald Tusk nie zawetował zmiany w pakiecie klimatycznym polegającej na przyjęciu innego roku bazowego. To był rzeczywiście straszny błąd, ale teraz nie możemy się do niego przyznawać. Trzeba ludziom wmawiać, że to wina nie nasza, lecz Lecha Kaczyńskiego.

  Także bezwzględnie usuwać wszelkie informacje o tym, że w 2012 r. razem z SLD oraz PSL głosowaliśmy przeciwko wnioskowi PiS o zarządzenie ogólnopolskiego referendum w sprawie renegocjacji pakietu klimatyczno-energetycznego.

  Wmawiać ludziom, że klapa autostradowa, klapa stadionowa, klapa służby zdrowia oraz drożyzna są skutkami celowych działań i zaniedbań opozycji, czyli PISu.

  W tej chwili koniecznie trzeba zwalczać PIS. Wyśmiewać na wszelkie sposoby, korzystając z naszych ludzi w mediach publicznych oraz w zaprzyjaźnionych mediach prywatnych. Słyszałem dzisiejsze wiadomości o 9-tej rano w Trójce -- dobra robota!
  0
 • MAX
  2014-02-13 09:32:43
  Najbardziej załgany typ, to Palikot, który kilka lat temu nakazał swoim pracownikom mówić do siebie, per jaśnie panie, do swych synów paniczu.
  0
 • cyt
  2014-02-13 09:40:53
  Kręgle to drogi sport, ale Girzyńskiego jak widać na to stać, a tak narzeka, że w Polsce bida. Król dr Girzyński. Nawet koronę przywdział. Niech motłoch patrzy jak się żyje i dalej na mnie głosuje.
  0
 • tele-wic
  2014-02-24 22:34:10
  Jak nie widzieliście poprzebieranych baranów, to mamy ich tu całą galerię
  0
 • Jaś
  2014-02-25 09:07:12
  Może by tak jakiś porządny dziennikarz pokazał pałace tych noworyszy. Przed wyborami warto wiedzieć, kto najbardziej grabi do siebie.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama